ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZ FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU

20.02.2021
A+
A-

Bir Milletin yürütücü kuvveti Ülkü ve Milli Kindir. Bu Ülkü ve Milli kini eylem ve aksiyon ile yek vücut haline getirerek icra eden ise gençliktir. Akımların ve ideolojilerin karargahı gençliğin yüreği ve zihnidir. Her adımı ise cephanenin kullanılmasıdır .ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZ FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU


Yukarıda bahsettiğimiz husus, eylemleri hareketi gençlik kısmıdır. Bunun yanlış ellerde ve yanlış amaçlarda kullanımı zaten Türkiye Cumhuriyeti Tarihi içerisinde, her daim olmuştur. Devrim çığırtkanları, Sosyalizm budalaları, Enternasyonalizm aklı noksanları bu şekilde gençlik üzerinden ve gençliklerini kullanarak yürütmüşlerdir ve yürütmeye devam etmektedirler. Lenin ve yığınları 1944 sahasında ne şekilde bulunduysa, 1963-1972 sahasında; biraz daha yetkililer desteği alarak bulundu. 1964-1972 süre zarfında ise ; Üniversite İşgalleri, Faşist Polis (!) eylemleri, Devlet’e baş kaldırma tutumları vs. Emperyalizme topyekun kafa tutulur ama manşetler sosyalistlere yer verir.


Demokrasi ve Özgürlük adına İşgal pankartı asan Komünistler ve Pol-Der’ci ağabeyleri tarafından gördükleri rağbet ve destekler ile özgürlük narası ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne bir başkaldırı harekatı, akabinde Devrim’e giden yol kanlıdır! Sloganları ile döktükleri Müslüman Türk’ün kanları. Evet dün Sosyalist Marksist ve Komünist bu soysuzlar Çekiç/Orak ellerinde Anadolu’nun bağrı yanık çocukları, bizim ağabeylerimiz, bizim çocuklar dediğimiz Ülkücülerin üzerinde hunharca bir cinayetler işlendi. Şehit düştü Ülkücüler bu vatanın bağrına. Her gün yeni bir kaos ve yeni bir eylem planı ile çıktılar Yüce Türk Devletinin karşısına. Ortanın solu, Moskova yolu. Stalin Lenin demeçleri. Marks’ın kuramları ile Yesevi’nin evlatlarının karşısında kana doymayan bir terörist nesil inşa etti Komünizm. Bu yığın zihinli, yığınlar Ruhi Kılıçkıran ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu Ülküdaşımıza kadar binlerce Ülkücüyü şehit ettiler. Ülkücüler bu toprağa can verirken, Komünistler Moskova hayalleri ile şarap yudumluyordu.


Sakın ola ki bu gençlerin emelleri bir idi denilmesin. Hepsi Özgür bir Türkiye için mücadele etti denilmesin. Yıllardır sol bu kıl kuyrukluk ile konuştu. İstismar edilen özgürlük ve demokrasiyi dillerinde slogan haline getirdiler. Türk Gençliğinin başını bu Ulaş, Mahir, Deniz, Hüseyin, Yusuf ve niceleri yedi. Faşist Polis naraları ile Polisimizi şehit edenlerin listesi elbette kabarıktır. Geçmişten bu zamana, üniversite olayları böyle seyretti. Sol hep gençliği terörist bir yapıda eğitti. Hevaller ve yoldaşlar işte velhasıl kelam Mezopotamya ve Moskova sıçanları üniversitelerde bu şekilde bir katliamlar, eylemler, yaralama ve işgaller ile Türk Milli Ülkü şiarına ve Dini İslam’a düşmanlık edildi.


Dün üniversiteleri karıştıran bu teröristler, aynı şekilde 20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesinde ; Mezopotamya Sıçanı bir terörist tarafında Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehit edildi.


Bugünün olayının idraki, dünün yankısını anlamak ve incelemekten geçer. Bugün Fırat Yılmaz Çakıroğlu kavgası demek, Ülkücü Hareketin kavgasının evvelinde ki olayların zuhuru demektir. Parkalılar ve Stalin bıyıklılar dün ne yapmışsa, bugün de aynısını yapmakta. Kandil Dağının yabanileri tarafından İzmir Ege Üniversitesinde bir yiğit toprağa düştü. HDPKK tarafından yapılan bu zulüm unutulmayacaktır.

CUMHUR İTTİFAKI BUGÜN BU İNTİKAMI MİSLİYLE ALMAKTADIR! YETERLİ OLMAMAKLA BERABER FAZLASI OLACAKTIR!


Aponun piçleri tarafından bıçaklanan yiğidimizin kanı, Fırat gibi aktı. Fırat Yılmaz Çakıroğlu bu terörist, Marksist yığınlara Mücadelemizde hiç bir engel tanımayacağız diyerek kasırga misali esti Türk tufanı olarak. Üniversite koridorlarında cirit atan Aponun piçleri, Anadolu Fatihi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu ;
Ağabeyi Ruhi Kılıçkıran, Süleyman Özmen Ertuğrul Dursun Önkuzu, Yusuf İmamoğlu gibi şehit etmişlerdir. 1968 senesinin can kurtaranının müdahale etmesine, müdahale edenler 2015 yılında aynı şekilde müdahalelere müdahale etmiştir. Fırat Yılmaz Çakıroğlu PKK sıçanı, Semo adlı hain tarafından İzmir Ege Üniversitesinde şehit edildi. Kin diridir. İntikam diridir. Unutulmayacak ve unutturulmayacaktır! Çayan/lar, çıyan/lar, Semo/lar, Gezmiş/ler tarafından Ülkücülere ve Devlet’e ne yapıldıysa, 2015 de Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na aynısı yapılmıştır. Asla unutulmayacaktır. Bizler Milli Ülkü ve Milli Kin ile ayakta duran Türk İslam Ülkücüleriyiz ve Aksiyoner Türk Milliyetçiliğimizden zerre kaybımız yoktur!


Bugün ; gayrı Ülkücü Kadro şarttır ve farzdır. Locaların, okyanus ötesinin, Kandil borazanlarının, tapınakcıların velhasıl kelam Türk ve İslam düşmanlarının karşısında sadece ve sadece Ülkücü Kadrolar durabilir.


TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Ertuğrul SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.