ÜLKÜCÜLERİN GERÇEK EVİ MHP’DİR

30.06.2019
A+
A-

Yazıma; Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin anlam ifade eden şu sözleri le başlama k istiyorum: “MHP Türkiye’nin eğilmez başı, tükenmeyen nefesidir. Çare biziz, çözüm biziz, huzur ve umut biziz. MHP geçmişin muhafızı, geleceğin mimarı, bu günün müsahit ve müteyakkız kudretidir.”

Lider Devlet Bahçeli, adaleti, adaletli devlet anlayışını kendine rehber edinmiştir. Sabırlı, hoşgörülü, inançlı, çalışkan, dürüst, deneyimli, birikimli ve kabiliyet sahibidir.

Ülkücü camiaya tek kişi liderlik yapar oda Lider Devlet Bahçeli’dir. “Yüksek vasıflı lideri olmayan kitleler hep acı çeker.”

Türk milletinin geleceği için Lider Devlet Bahçeli’nin etrafında el ele, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içinde olalım.

Milliyetçilerin ve ülkücülerin gerçek yuvası MHP’dir. Lideri de Devlet Bahçeli’dir.

Yazar Ufuk Sarıoğlu diyor ki: “Ülkücülük karanlık bir sokak değil, aydınlık bir yoldur. Güçlü ve sağlam yarınlar için birlik olmalıyız. Bütünlüğe koşmalıyız, gaflet setlerini yıkmalıyız.”

MHP’yi yıllardır hesabı verilmeyen ve her yere çekilen bir büyük açmazın tam ortasına atmaya kimin ne hakkı var?

Ülke yangın yeri, tarihin en zor ve sıkıntılı döneminden geçiyor. MHP bu ülkenin ve milletin son ve tek ümididir.

Her gün şehit geliyor, bu gerçeğe rağmen MHP’nin enerjisini tüketmenin, kendi iç meseleleriyle uğraştırmanın iyi niyetle izahı mümkün değildir.

Herkes aklını başına almalıdır. Bizim, ülkücü ve milliyetçi iradenin bu yanlışı düzelteceğine, bu oyunu bozacağına olan inancımız tamdır.

Yazımıza, yazar Ufuk Sarıoğlu’nun şu sözleri ile devam edelim… “Ülkücü yerini bilir liderine,teşkilatına vede doktrinine sadakatla bağlı kimlik ve kişilik sahibi insandır. Bunların dışında kendine bir gömlek biçenler şahsiyetsiz ve karaktersiz satılmış mahluklardır.”

Biz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye olan inancımız sonsuzdur. Çünkü doğru insanın yolu da doğrudur. Herkes işine bakacak.

İlkeli, dürüst, harama eli değmemiş, kursağına haram lokma girmemiş ve her dediği doğru çıkmış bir lidere sahibiz.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün! Lider Devlet Bahçeli’ye olan inancımız tamdır. Ülkücüler olarak liderimizin yanındayız.

Yazımı; yazar Ergün Kılıç’ın şu sözleri ile bitiriyorum: “Çok üzgünseniz bir şey söyleyeyim. Başımızda, Hareketin Lideri Devlet Bahçeli Var…. Rabbim uzun ömürler versin.. Kaldığımız yerden devam. “Bir musibet, bin nasihatten evladır” “Var bunda da bir hayır.” İzlemede olacağız..!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.