Yıldırım’dan Suat Başaran ve Atila Kaya’ya Sert Tepki

Yıldırım’dan Suat Başaran ve Atila Kaya’ya Sert Tepki
06.06.2021
A+
A-

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları eski Genel Başkanlarından Suat Başaran ve Atila Kaya’ya sert tepki gösterdi.

”Yeni Bir Yol” başlığıyla bir yazı kaleme aldıktan sonra MHP ve Lider Devlet Bahçeli’yi hedef alan saldırıları devam ederken son olarak eski dönemde Genel Başkanlığını yaptığı Ülkü Ocakları’nı hedef alan Suat Başaran’a ve aynı istikamette yol alan Atila Kaya’ya tepki gösteren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Suat Başaran ve Atila Kaya’nın her fırsatta Ülkücü Hareketin karşısındaki şer cephesinde saf tutarak muhasım odakların piyonluğunu yaptığını belirterek, mankurt akıllarıyla Ülkü Ocakları başkanlığı sıfatını kullanarak Ülkücü Hareket’i yıkacağını sanan hainlere her ortamda gereken tavrı göstereceklerini söyledi.

SUAT BAŞARAN MHP VE LİDER BAHÇELİ’DEN SONRA HIZINI ALAMAYARAK ÜLKÜ OCAKLARI’NA SALDIRDI

Başbuğ Alparslan Türkeş’in 1980 öncesi ve sonrasında koalisyon ve ittifaklar yaptığını unutarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türk Milletinin ve Devletinin bekası için 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında Ak Parti ile birlikte Cumhur İttifakı’nı oluşturmasını bir türlü hazmedemeyerek, Başbuğ Alparslan Türkeş çizgisi üzerinden MHP ve Lider Devlet Bahçeli’yi hedef alan Ülkü Ocakları eski Genel Başkanlarından Suat Başaran ve Atila Kaya ikilisi saldırılarına devam ediyor. MHP ve Lider Devlet Bahçeli’den sonra hızını alamayarak Ülkü Ocakları’na saldıran Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Suat Başaran, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”2005 yılından beri Ülkü Ocakları’nda neden sorunsuz tek bir devir teslim olmadı? Neden ısrarla devreler ve nesiller arası iletişim koparılmaya çalışılıyor? Bizi bozgunculukla suçlayanların bu sorulara verecek cevapları var mı?” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI YILDIRIM’DAN SUAT BAŞARAN VE ATİLA KAYA’YA SERT TEPKİ

Geçmişte Ülkü Ocakları çatısı altında görev yapmış ancak bugün hareketimizle hiçbir bağı kalmamış bazı kişilerin Liderimize ve Hareketimize yönelik fitneci saldırılarını büyük bir sabır ve dikkatle takip etmekteyiz. Suat Başaran ve Atila Kaya’nın Milliyetçi-Ülkücü Harekete, Başbuğumuzun emaneti Ülkü Ocaklarına ve bizi biz yapan mukaddes değerlerimize karşı sürekli ve seviyesizce saldırarak Ülkücü Hareketi yıpratma arayışı içinde olduklarını görüyoruz.

İKİ KAFADAR HER FIRSATTA ÜLKÜCÜ HAREKET’İN KARŞISINDAKİ ŞER CEPHESİNDE SAF TUTTU

Bu iki kafadarın, her fırsatta Ülkücü Hareketin karşısındaki şer cephesinde saf tutarak, CHP-İP-HDP değirmenine nasıl su taşıdıklarını, Ülkücü Harekete ve Liderimize karşı olan muhasım odakların çizgisinde nasıl birer piyon haline geldiklerini çok iyi biliyoruz. Hayattayken Başbuğumuza hakaret edecek kadar alçalan Suat Başaran, dün hareketimizi bölmek için kurulan yapının başını çeken Servet Avcı’yla Ankara B.Belediyesi’nde iş tutuyor, CHP’li adayın arkasında durarak erdemlilik edebiyatı yapıyor. Bu durumun inandırıcı olmadığı ortadadır.

MANKURT AKLINIZLA ÜLKÜCÜ HAREKET’İ YIKABİLECEĞİNİZİ Mİ SANDINIZ?

Ülkücü Harekete, bu denli iştahla saldırmak, tabiri caizse “Yaşasın Fitne” diyerek fırsat kollamak utanılası bir durumdur. Bunların, tek derdi ‘biz yoksak siz de olmayın’ anlayışıdır. Ancak bilmeliler ki, yanıldıklarını onlara gösterecek irade bizde fazlasıyla mevcuttur. Bu fitneciler, mankurt akıllarıyla binlerce şehit vermiş Milliyetçi-Ülkücü Hareketi yıkabileceklerini mi düşünüyorlar? Bunlar Ülkücü Hareketi sahipsiz mi sanmaktadır? Yoksa aldıkları sözler, yaptıkları gizli pazarlıklar akıllarını başlarından mı almıştır?

BU NASIL TÜRKÇÜLÜK TURANCILIKTIR?

Karabağ’da 30 yıllık Ermeni işgali sona ermiş ve Türk Dünyası adına, Turan adına büyük bir adım atılmıştır. Ülkücü Hareket ve Liderimizin tavrı bu hususta belirleyici rol oynamıştır. Malum şahıslar konuyla ilgili tek bir cümle etmemiştir. Bu nasıl Türkçülük-Turancılıktır? Ülkü Ocakları, Türkiye’nin en büyük eğitim platformlarından birisini ücretsiz kurarken hangi birinden ses çıkmıştır? Bunlar Ülkü Ocakları’nın yapay zeka, endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm odaklı çalışmalarından haberdar mıdır?

ÜLKÜ OCAKLARI’NIN HANGİ FAALİYETİNE YARDIMINIZ DOKUNDU?

Ülkü Ocakları, Türkiye’nin her karış toprağına yüzbinlerce fidan dikerken hangisinin eli toprağa değmiştir veya destek verdikleri Ekrem İmamoğlu’nun ormanlarımızı yakan pkknın sesi Pervin Buldan’la fidan dikme bahanesiyle bir araya gelmesine hangi eleştiriyi yapmışlardır? Ülkü Ocakları, Türk Dünyası’ndaki soydaşlarımıza yardım götürürken hangisi taşın altına elini koymuştur? Ülkü Ocakları’nın 4 farklı dilde çıkardığı dergiyle Türk Dünyası kültür köprüsünü kuvvetlendirirken hanginizin yardımı dokunmuştur?

YUNAN DAHİ KONUŞURKEN BUNLAR İZMİR YÜRÜYÜŞÜMÜZ HAKKINDA TEK KELİME ETMEDİ

Ülkü Ocakları, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emirleriyle Mavi Vatanımıza göz dikenlere karşı İzmir’de büyük bir yürüyüş düzenlerken bunlar kaç adım atmış, kaç kelime etmiştir? Yunan haber bültenleri dahi Ülkü Ocakları’nı konuşurken bunların tek kelime ettiğini duyan olmuş mu? İzmir’deki 9 Eylül Yürüyüşü, 1978 Büyük Tandoğan Mitingi’nin bir devamıdır. Ülkücü Hareket aynı ruh ve heyecanla dimdik ayaktadır ve mazisinden aldığı güçle dün olduğu gibi bugün de Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, Başbuğumuzun izinde Kızıl Elma için çalışmaktadır.

UYARDIK ANLAMADINIZ. YAPTIĞINIZ HAİNLİKTİR. SALDIRANLARA TAVRIMIZI GÖSTERECEĞİZ

Uyardık anlamadınız, söyledik duymadınız! Sizin yaptıklarınız bozgunculuk değil açıkça HAİNLİKTİR! Geçmişte görev yapmalarına rağmen Ülkü Ocakları başkanlığı sıfatını kullanarak hareketimize ahlaksızca saldıran kişilere ülküdaşlarımız her ortamda gereken tavrı gösterecektir!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.