Uşak’ta ismi MHP ile özdeşleşen, 9 yıl Ülkü Ocakları Başkanı olarak hizmet eden Serkan Arıcan “EVET” dedi.

Uşak Haber’e özel açıklama yapan Arıcan;

Önce Ülkem diyorsak…

Bu harekatın içinde geçmişte yıllarca görev aldım. Allah ömür verdiği sürece partimin bir neferi olarak çalışacağım. Türkiye bugün tarihin en zor ve sıkıntılı dönemini yaşıyor. MHP her zaman olduğu gibi, Türkiye’nin sorunlarından kurtulması için üzerine düşen milli sorumluluğu yerine getiriyor. Ülkesine, milletine, devletine, bayrağına sahip çıkıyor. “Önce ülkem” diyorsak, bunun gereğini de yapmak zorundayız.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ” hayır diyende bizim, evet diyende bizimdir” demiştir. Hepsinin kararına sonsuz hürmetim vardır. Herkes Demokratik tercihini kullanacaktır. Bu süreçte samimi Ülkücüler birliğini, kendi aralarındaki edebini, kardeşlik hukukunu, adabını korumalıdır. Referandum sürecinde toplumun tüm kesiminde saygı, sabır ve hoşgörü hakim olmalı.

MHP’ye akıl ve ayar vermeye çalışanlar…

Ancak; bu süreci fırsat bilip, krizi fırsata çevirme gayesinde MHP’ye akıl ve ayar vermeye çalışan siyasi ihtiraslarına gem vuramayan, MHP’ye oy vermeyip MHP’cilik oynayanlar, ülkücülüğü alet edenler, ülkücülere kurşun sıkan Perinçgillerin izinde gidenler, usta provokatörler, eski etiketli masalcılar, siyasette kapı kapı gezerek siyaset çöplüğünde yer almış devşirmeler, davasını bir aferine satanlar ve Pensilvanya rotalı ülkücü görünümlü sefillere de bir hatırlatma yapmakta fayda vardır. MHP’den uzak durun, iftira atmayın. Sizler MHP’ye yön tayin edemez, yol haritası çizemezsiniz. MHP’nin değerlerini değiştiremezsiniz.

Bozkurtların kardeşliği vardır, harekatın öz evlatları kendi meselelerini çözerler. Herkes bu minval üzerinde düşünmelidir!

Ülkücülerin istikameti asla değişmeyecektir…

Ülküdaşlarıma dilek ve temennim, MHP düşmanı ve takıntısı olan bu cenahın algı ve manüpülasyonalarına, Ülküdaşlık hukukunu bozacak oyunlarına karşı dikkatli ve uyanık olmalıyız. Milliyetçi-Ülkücü Hareketin onurlu, çilekeş ve cefakar mensuplarını düşmanlaştırmadan, kardeşliğimizi zedeleyecek tutumlardan, sözlerden, davranışlardan uzak durmalıyız. Aklı selim sahibi olmalıyız.

Son olarak; Sloganımızda da olduğu gibi ‘Devlet İçin, Cumhuriyet için, Millet İçin ‘Evet’ diyeceğim. Devletin ve Milletin bekası yolunda ülkücülerin istikameti asla değişmeyecektir. Ülkenin geleceğinden yana tavır koyan MHP’ye ve Devlet Bahçeli’ye güvenelim. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin.

 

Kaynak:Uşakhaber

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir