Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlunun Katilinin Pkk Kimliğini Medya Niçin Gizliyor

21.02.2015
A+
A-

Yiğit millet evladı Fırat Çakıroğlunun şehit edilmesinin ardından,İzmir’de bugün tarihi bir gün yaşanıyor.
Olayları objektif biçimde kamuoyuna aktarması gereken medya utanç verici bir ikiyüzlü tavır sergiliyor.
Bu tavrı dün 12 Eylül öncesi komünist harekete karşı Ülkücülerin verdiği destansı mücadele ile Ülkemiz acı bir şekilde yaşadı ve çok ağır bedel ödedik.
Dün elma ile armudu karıştıran medya, bayrak indiren ile bayrak asanı bir tutmuş bugün aynı iğrenç ikiyüzlü tavır sürüyor.
Karşıt görüşler diye haber yapılan bu gençler ülkenin birlik beraberlik ve komünist emperyalizme karşı mücadelesini veren efsane kahramanlardır.
Bugün tarih tekerrür ediyor aynı oyun sahneleniyor.O gün Ülkücüleri göremeyenler Diyarbakır ceza evinde temelleri atılan kanlı Marksist Kürtçü Ermeni örgütü kucaklarında bulmuştur.
Bugün bu Üniversite işgallerini göremeyen, okulları Kürtçü PKK üssü haline getirenleri yok sayan ve güney doğuda olduğu gibi kanlı eşkıyayı büyük şehirlerde etkin hale gelmesine çanak tutan zihniyettir.
Nerede ise kanlı kuduz köpeklere teslim olanlar halka hakka hesap vereceklerdir.
Barış bozulmasın, Öcalan darılmasın çözülme tamamlansın 36 parçaya bölünelim diye bu ülkenin temelleri ile nereye kadar oynanacaktır?
Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun katledilmesi “basın”ın yansıttığı gibi bir “sağ-sol” ya da “ülkücü-solcu” çatışması değildir. Fırat, PKK’ya karşı çıktığı ve eline Türk bayrağı aldığı için katledilmiştir.
“Basın” özellikle PKK adını geçirmeyerek, katili saklamaktadır. Fırat’ın katlinden Ege Üniversitesi Rektörlüğü birinci derecede sorumludur.
Bu ortama göz yuman herkes suçludur.”Bu olay şunu ortaya koymuştur işgal zihinlerde tamamlanmak ve direnmeden ülkenin temelleri ile oynanan oyunda sona yaklaşılmıştır.
Artık Türk milletinin uyanması için daha nerelere kadar dayanmaları gerekir?
Bıçak kemiğe dayanmış canlar yanıyor ocaklar sönüyor.
Şehit gelmemesinin şartı bayrak indirilmesine göz yummak,şehir işgaline Üniversite işgaline ses çıkarmamak,kurulan develete benzer gerçek terörist yapılara ses çıkarmamak ise milyonlarca vatan evladı şehit olacaktır.
Buna kimsenin gücü yetmez, canı kıymetli olan şehit olmak istemeyen insanlarla aynı milletin evladı olmaktan utanç duyarız.
Bu insanları doğuracağıma taş doğursaydım diyen annelerin feryadı şudur.Tarihte Bilecikli anne bunun en somut örneğidir ”bayrak iniyor vatan bölünüyor ülke işgale uğruyorsa sende git şehit ol” demiştir.
Bu vatanı bize bırakan bu kafa yapısı ruh ve mana iklimidir.Kanlı katiller hiç pişman olmadan Kürdistan peşinde koşarken onlara yol açtırmak ve medyanın buna çanak tutması affedilmez utanç örneğidir.
Bayrak sizin bayrağınız değil midir? Bölünmek istenen Vatan kurulmak istenen silahlı eşkıya federatif,özerk ve bağımsız Kürdistan arayışı sizi ilgilendirmiyor mu?
Bu nasıl bir kokuşmuşluk tur? Ülkücü şehit Ferhat Çakıoğlunun katledilmesinde bu sorumsuz tavrın vebali vardır.
Yazıklar olsun Yalaka,besleme,yanaşma ihale komisyon ve takipçiliği yapan,soygunun hırsızlığın katillerin parçası olan aşağılık tavır sahiplerine!

SABRİ ŞENEL

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.