ÜÇ HİLAL SANCAĞINI EDİRNE’NİN EN YÜCE TEPESİNE ASACAĞIZ.

ÜÇ HİLAL SANCAĞINI EDİRNE’NİN EN YÜCE TEPESİNE ASACAĞIZ.
21.05.2020
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan , son dönemlerde MHP’nin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “İl ve ilçe teşkilatları olarak tüm hızıyla çalışmalarımız devam ediyor. Son günlerde partimize yoğun ilgi gösteren edirnelere çok teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’ın açıklamaları şu şekilde;

İl yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyoruz, gayret ediyoruz.. Çünkü; sürekli partimize vatandaşlarımız geliyor üye oluyorlar.. Bu çalışmalarımızın karşılığını zaferle taçlandıracağız.

2023 Yılında Milletvekili genel seçimlerinde Edirne’de büyük başarı elde edeceğimizi ve en az bir milletvekili çıkaracağımızı bir kez daha ifade etmek isterim.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Teşkilatı yoğun bir faaliyet programı sergiliyor. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte çalışıyoruz. Üç Hilal sancağını Edirne’nin en yüce tepesine asacağız ve gök yüzüne MHP yazacağız.

Sefer bizden, Zafer Allah’tan; dua, destek ve takdir Edirneli hemşerilerimizdir. Üç Hilal Edirne’de hakettiği karşılığı alacak inşallah.

Edirne’de MHP olarak En az bir Milletvekili çıkaracağımıza canı-gölden inanıyorum. Dönüş yoktur. Güvencemiz, güç kaynağımız Edirneli hemşerilerimizdir. Himaye ve yardım ise Cenab-ı Allah’tandır.”

Çalışmalarımız neticesinde; Sayın Fahrettin Al, Sayın Nazife Koç, Sayın Berşan Akman, Sayın Salih Ers, Sayın Emre Örs MHP’ye gelerek üye olmuşlardır. Hayırlı olsun, bereketli olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.