DOLAR 5,9572
EURO 6,6689
ALTIN 291,5
BIST 115.345
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Yağışlı

Ülkücülük Adamlıktır

03.02.2015
147
A+
A-

Haziranda ülkeyi yönetecek olan vekillerimizin seçimleri yapılacak.Süre çok uzun değil.Etrafımızdaki adayları incelemek ve ülkemizi teslim edeceğimiz vekillerimizi kararlaştırmak için çok kısa bir zaman.Bu konu bütün TÜRK insanları için çok önemlidir.Siyasi çalışmalara baktığımızda her siyasi teşekkül ÜLKÜCÜ avına çıkmış olduğu gözlemlenmektedir.Buradan şu anlaşılıyor.Vatan,devlet,millet konularında ÜLKÜCÜLER gerçekten yetişmiş insanlarmış.Bu ülkücüler her siyasi yapıyı idare ediyorlar ve onları iktidara getiriyorlar da bir tek kendilerinin bir arada bulunduğu siyasi yapıyı iktidara taşıyamıyorlar.Burada ki anlayış nedir diye bakarsanız.Hepsi yetişmiş konulara vakıf bilgi birikimleri iyi insanlar.

Galiba kendi içlerinden birilerine tabii olmayı beceremiyorlar.Ya da birileri onlara nefislerine uygun teklifler sunuyorlar.

Bir başka yaklaşımda,kızgınlıklarında çabuk alevleniyorlar ve ilk teklife evet diyorlar.Sonrada ihaneti tanımadıkları içinde oralarda kulluk yapıyorlar.Bunların ÜLKÜCÜ olanlarını tenzih ederim.

ÜLKÜCÜ geçinenler bu kullukları yaşıyorlar.Ülkücüden geçinenler de paylarına düşenle mutlu oluyorlar.Ülkücüler samimi olduklarından, her söze inanabiliyorlar. Çengellere çabucak takılabiliyorlar.

ÜLKÜCÜ vatanı karşılıksız sevendir. Milleti içinde birlik ve beraberliği savunan tek anlayıştır.Devletini böldürmeyecek ruhtadır.Farklı kültürleri tanır ve onların içinden gelmiştir.Allah’a inanır.Kula kulluğu bilmez.Ülkesi için çalışır,Milletini muasır medeniyetlerin üzerine çıkarma kavgası verir.Etrafındaki ülkelerin tarihlerini de bilir.Niyetlerini de bilir.Dünyada tek ideali vardır.Allaha kulluk,Millete hizmet,Vatanı korumak.Vatanının göklerinde şehit kanlarıyla oluşmuş Bayrağını dalgalandırmak.Hiç bir milletin aşına ortak olmak gibi,vatanlarına da göz koyma anlayışı yoktur.Kimseyle kavgası yoktur.Savaş açanlara karşılık verir.Hep mazlumdan yanadır.Entrika bilmez. Siyasi ayak oyunlarından anlamaz.Aklı ile ağzı aynıdır.Düşünceleri dilinden akar gider. Samimidir.Herkesi de kendisi gibi bilir.İkiyüzlülüğü sevmez.Riyakar değildir.Bu halden dolayıdır birileri hep ÜLKÜCÜNÜN üzerine oyunlar oynar.TÜRK milleti de bu oynanan oyunlardan mağdur olur.TÜRK milleti mağduriyetten kurtulmak için ülkücülere devletin idaresini teslim etmelidir.İdareyi vermediği sürece bu oyunlar sürüp gideceğe benzer.

Allah ülkücülere direnme gücü versin. 2015 seçimlerin de ülkede çok oyun oynanacaktır.ÜLKÜCÜ geçinenlere ve ÜLKÜCÜDEN geçinenlere MHP dikkat etsin. En çok dikkati de AKP ve DP göstersin.Çakallara duyurumdur;Beyler safralar bitti döküldüler.Kurudular.Bu saatten sonra ÜLKÜCÜLERDEN havanızı alırsınız.Bir de bolca nasihat.ÜLKÜCÜLÜĞÜN siyasi pazarlaması,kiralaması bitmiştir. Dava adamları bu konuda açıklamalarını yapıyorlar.ÜLKÜCÜLER kendi basın yayın organlarını iyi takip etsinler.Fikirlerine güvendikleri Liderlerini de dinlesinler.Teşkilatlı çalışsınlar.

Gönül seferberliği ilan edilmiştir.”YA DEVLET BAŞA,YA KUZGUN LEŞE”.Çok kararlı durumlarda kullanılan bir deyimdir.Ya devletin başına geçerim,yada yok olurum.Türk kimliğini çözümlemede anahtar olacak cümlelerden biri.Devletin yerini hiçbir şeyin tutmayacağını,devletin var olması için olmazsa olmaz şart olduğunu ifade eder.Hatta ölmeyi,devletsiz kalmaya yeğleyen anlayışın ifadesidir.Türkiye zor şartlar yaşıyor.İlerisi zor ve çetin yollarla dolu.Vatanımızı zor günler bekliyor.

Herkes aklını başına almalıdır.İnsanlığa zulmeden illa hak eteği sonu görecektir.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.MAZLUMUN AHI MUTLAKA ÇIKAR.Ülkede bayraklar açıldı,adım adım bölünmeye gidiliyor kimsenin kılı kıpırdamıyor.İşsizlik almış başını gidiyor,birilerinin de pasta yemekten karınları şişiyor.Milletin paraları lükse harcanırken gençler işsiz avare dolaşıyor.Her gün yeni gündemler oluşturularak milletimizin aklı başından alınıyor.Bankaların uyguladıkları sömürü,aileleri olumsuzluklar içinde yüzdürürken,birilere repo zenginliklerinin içinde yüzüyor.Çeşit çeşit dizilerle gençliğimiz bir şeylere özendiriliyor.

Seçimlerinde herkesin bir rolü olduğu ortada. Herkes yerini alsın.Son pişmanlıklar fayda etmez.Nefislerini ayaklar altına alsın ki yarınını kurtarsın.Türk Milleti keskin bir viraja giriyor.Sağlam çıkması ,geleceğini kurtarması da aklıyla hareket etmesine bağlıdır.Tarih kahramanları altın harflerle yazacaktır.Kula kulluk edenleri,kemik yalayıcıları,dönekleri,çakalları da adlarıyla yazacaktır.Türk milletinin ayranını kabartmasın kimse.

KÜRŞAT MARŞI

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz

Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağı’na

Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların

Değişilir topu da bir sokak kaltağına

Kürşat’ın narasıyla indik Tanrı Dağı’ndan

Ruhumuzu kandırdık Orhun’un kaynağından.

Bu kaynaktan içenin yürekleri tunç olur.

TÜRK’e kefen biçenin ölümü korkunç olur.

Delinse yer, çökse gök, yansa kül olsa dört yan

Yüce dileğe doğru yürürüz yine yayan.

EMİR ŞENOL

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.