DOLAR 5,7486
EURO 6,3910
ALTIN 273,4
BIST 108.659
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Çok Bulutlu

UYAN TÜRKİYE

UYAN TÜRKİYE
10.02.2019
2.185
A+
A-

Birinci Dünya Savaşı sona erdiğinde doğu topraklarının en kuvvetli milleti olan Türkler Birinci Dünya Savaşı sonunda 1.300.000 şehit vermişti. Gayri resmi kaynaklara göre 1.600.000 asker kaybolmuştu. Bu Türklerin toplam kaybının 2.900.000 olduğu anlamını taşıyordu. Osmanlı İmparatorluğunda gayri Müslim olanlar askere alınmamaktaydı. Savaşların ardından İmparatorluğun son dönemlerinde Yahudiler, Ermeniler ve Rumlar Anadolunun en zengin kesimleri oldular.

Sultan II.Abdulhamit Han’dan istediklerini alamayan Yahudiler gereken hazırlıkları yapmaya başladılar. 1000 yıllık bir sürecin ardından anlaşılmıştı ki; bu millet savaşla tahakküm altına alınacak bir millet değildi. “Türkler öldürülebilir fakat asla yenilgiye uğratılamazlar.” NAPELEON Birinci Dünya savaşının ardından 185.000 Yahudi Avrupa’dan bu topraklara göç etti. Doğudan sürgüne gönderilen Ermeniler ise kimliklerini gizlediler. Türkiye Cumhuriyeti kurulup 1927 de ilk nüfus sayımı yapıldığında toplam nüfusumuz 13 milyon iken bunun 1 milyonu gayrimüslimdi. Bunlar tahsilli ve zengindiler. Yaşanan süreçte birçokları kimliklerini gizlediler ve çocuklarına Türk isimleri verdiler.

Her zaman Türkiye’de önemli noktalarda oldular ve kritik görevlere getirildiler. Ülkenin en güzel yaşam alanları onlara tahsis edildi. Kendilerini Atatürkçü olarak topluma lanse edip bu sayede güvencede tuttular varlıklarını. Onlara göre bu milletin evlatları asla tahsil sahibi olmamalı zenginleşememeliydi. Bu ülkenin ordusuna irtica adı altında İslam düşmanlığı yaptırdılar. Türk-Kürt, Alevi-Sünni ayrımcılığını körükleyerek bu ülkenin enerjisini kendi içinde tüketmesine sebep oldular. Anadolu insanına ikinci sınıf kendilerine ise Beyaz Türkler dediler. En önemli askeri ihaleleri İsraile verdiler.

Ordumuzun en yüksek rütbesine gelmiş paşaların Kudüste ağlama duvarı önündeki fotoğrafları kafamızdan silinmedi hala. Tekris edilen (masonluğa kabul edilen) 424.sıradaki Mehmet Haberal milletvekili adayı gösterildi. Balyoz davası tam 321 adet mason derneği tarafından desteklendi. “100 yıllık bir aranın ardından Türk toprakları yeniden düşmanlardan arındırılıyor. Bu harekatı durdurmak artık imkansız…” Ernst Urhlau (Alman İstihbarat Başkanı) “Bu süreçte Türklere destek vermek en akıllıca hareket olacaktır. Zira şunu kabul etmeliyiz ki Tükler 2020 yılının süper gücü…” Maurico Oldfield (İngiliz haber alma teşkilatı) “Türk ordusu yakın bir zamanda Anadolu çocuklarının hakimiyetinde olacak. İşte o zaman şahin bir Türkiye ile yüzleşmek zorundayız.” CIA Sanırım terörün neden bu kadar uzun sürdüğü anlaşılmıştır artık. Bu ülkenin neden bir türlü kambur adam olmaktan kurtulamadığı? UYAN TÜRKİYE

Abdurrahman AYTEKİN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.