DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Parçalı Bulutlu

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ;LİDERİNİN EMRİNDEDİR

07.02.2017
177
A+
A-

Hepinizin yakından bildiği gibi ülkemiz son aylarda kinlerini ortaya saçmaktan çekinmeyen hain emellerin hedefi haline gelmiştir. 15 Temmuz darbe süreci ile başlayan bu kirli tezgah dışta ve içte birçok ihanet şebekesi ile suç birliği içerisine girmiş, ülkemizin üzerine yıllardır biriktirdikleri nefretlerini kusmuşlardır.

Her zaman olduğu gibi bu zor süreçte de liderinin emrinde ve milletinin yanında olan Ülkücüler yine duruşları ve söylemleri ile ülkemizin yegane teminatı olduklarını bir kez daha ispat etmişlerdir. Türk Milletinin düşmanları bizlerin bu vakur ve kararlı tavrı karşısında bir kez daha geri adım atmış, hevesleri kursaklarında kalmıştır. Ancak şu unutulmamalıdır ki Türk Milletinin düşmanları tarihte olduğu gibi bugünde vazgeçmeyecek, her fırsatta milletimizin bekasına kastetmeye yelteneceklerdir.

Ülkücüler ‘’Kökü mazide olan ati’’ anlayışıyla dün nasıl ise bugünde Ülkücü İşçi Hareketi olarak bizler milletimizin bekasına kastedecek her türlü tehlikeye karşı yine bedenlerimizi siper etmeye hazır olacağız. Bu süreçte tarihimizin bizlere öğrettiği düsturlardan da asla vazgeçmeyeceğimizi kararlılıkla ifade etmek isterim. Ülkücü İşçiler olarak dün nasıl Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emrinde idiysek bugünde liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey enfendinin emrindeyiz.

Hangi süreç, hangi seçim olursa olsun teşkilatçılığımızın ve adabımızın gereği olarak liderimizin hedeflediği her menzile ok misali saplanmak biz Ülkücü İşçilerin gayesi ve niyazıdır. Davamızın tartışmaya açılmaya çalışıldığı bu günlerde ise liderimizin kararını teşkilatçılığa yakışmayacak bir tarzda eleştirmeye çabalayan ve liderimizin verdiği bu beka mücadelesini anlamayanlar ise bu gayri teşkilatçı tutumu sergilemeye devam etmeleri, Milliyetçi ülkücü hareketin yıpranmasını ve zarar görmesini gaye edindiklerinin göstergesidir.

Bu kutlu davaya adım attığımız ilk günden bu yana her daim işittiğimiz ‘’Ülkücü olmak zor meziyettir’’ sözünü bir kez daha hatırlatmak isterim. Evet Ülkücülük zor meziyettir. Cennetmekan başbuğumuzun ifade ettiği gibi ‘’Yolumuz uzun ve çetindir…’’Bu yolda ise bizlere düşen, Adap edindiğimiz teşkilatçılığımızın hakkını vermektir. İçimizde ve dışımızda Ülkücü Hareketin tökezlemesini kollayan gafillere karşı asla taviz vermeden, liderimizce gösterilen menzile doğru yılmadan yıkılmadan koşmak bugün bizlerin asli vazifesidir.

Ne mutlu bu kutlu vazifeyi başarabilenlere…

Ne mutlu ‘lidere sadakat şereftir’ sözünü hakkıyla tutabilenlere…

 Ne mutlu TÜRK’üm diyene….

        Hakan KANDEMİR

     Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.