YETER’Kİ MHP TÖKEZLESİN , YETER’Kİ DEVLET BAHÇELİ YIPRANSIN…

13.03.2021
A+
A-

Düne kadar, Lider Devlet Bahçeli’nin önünde eğilenler, ceketini ilikleyenler, kapısında bekleyenler, fotoğraf çektirmek için sırada bekleyenler, elini öpmek için birbiriyle yarışanlar… Ne acı tecellidir ki, hepsi birden düşman kesildiler. YETER’Kİ MHP TÖKEZLESİN , YETER’Kİ DEVLET BAHÇELİ YIPRANSIN…

Bunların alayı; buluşmuşlar şefleri nezaretinde çok güzel nağmeler, şarkılar, türküler söylüyorlar… Ama söyledikleri de bir çekirdek kabuğunu doldurmuyor.

Yatıyorlar Devlet Bahçeli kalkıyorlar Devlet Bahçeli… Sonra da bir bakıyorlar ki, Lider Devlet Bahçeli ne dediyse hep haklı çıkıyor.

Ne yaparsanız yapın.. Allah size nasip etmez.. Çünkü niyetiniz halis değil, düşünceniz doğru değil, bakışınız yanlış, yürüyüşünüz hep hedefsiz. Siz ve sizin gibiler hep nefisiniz için bağırıyorsunuz ve nefsiniz için yürüyorsunuz!..

Oklarınız diğerlerinin okları gibi, oklarınız diğerlerinin hedefi gibi.. Sizin onlardan ne farkınız var ki?

Sevmek, sevilmek herkes için geçerli değildir. Eğer birini seviyorsan, kırk yıl onun kölesi olursun, “Sevgin de hoş, kahrın da hoş” diyerek, sabır gerekmez miydi…!

Sayın Dr. Devlet Bahçeli, çekilince, yetmiş milyonun, peşinize düşeceğini mi zannediyorsunuz…? Allah, ömür verirse göreceğiz.

Dava işler yolundayken “alkış fiğan” 4 puan geri gelince hançerlemek değildir. Dava dik duruştur! Sabırdır… Gayrettir… Mütevazı bir vefadır… Her şey ile hiçbir şey arasında kalan; ne çok şey var aslında… İşte onu fark edelim…

Ülkemiz zor bir süreçten geçerken sakin olalım… İlerde elbette maskeler düşecek… Bilge Lider Devlet Bahçeli’ye karşı yapılan “asimetrik paralel” saldırıların birçok sebebi var… Hal böyle olunca Lidere sadakat ülkücü hareket için daha önemli hale gelmiştir.

Bilge Lider Devlet Bahçeli uyku oruncundayım demişti. Neden? Ülkesi zor süreçten geçtiği için, Neden? Davası üzerinde hesap yapanları fark ettiği için, Neden? Kendi içinden vefasızlık hançerin sırtına saplamak istendiğini anladığı içi, Neden? Ülkeyi, davasını şer düşünceden karanlık odaklardan korumak için.

Bilge Liderimiz ile birlikte… Sonsuza kadar bu duruşumuzdan ayrılmayacağız. Nice badireleri aştık, 52. Yıla ulaştık.. Bu ülke için yeminimiz var dönülmez. Kutlu olsun, bereketli olsun, mübarek olsun…

Yazımı Gazeteci Yazar Yıldıray Çiçek’in anlam ifade eden şu sözleri ile bitiriyorum: Evet dün Başbuğ Alparslan Türkeş’e ne yapıldıysa, ne söylendiyse aynısı bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye bu kişiler tarafından söylenmektedir. Bunlarda ne inanç, ne dava vardır. Yeter ki, MHP Tökezlesin, yeter ki, Devlet Bahçeli Yıpransın. Tek dert ve hedefleri budur.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.