Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

Yaşasın Yıkılmak Bilmeyen Ülkücü Hareket

31.10.2017
A+
A-

“Sıkışınca bayrak, rahatlayınca çözüm; bunalınca millik, gevşeyince ihanet; korkunca millet, küstahlaşınca rezalet hep malum zihniyetin eseridir.” Ne kadar da doğru söylüyor Lider Bahçeli. Bu sözü değerlendirip hainlerin nasıl bir ihanet içinde hareket ettiklerini, nasıl duruma göre şekil-şemal aldıklarını ortaya koyan net bir cümle.

Artık herkes görüyor ve biliyor ki devlete karşı olan pardon Türk Devletine karşı olan ne kadar müptezel varsa, mevcut odluları devlette hepsi bir arada kimisi korkarak hareket ediyor, kimi de açıktan PKK’yı, PYD gibi Türk’ün karşısına dikilenleri bağımsızlık, özgürlük diye feveran ederek yırtınıyorlar.

Durum bu olunca bu memleketimizde bulunan hainler hainliklerine top yekun devam etmektedirler. İşte ihanet her türlüsünü yaşayanlar, adiliklerin peşinden koştururlar. Sonunda kendi ülkelerinin mahvolması olsa da bunu yaşarlar, yaşatırlar kendilerini dış devletlerin, oluşumların yanında olmakla başarı sağlayacaklarını sanan bu hainler kimi zaman korkarak, kimi zaman korkmadan, bazen üstü kapalı olarak yayın yapanlar başarı sağladık sanırlar. Ancak perdeler yırtılıp, gerçekleri üstüne örtülen perde kalkınca bu niyetle hareket edenler, büyük bir hüsranı hep birlikte yaşarlar.

Bu ihanet sahipleri, devlete isyan eden insanlar hainliğin içinde saldırırlar. Yapacakları başka bir şey yoktur. Bu ihanet şebekeleri ve ihanet sahipleri el birliği içinde yaşamaktadır.

Durum bu iken, böyleyken yaşananlar, yaşadıklarımız bizi ihanete alıştırır ve hainler hainliklerini yaparlar. Bu hainliği yapanların başında Türk’ün varlığına karşı gelen PKK vardır. PKK’lılarla birlikte sessizce hareket eden adiler vardır.

Şaşırıp da bizim Ülkücü olmadığımıza inanıp, gittikleri kendilerince ‘iyi’ diye adlandırdıkları yerde bizi de kendilerinden sananlar bizi Ülkücüleri asla bu doğru bilinen Ülkücü yoldan çeviremez. Çünkü bu yoldan gerçek Ülkücü Milliyetçileri yolundan, yollarından asla çeviremezler.

Biz Liderimiz Devlet Bahçeli’nin; “Vatan; okunan ilk ezandan verilen son salaya kadar aldığımız nefes, yediğimiz helal lokma, sımsıcak ana kucağı, milli namusun simgesidir.” Dediği şekilde olan yaşayan insanları asla ve kata Ülkücü Hareketi kandıramazsınız. Biz Ülkücü Hareketiz… Sonuna kadar böyleyiz. Çünkü biz Başbuğun evlatlarıyız.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in söylediklerini unuttuk mu? Ne demişti Başbuğ ‘İsteklerinin karşılanmasıyla bu iş biter mi sandınız? Arkasından dil gelir, bayrak gelir, toprak gelir,’ dediğine inandık biz. Başbuğun söylediği bu sözün ne kadar gerçek olduğunu herkes görmüştür. Buna dayanarak Ülkücülerin ne kadar haklı olduğunu ve zaman onun ne kadar haklı olduğunu göstermiştir.

Onun için kim ne kurmuş olursa olun, kurmuş olduğu partide asla ve kata Ülkücülük yapamaz. İçinde, Ülkücü Hareket içinde bulunmuş insanlar olabilir o kadar. Belli bir zaman aynı yolda yürümüş olabiliriz ama hepsi o kadar. Çünkü biz asla onlar gibi olamayız. Gerçek Ülkücülerin taş gibi durdukları yer Milliyetçi Hareket Partisidir. Gerçek Ülkücüler Milliyetçi Hareketçiler Başbuğun kurmuş olduğu yerde olurlar.

Onun için hiç kimse boşu boşuna uğraşmasın bizi bu yoldan döndürmeniz mümkün değil. Çünkü Başbuğ bu partide Lideri bu partide Ülkücüleri onun kurmuş olduğu Milliyetçi Hareket Partisinde görevlerine devam etmektedir.

Bunun için tüm Ülkücüler oldukları görüş için, bulundukları parti yani Milliyetçi Hareket içinde olmaya ömürleri yettiği müddetçe devam edeceklerdir. Herkes şu gerçeği herkes bilmelidir ki Milliyetçiler Ülkücüler Başbuğun kendilerine vasiyet ettiği partide Ülkülerini emanet bıraktığı Liderleri ile beraber Allah’ın izniyle devam edeceklerini bilmektedir.

Yaşasın yıkılmak bilmeyen Ülkücü Hareket!

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.