Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Az Bulutlu

ÜLKÜCÜLER KAN KUSTULAR AMA ”KIZILCIK ŞERBETİ İÇTİK” DİYEREK ÜLKELERİNİ YABANCILARA ŞİKAYET ETMEDİLER

11.10.2018
A+
A-

Ama bu gün CHP-HDP ve bir kısım Sosyalist sözde Entel Türkiye’yi her fırsatta AB ve ABD’ye şikayet ediyor.Ve ne acıdır ki şikayet edenler de,şikayet ettikleri ülkelerde en büyük insanlık suçlarını işleyen ülkeler ver örgütler.Ülkemizde adaletsizliği ancak ve ancak biz kendimiz sağlayabiliriz.Zalimler dünyaya zulüm ederken benim ülkemde nasıl adalet isteyebilirler ki!

1980 darbesi insan haklarının çiğnendiği bir zulüm dönemi idi.Ama buna rağmen başta ABD olmak üzere, Batı’lı ülkeler bu darbeye üstü kapalı destek veriyorlardı.Bunun dışında, bir kısım Uluslararası insan hakları savunucuları,sol-sosyalist örgütler de sol görüşlü tutukluları savunuyordu.Bu dönemde MHP’li ve Ülkücülere sahip çıkan kimse yoktu.Onlar kendi kaderlerini yaşıyordu.

Bir gün Mamak ceza evine yabancı gazeteciler geldi.Ceza evi idaresi onlara Mamak’ı insan haklarının çiğnenmediği bir yer olarak gösterebilmek için her türlü sahtekarlığı yaptılar.

Daha sonra bu gurup tutuklularla görüştürüldü.

Dev-Yol,Dev-Sol,TKP,YDGF benzeri Marksist örgüt sözcüleri,gelen yabancı gözlemcilere ”T.C Devleti bize burada zulüm ve işkence yapıyor”diye açıklamalar yaptılar.

Dikkat edin;”Darbeciler” ya da ”Ceza evi yöneticileri”değil, ”T.C Devleti”dediler.

Gözlemciler bu arada Ülkücüler ile de görüştüler.

Aldıkları cevap karşısında da şaşkına döndüler.

Ülkücüler onlara şöyle dedi:

”Evet..Biz burada güzel olmayan şeyler yaşıyoruz.Ama bu bizim iç meselemizdir.Sizi alakadar etmez.Sizler zaten dünyanın dört bir yanında insan haklarını uygulamayan bir zihniyetin mensuplarısınız.Biz Türkiye olarak kendi iç meselelerimizi kendi içimizde çözeriz.Sizi alakadar etmez.Size bu konuda söyleyecek bir şeyimiz yoktur.”
Mealen Ülkücüler bu cevabı verdi.

Düşünebiliyormusunuz,her türlü zulüm ve işkenceyi gören Ülkücü,her şeye rağmen ülkesini yabancılara asla şikayet etmiyor.

İlerleyen yıllarda da Marksist örgütler Türkiye’yi sürekli yabancılara şikayet ettiler.

CHP de yaptı bunu..Yıllar boyu Türkiye’yi ”Sosyalist Enternasyonel”e şikayet etti.Hala da devam ediyor.

Ve HDP..Katil sürüsü bu ihanet örgütü akıttığı kana bakmadan Türkiye’yi RUSYA-AB-ABD’ye şikayet ediyor.

Peki şikayetlerin yapıldığı bu ülkeler ne durumda?

Hepsi dünyanın insanlık sucu işleyen zalimleri.

Afrika’yı sömürüp aç bırakanlar..

Filistin’i işgal edenler.

Orta doğu’yu kana bulayanlar..

Faşist Hitlerin,ya da insaniık kasabı Stalin’in fikri değişmemiş evlatları..

Amaç hep aynıydı.Hiç bir zaman haksızlıklara karşı çıkmak için yapmadılar bunu.Hep amaçları dünya kamu oyu önünde Türkiye’yi karalamak oldu.

Ve ne acıdır ki şikayet edenler de,şikayet ettikleri ülkelerde en büyük insanlık suçlarını işleyen ülkeler ver örgütler.

Yani yine ne acıdır ki şikayet edenler de,şikayet ettikleri ülkelerde en büyük insanlık suçlarını işleyen ülkeler ver örgütler.

Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz.

Ülkemizde adaleti ancak ve ancak biz kendimiz sağlayabiliriz.

Zalimler dünyaya zulüm ederken benim ülkemde nasıl adalet isteyebilirler ki!

SITKI ŞEREMETLİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.