ÜLKÜ OCAKLI OLMAK

06.10.2021
A+
A-

Ben Ülkü Ocakları’nda yetişmekten iftihar eden bir genel başkanım.

Dünyaya bin kez daha gelsem, bin defa Ülkü Ocakları’na giderdim.

Ülkü Ocaklarından şehit çıkar, gazi çıkar, kahraman çıkar, velhasıl adam gibi adam, yiğitler yiğidi insan çıkar.”

Lider Devlet Bahçeli

Kutlu bir buyruğun beyanıdır Liderimizin kelamları. Kut almış ceddin, Yesevi nefesli bir milletin, kırıkların ve nicelerinin; Semaya kaldırırken ellerini dua ettikleri bir necip ırkın, hamdık pişmeye geldik diyen bir tevazünün, İsmail’ce bir adanışın, bir elime ayı, diğer elime güneşi verseniz davamdan vazgeçmem diyen Şanlı Peygamberimizin kararlılığı ve inancı, uğrunda nice şehitler verilen, nice gazileri olan, çilenin her türlüsü çekmiş bir neslin Koca bir Turan ordusu olan Ülkü Ocaklıların arzıdır.

Ülkü Ocaklı olmak demek ; nefsin kavgasında olup; Ozlaşmaktır! Her türlü nefsani arzu ve düşünceler etrafından kenetlenen düşleri bertaraf edip Kutlu Dava uğrunda fedakarca hizmet etmektir. Ülkü Ocaklı demek ; Asrın Firavunlarına Musa olmaktır. Ülkü Ocaklı demek, Nemrutlara bambaşka bir ateş olmaktır. Ülkü Ocaklı demek; Allah’ın rızasına talip olan, Şanlı Peygamberin ve Şehitlerin şefaatlerine nail olmak gayesi gütmektir. Ülkü Ocaklı demek; Nizamı Alem için, Türk İslam Ülküsü düsturunda ve Lider Teşkilat Doktrin dahilinde yaşamak ve yaşatmak demektir. Ülkü Ocaklı demek; Kurşunlar yağarken Türk ve İslam için set olmak demektir. Ülkü Ocaklı demek; Üniversite kapılarında Marksist-Leninist hainler tünemesinde diye Şanlı Peygamberin kutlu ismi için can vermek demektir. Ülkü Ocaklı demek; burçlarda sancak, minarede ezan olmak demektir. Ülkü Ocaklı demek ; Hareketin önünde veya arkasında değil hizmetkarlığını yapmak demektir. Ülkü Ocaklı demek ; Piri Türkistan Ahmet Yesevi dergahında diz kırmak demektir. Ocaktır bizim dergahımız, ilim yuvamız, laboratuvarımız, alanımız. Ocaktır en muazzam hanemiz. İman ettim ki Müslüman Türk’ün en büyük vasfı Ülkücülüktür. Kudretli vasıf ile Allah Vatan Millet yolunda olmaktır Ülkücülük.

Ülkü Ocaklı demek ; Liderimizin emrinde, Başbuğumuzun emanetine sadık, Genel Başkanımızın ardında yek pare, Teşkilat disiplin ve ahlakında yegane, Lider Teşkilat Doktrin dahilinde şahane, Milliyetçi Ülkücü Hareketin emrinde, koltuklar ve etiketler ile değil Ülkücülüğün yaşanması ve yaşatılması ile Rahmani bir gayenin ardında, Şeytani oluşumların karşısında olmak demektir.

Ülkü Ocaklı demek ; Muasır medeniyetler seviyesi için, Yüce Türk Devletini yükseltmek için mücadele eden ilmin, fennin mücahitleridir.

Ülkü Ocaklı demek ; Evren sehpalarına, Darağaçlarına, Siyasal İslam entrikalarına ve Kızıl Emperyalistlere baş eğmeyenlerdir. Ülkü Ocaklılardır, Türk Devletine ve Türk Milletine zarar vermek isteyenlerin karşısında duran. Ülkü Ocaklılardır, Kızıl Marksist-Leninistlerin teröristlerine bağ etmeyen. Ülkü Ocaklılardır, Uyuşturucuda, her türlü Gençliği zedeleyecek hususlara meydan vermeyen. Ülkü Ocaklılardır, Aponun, Mao’nun, Fetonun ve bütün sıçanların sıçramasına Müsaade etmeyen.

Mezopotamya sıçanlarından, Kandil yosmalarına, Fetonun veletlerinden, Aponun piçlerine kadar hepsinin karşısında Ülkü Ocaklılar vardı ve halen var olmakta. Bugün Ülkü Ocaklılara düşmanlık, Türk ve İslam’ın yaşanması ve yaşatılmasına olan karşı durumdur. Ülkü Ocaklı ; Türklük gurur ve şuuru, İslam Ahlak ve fazileti ile mücadele eden Serden geçendir.

Ülkü Ocaklı demek ; Kadrolaşmaya çalışan terörist ve hainlerin soluğunu kesecek hamleler ile Devletin Bekası için hareket etmektir. Şekilcilikten uzak bir eylem hareketidir Ülkücülük. Ülkücülük dar bir kalıba sığmayan, Turan kadar kocaman yürekli Asena ve Bozkurtlarıdır.

Liderimizin dediği gibi, Ülkü Ocaklarından şanlı şerefli yiğitler çıkar. Ülkü Ocaklarından hain, dalkavuk çıkmaz. Ülkü Ocaklarından arsızlar değil ATSIZLAR çıkar. Ülkü Ocakları dünya ve ahiretin bilincinde olan eğitim yuvalarıdır. Ebediyen var olsun Ülkü Ocakları

Ülkü Ocaklı olmak; Yüce Türk Milletinin salahiyeti için Liderimiz Devlet Bahçeli’nin yapmış olduğu fedakarlıktır. Ülkü Ocaklı demek Başbuğ Alparslan Türkeş’in öz evlatları demektir. Atatürk’e dil uzatan şuursuzlara fırsat vermemektir. Baykuşlara, yamyamlara, sırtlan ve çakallara nefes aldırmamaktır.

Ülkü Ocaklı olmak, Türk ve İslam Ülküsü ışığında yetişmektir. Türk Gençliğini, Ahlak yolunda hizmete davettir. Ülkü Ocaklı olmak;

Ne Amerika! Ne Rus! Ne Çin!

HER ŞEY TÜRK TARAFINDAN! TÜRK’E GÖRE! TÜRK İÇİN DEMEKTİR!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

05.10.2021

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.