ÜLKÜ OCAKLILAR

05.09.2021
A+
A-

Yitirilmiş hissiyatlar, kaybedilmiş veya hiç sahip olunamamış düşünceler, sloganları dağ yapıp zirvesine çıkmak, bilgisizlik dahilinde meydana çıkarılmaya çalışılan “fikircilik”, düşünme-idrak etme- telaffuz etme- beyanda bulunma gibi kutsiyetlere sahip olmayan zevatlar yine bambaşka bir algı peşindeler.

Sor bakalım kaç kere Ülkü Ocaklarına girdi! Sor bakalım Türk İslam Ülküsüne iman etmiş bir ülkücü ile kaç defa sohbet gerçekleştirmiş oldu! Yukarıda izahını yaptığım tanımlamaların içinde olup ve Türk İslam düşmanlarının maşası olanlar siz bilir misiniz Ülkücüleri?

Karanlıkları yarıp şafaklara gideceğiz diyen Sol, yıllardır karanlıklara hapsetmedi mi insanlığı! Gelin geceler çatlasın diyen Sosyalistler ellerinde viski şişeleri ile memleketin kaosunu yıllardır izlemedi mi? Halen aynı seyrin gayretinde değil mi?

Ne vakit bir aldatılmış, kandırılmış Ülkücü denk geldiniz! Ülkücü akli melekelerini yitiren değil, aksine iradesini en sağlam vaziyette kullanmaya çalışan inanmış, iman etmiş, teslim olmuş dava adamlarıdır. Ülkücülerde şahsi bir kaygı hissi olmadığı gibi, bir cereyan gayesi ile aldatma da olmaz.

Peki ya size ne demeli? Siyasal İslam bozuntuları!

İnsanları siz Tanrı ile aldatmadınız mı? Halen insanları Tanrı ile aldatma gayreti ve gayesinde değil misiniz? Bir elinizde dinin gerekleri, diğer elinizde Emperyalist dağarcık sözlükler ile gezenler siz değil misiniz! Ulan Ülkücüler olmasa, Ülkücüler kanıyla, canıyla mücadele etmese Din Tüccarlığı yaptığınız o kayaların altından kim kurtaracaktı bu beldeyi, bu diyarı, bu güzel Vatanı! Kiminiz Fetocu, Kiminiz bilmem hangi Müslüman görünümlü keşişlerin ardındasınız! Çıkmaz sokağa gelince Ülkücüler nerede diye çığlık atanlar siz değil misiniz! Yıllardır Din ile Tanrı ile insanları ve insanlığı aldatanlar bugün Ülkücüleri ağzına mı alıyor! Bre hadsizler Ülkücüler ne sizin aklanma odağınızdır, ne de Ülkü Ocakları sizin sığınağınızdır! Köşeyi dönen herkes Ülkücülere laf söyler olmuş! Ülkücüler olmasa çok merak ediyorum kim kurtaracaktı sizi hasret duyduğunuz Okyanus ötelerinden!

Birde şu İpsiz, sapsız ortaya karışıklar yok mu? Ne renkleri belli, ne gayeleri belli, ne hizmet ettikleri yer belli. Bugün mandacı, yarın fetocu, sonraki gün Maocu, bir sonraki gün Turancı! Bugün HDPKK ile kol kola, yarın Y-CHP ile halaylarda, bir bakmışsın hepsi bir arada zılgıtlar eşliğinde yeni planlar peşinde. Almışlar ellerine bir pankart Ülkücüler üzerinden bir algı gayesindeler. Siz zihni batak, dilleri lağım, her zerresine kadar kiralık veya satılıklar ; Siz Ülkücülük sevdasını ne bilirsiniz ki, siz Ülkü Ocaklarını nerden bilebilirsiniz, siz Ocak manasını nasıl idrak edebilirsiniz, siz Fetonun mikrofonları, siz Kandilin borazanları velhasıl kelam siz Mezopotamya sıçanları Ülkücüler bu memleketin yüz akıdır! Ülkücüler bambaşka bir Tarihtir! Ülkücüler Türk Milletinin destanıdır!

Bugün Ülkü Ocakları üzerinden alıkoymak, tehdit etmek, zorla bir eylemi gerçekleştirmek gibi iftiraları atanlar. Sizler illegal ve faşizan eylemlerin ardında olduğunuz siz Yesevi’nin çocukları olan Ülkücüleri de aynı eksende görmektesiniz. Bu İpi Feto elinde olan, bu İpi Kandil elinde olan çığırtkanlar emellerine ulaşamayacaktır. Ülkü Ocaklıların geçmişi de, geleceği paktır!

Diğer yanda elini, el/in kahpe eline kaptıranların elinden, Vatan için tutan Ülkücüler olmasına rağmen kendilerini dev aynasında gören küçükler (!) bir yanda küreselcilerin oyunlarına baş eğmeyen Ülkücüler, diğer yanda içimizdeki Küreselciler ile mücadele eden Ülkücüler, diğer tarafta bu devşirmelerle mücadele eden Ülkücüler!

Ülkücüler Vatandır!

Her bir karış için emek veren, kan veren, can verenlerdir Ülkücüler!

Ülkücüler Burçlarda dalgalanan Sancaktır!

Kızılların, Yeşillerin her türlü oyunlarını meydana çıkaran, mücadele eden ne dinin, ne törenin sömürülmesine Müsaade etmemiş ve etmeyenlerdir Ülkücüler!

Ülkücüler ileri görüşlüdür!

Kurgu, hayal, komplo teorisi, felaket tellallığı diye tanımladığınız her hususu bildiren yine Ülkücülerdir! Marksist-Leninist güruhların ezmeye çalıştıkları değerler için can verendir Ülkücüler!

Ülkücüler Türk’ün destanıdır!

Dönüp evveliyata baktığınızda her türlü bölücü olayların karşısında, her türlü kaosun yeni hezeyanlar çıkarmaması için mücadele eden, ne Cuntacı Solculara, ne din tüccarı Siyasal İslamcılara, Ne Kandil sıçanlarına, ne de Mezopotamya sıçanlarına meydan vermemişlerdir Ülkücüler. Ülkücünün sadece düşündüklerinin bir kısmını size yüklesek ne zihniniz, ne de bedeniniz kaldırır! Bırakın eylemi düşünmeniz bile sizin o olmayan aklınızı yerle bir edecekken, siz neyin şuursuzluğu ile Ülkücülere yeni bir algı oluşturma gayesindesiniz!

Ülkücülere karşı algı operasyonu oluşturmaya çalışanlar ; Sizler Faşist, Sizler Emperyalist, Sizler Marksist, Sizler Fetocu, Sizler Kandilci velhasıl kelam sizler Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletinin muasır medeniyet yolundaki kırık cam tanelerisiniz. Belki çizik bırakırsınız ama zerre başaramazsınız!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!

ERTUĞRUL SUBAŞI

04.09.2021

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.