Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

ÜŞÜYORUM, DONUYORUM, VATANIM DİYORUM!

28.10.2018
A+
A-

Yastığımız mezar taşı, yorganımız kar olsun, biz; bu yoldan dönersek,  namus bize ar olsun sedaları ile haykırırken,  bugün;  üşüyoruz. Bizi üşüten, iliklerimizi donduran şu ki; nerden nereye gelmiş olmamız! Eskiden bırak hakareti, bırak eylemi, bırak kürsülerden Türklüğü ayaklar altına almayı Devletin ve Milletin bir evladına yan bakacak cesaret dahi, mevcut değildi kahpelerde. Bugün hainlerin bu cesaret kaynağı nerden gelmektedir. Kimler hazırlamaktadır bu cesaret iksirini.

Üşüyoruz.

Bizi çepeçevre saran,  Varlığımızı Varlığına armağan ettiğimiz; Türklüğümüze, Türkçülüğümüze bugün kilit vurmaya çalışan, siyasal İslamcılar ve Marksist zihniyetlerin karşısında hayretle bakarken, Türklük için, Türkiye için dün Sarıkamış da bugün Tunceli’de donarak yananlardan hayâ edinmez misiniz?

Üşüyoruz.

Kan emici leş kargalarının Türkiye Cumhuriyeti Devletinde avaz avaz Milli Ülküye,  Milli Kültüre hakaret edişlerini izleyenler,  bunun hesabını nasıl vereceklerdir?  Böyle ipini koparmış köpek misali sağa sola saldıranlar mevcutken, bir yüreği yanmış Şehit anasının yüzüne nasıl bakılmaktadır!

Üşüyoruz.

Zihinleri buz tutmuş,  yürekleri zemheri ayazına dönmüş, kimi;  Fetonun, kimi;  Kandil’in, kimi; Moskova’nın ibrikçiliğini yapan,  bu gusülsüzlerin halen Devletin kadrolarında yer alması ve arsızca başkaldırışına tahammül edişi ne zamana kadar sürecektir.

Üşüyoruz

‘’Komşusu aç yatarken tok yatanlar bizden değildir’’ diyen İslam’ın, bugünkü sözde bekçilerinin halkı aç yatarken,  kendileri Aziz Milletin karşısında nasıl hesap verecekler, ısrarla bunu görmek istemeyen Mankurtlara ne demeli? Maaşlarına yapılan zamda ölçü tanımayanlar, bugün Vatan için mücadele eden, donarak yanan yiğit uzman çavuşların kadrosu söz konusu olunca kulaklarını tıkamaktadırlar.

Üşüyoruz

Deri koltuklarda haykırıp, şömine karşısında viskileri için kan emicilerin taviz ile ihanetin aynı eş değerde,  bedeli aynı terazi de tartılmakta olduğunu neden bilmemektedir. Susmaya alışkın bir millet değiliz,  naramızla yırtarken Gök kubbeyi bugün neden iç çekişlerimizle kalıyoruz? Haksızlık karşısında susmak dilsiz şeytanlık değil miydi? O zaman bu millete düşman vatansız kahpelere neden Güneş doğuyor? Neden kuduz köpek misali Türklüğe saldırılıyor? Neden Türkiye’de Türkü’m demek suç haline geliyor?  Neden hilal bıyıklılar varken kıt badem bıyıklılar söz sahibi oluyor? Neden kaçakçılığın moda haline geldiği bu dönemde evine, çoluğuna çocuğuna rızk için mücadele edenler, bu kaçakçıların hesabının altında kalıyor?

Üşüyoruz.

Bu vatanın ekmeğini yerken yedikleri yerden lanet okuyanların alayı;  kahrı perişan olsun. Halkların kardeşliği denilen MİLLİYETSİZLİK adına bölücü terör örgütüne uşaklık yapanlara,  taviz verenlere de yazıklar olsun. Mazisiyle cihanı titreten Aziz Türk Milletinin evlatlarının kini dinmesin. Eğer ki; dinerse kinimiz, susarsa dilimiz, bugün; Kürşad’ın kutlu tini, rahatsız olmaz mı? Biz Osmanlı torunuyuz diye gezinen Atatürk düşmanları Abdülhamid vermemişken Vatan toprağını sizler neyin pazarlığındasınız?  Ulu önder Atatürk’e düşman olanlar neden Atatürk’ün kurduğu Devlette maaş almaktadırlar?

Üşüyoruz

Kravatlı teröristlerin,  halen Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin maaşını alıp ve ihanet etmesini; kahvesini yudumlarken izleyenlerin boğazında kalsın.  Atatürk düşmanlarının yetkili, Türklük düşmanlarının yetkili, liyakatsiz, zihniyet siz velhasıl kelam; kan emicilerin bu hükümranlığını seyredenler, donarak varlıklarını Türk varlığına armağan eden bu yiğitlerin vebali sizlerin üzerindedir. İhaneti seyreyleyip susanların yakalarında olacaktır elleri.

 

Allah Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ve Türk Milletine zeval vermesin

Allah Türkü korusun ve yüceltsin.

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.