DOLAR 5,7486
EURO 6,3874
ALTIN 272,2
BIST 108.659
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Az Bulutlu

Zina Bekçiliği Yapanlar Ahlak Bekçiliğine Soyunuyor

07.11.2013
53
A+
A-

Fikri Atılbaz

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin, TBMM’ye türbanla girecek olan kadın milletvekilleri noktasında devamlı şekilde taraf olanları ciddi bir şekilde uyarması, yanlış yolda olanları biraz kendine getirir gibi oldu. TBMM’nin açılışından bir gün önce Lider Bahçeli yaptığı açıklamada; “TBMM’de yeni bir kriz ortamının doğmaması, bildik kavgası ve çatması görüntülerinin verilmemesi konusunda tüm siyasi aktörler duyarlı ve sorumlu hareket etmek mecburiyetindedir”

“AKP ile CHP arasındaki kayıkçı kavgasına, sonu gelmeyen kör dövüşüne başörtüsünün tekraren konu olmasının her şeyden önce utanç vesikası” diyerek her iki zihniyete de çatan Lider Devlet Bahçeli, “Başörtüsünden elinizi çekin” diyerek her iki partiyi de uyarmıştır. Yeni CHP bu uyarıyla kendine gelmiş, TBMM’de sorun olmamıştır. Keza AKP de Lider Bahçeli’nin bu uyarısına uymak zorunda kalmıştır. Lider Devlet Bahçeli’nin uyarısına uyan Yeni CHP’nin bu tavrı, AKP’yi çileden çıkarmıştır.

AKP’nin yaratmaya çalıştığı türbandan gerilim, Lider Bahçeli’nin izlediği yöntem ve “Başörtüsünden elinizi çekin” söylemi ile gerilmeden sonlanmıştır. Türban AKP’nin elinden çıkmıştır. MHP ve Lideri Bahçeli sayesinde türban yanlışından dönen Kılıçdaroğlu, türbanı AKP’nin elinden aldık diye övünmeye başlamıştır. Gerçekte onları bu noktaya getiren MHP’dir. Yıllardır AKP’nin türban savunusu karşısında, türban karşıtlığı yaparak ülkenin gerilmesine ve de AKP’nin büyümesine sebep olanlar nihayet doğru davranışta buluşmuş ve AKP’nin oyuncağı konumunda olan türban hamlesi böylece elinden alınmıştır.

Türban oyununda yenik düşen, istediğini elde edemeyen AKP, ülkeyi karıştıracak yeni konular bulmaya yönelmiştir. Buna en son örnek, geçen günlerde Başbakan’ın ortaya attığı, evlerde kızlı erkekli kalıyorlar, buna müsaade etmeyeceğiz görüşüdür. Burada kız erkek öğrencilerin aynı evde kalmalarını savunacak değilim. Ancak onların bu durumuna karışacak de değilim. Sayın Başbakan Erdoğan bu “birlikteliklerin” 11 yıllık iktidar döneminde çoğaldığını görmeli ve idrak etmelidir.

Farzdır diye çok eşliliğe çanak tutan, dönemlerinde seks çalışanının sayısı yüzbinleri bulduğu, 70 yaşında koca koca adamların sübyancılık yaptığı, çocuk istismarının had safhaya ulaştığı, 15 yaşında kızların dedelere pazarlandığı, kız çocuklarının 5 bin lira karşılığında satıldığı, çocuk anne sayısının 90 bini aştığı ülkemizde; zinayı suç olmaktan çıkaran, otel odalarını cinsel buluşma noktası yapan bu kara zihniyet, şimdi ahlak bekçiliğine soyunma hakkını kendinde ne hakla görmektedir. 11 yıllık iktidar dönemlerinde ülke bu hale gelmiştir. Bir yandan gayrı meşru ilişkileri kanunla yasallaştıracaksın; ancak ülke karışsın, yeni bir gerginlik ortamı doğsun diye yeni icatlar, ekmek yiyeceğin yeni alanlar doğurarak kamplaşmaya devam edeceksin. Bütün bunları da, herkes teminatımız altında mantığıyla açıklayacaksınız.

Eğer sizin teminatınız altında olmak, vatanın bu günkü konumuysa bu ülkede yaşayanlar yanmış demektir. Siz vatanın sınırlarına sahip çıkmaktan aciz ve aslanı kediye dövdürmekte maharetlisiniz. Askeri vesayet diye diye hareket eden AKP, bu gün kendi vesayetini yaratmış, bu vesayetin ayakta kalması için, polise aklından geçiremeyeceği yetkiler verip, AKP vesayetini resmi güce dayandırmaktadır.

Milli, dini, maddi manevi ne varsa bozan, tahribata uğratan AKP iktidarıdır. Bölücü terör çetesi karşısında, BOP’çu istekler doğrultusunda dik duramayan ve bölücü çeteyle yol arkadaşlığı, süreç kardeşliği yapan AKP, yaşattığı vurgun, talan, hile ile elde ettiklerini Besmele ile başlayıp, Allah adını dilinden düşürmeden yaptığı için insanlarımızı dininden de soğutmuştur. “Bunlar Müslüman’sa, ben Müslüman değilim” diyen vatandaş sayısı günden güne artmaktadır.

11 yıllık dönemlerinde kilise tadilatçısı olup, cami yıkan ve AVM için yıkmaya hevesli olan bu kara zihniyet en çok milli değerleri erozyona uğratmıştır. İşi gücü Türklükle mücadele olmuş, Atatürk’le kavga ederken, Devlet adına ödülleri bölücülere, Türk ve Türk Devleti karşıtı olanlara vermeye başlamışlardır. Yeni aldıkları kararla, Devlet nişanlarından TC ibaresi ve Atatürk çıkarılmıştır. Türkiye’nin aleyhine her türlü melanete açık olan iktidar, şimdi öğrencileri düşünen müşvik tavırlar sergilemektedir.

Hiç kimse bu aldatmacaların sonu gelmeyecek mi? diye düşünmesin. AKP iktidarının sonu gelmiştir. “Artık yeter… Şimdi söz senin Türkiyem” diyerek haykıran Lider Devlet Bahçeli’nin sözüne, Türk Milleti “Artık yeter… Şimdi söz benim” diyerek karşılık verecek, yalana dolana, din istismarına, Milli Değerlerin yok edilmesine, ihanete, terör çetesine teslimiyete.. vurgunlara, talana, soygunlara.. leğende kağıttan gemi değil, beş kuruşsuz milyon dolarlık gemi sahibi olup, deniz taşımacılığı yapanlara…TOKİ’leşerek zenginleşenlere, kayırmacılığa… zina bekçiliği yapanlara… camileri ibadethaneye çevirip, kilise müdürlüğü gibi çalışanlara… diyalogca konuşup medeniyetler arası ittifak yapanlara, BOP iz sürücüsü olanlara, “Artık yeter” diyerek şamarı yapıştırıp, sandığa gömecektir.

Sağlıcakla kalın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.