YPG kimin iti?

18.11.2018
A+
A-

EDİRNE taraflarından eğlenceli bir türkü vardır:
‘Bu kimin donu,
Kaynanamın donu,
Ben yıkamam onu,
Leş kokar donu.’
Bu türkünün sözleri ABD-PKK/YPG/PYD flörtü için yeniden uyarlanmış.
‘YPG kimin iti,
Apo’nun iti,
ABD besler iti,
Çünkü sever biti.’
Son aylarda Amerikalıların YPG flörtü dillere destan. ABD’li subaylar,YPG’li teröristlerle el ele, kol kola geziyor. İlişki, ‘ABD’li subaylar ile YPG’li teröristler arasında’ dedim ama eksik söyledim. Biraz çetrefilli. Zira PKK/YPG/PYD/SDG iç içe geçen matruşka bebekleri gibi.

Ayırmak mümkün değil. Yani, ABD’li hem PKK hem YPG hem PYD hem de SDG ile aşk yaşıyor.
Nedense bazı kürtler batı insanına çekici geliyor. Çünkü kullanılmaya müsaitler. Bir dönem de Fransız kadın First Layd Daniella Mitterand,Alman yeşiller Partisi Eşbaşkanı Caliuda Roht olmak üzere, Alman milletvekillerinin PKK’lılarla aşkları dillere destandı. Bu uğurda dağlara çıkarlardı.

Görünen o ki, ABD-PKK/YPG/PYD/SDG aşk üçgenindeki eksik kısım DEAŞ’.PKK/YPG/PYD/SDG,ABD’nin muta nikâhlısı. DEAŞ ABD’nin kuması. Muta nikâhlı ile kuma anlaşamaz. ABD, muta nikâhlısının gönlünü almak için binlerce TIR dolusu silah gönderiyor.
Yiyecek gönderiyor. Son model arazi araçları gönderiyor. PKK/YPG/PYD/SDG daha çok istiyor.

Namus kavramı yok ABD; kumasını, AB’ye de,Araplara da peşkeş çekiyor. Muta nikâhlının da kumadan farkı yok.

Onlar da ABD’nin gözü önünde AB ile kırıştırıyor. Terörist sevici yanki dünyayı ve Türkiye’yi aptal sanıyor! İtini çayıra salıyor. Sonra diğer itlerini peşine takıyor. Herkes biliyor ki, DEAŞ, besleme it. Tasması ABD’nin elinde. Müslümanlıkla alakası yok.

Sahibin talimatı ile şeriat adı altında, kadınlara tecavüz ediyor,kafa kesiyor. Hem dünyaya Müslümanlığı kötü tanıtıyor. Hem de ABD’li silah tüccarlarının ekmeğine yağ sürüyor.

Silah tüccarları Kennedy suikastındaki gerçek neydi? Silah tüccarları,ABD’nin Vietnam’dan çekilmesini istemiyordu. Kennedy ise, kazanamayacaklarını anlayarak geri çekilme kararı almıştı.Ve suikasta kurban gitti. Suikastı kim düzenledi. Ruslara göre, silah tüccarlarının temsilcisi olan ve Kennedy’nin koltuğuna oturan Lyndon Johnson. ABD’li silah tüccarları Ortadoğu’da da savaşın bitmesini istemez. Ateşi DEAŞ/PKK/ YPG/PYD/SDG ile körüklüyor. İsrail’in desteğiyle.
DEAŞ’ın, ABD iti olduğu Rakka operasyonunda da belli oldu. ABD; DEAŞ’lı teröristlerin silahları ile bölgeden ayrılmasına izin verdi.

Öldürmek… Yok, etmek istedikleri DEAŞ’lılar nereye gitti? Adres belli…
ABD ve itleri denetimindeki bölge tabii. Görüntü olarak, iti ite kırdırıyor. Suriye’de çöreklenip, silah satışlarını artırarak, Arap liderlerden haraç topluyor.

Maymunun gözü açıldı ABD, PKK/YPG/PYD üçlüsünün üzerindeki ‘çocuk katili teröristler’ etiketini çıkartıp, SDG ile yenilemek istiyor. Ama ne diyor Yıldız Tilbe,‘Kandıramazsın beni’. Tel Abyad’ı kim kontrol ediyor? Eski etiketi ile PKK/YPG/PYD, yeni etiketi ile SDG. Yemezler Trumph Efendi. İtlerinin tasması elinde. Etiketlerini değiştirmen, itlerini Mehmetçiğin elinden kurtaramaz. Ne diyor Cumhurbaşkanımız, ‘Bir gece ansızın gelebiliriz.’

 

ALİ ÖNCÜ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.