Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 6°C
Kar Yağışlı

TÜRK’ÜN BEYİ OLAN TÜRKMEN BEYİMİZİ NE ZAMAN ANLAYACAKSINIZ

28.11.2018
A+
A-

Kelamları ile Kaf dağı kadar konuşanlar, adımlarıyla kendilerince yeri göğü titretenler, hal ve vaziyetleri ile SANALLARDAN meydan okuyanlar, sahalara inemeyen, saha tozu yutmayan, kendi gölgesinden korkanlar ; Bu vatan ve millet uğruna zerre faydası olmayıp aksine fitne ve nifak tohumu eken ; Bukalemun tipliler, şeytanın bile yaka silkelediği riyakarlar, nefislerinin kölesi olan başı bozuklar sesime ses versin !

Milliyetçi Ülkücü hareketin misyon ve vizyonu ;Allah rızası için ‘’Allah ,Vatan,Millet Yolunda’’hizmet etmektir. Bu hizmeti icra ederken zerre bir menfi çıkar söz konusu değildir. Karşılıksız sevdanın sahibi olan ülkücülerin amacı partilernüstü, şahsiler üstü bir kavganın cengaverliğini yapmaktır. Verdiğimiz mücadeleler, gördüğümüz zulümler ; 1944’den bu zamana canla,kanla gelmiştir. Milliyetçi Ülkücü hareketin Tarihini merak edenler Türkiye Cumhuriyeti tarihine yeniden göz atmaları gerekir. Her zaman bu vatan ve millet için , rey gayesi gütmeksizin bedenini taşın altına bırakanlar ülkücüler olmuştur. Komunizm ile yapılan mücadele Başbuğ Türkeş’in başlattığı o kutlu mücadeleden tutun. Benim için Marksist olan bu FETO terör örgütü ile mücadeleye omuz veren Lider Devlet BAHÇELİ’nin muazzam duruşu sadece nadide örnekler arasındadır. Biz ülkücüler meydanlara çıkıp ; ‘’ Biz bunu yaptık, Biz şunu yaptık’’ demek için değil; Milliyetçi Ülkücü hareketin attığı adımları göremeyen, görmeye tahammül edemeyen şer odaklara sesleniyorum. Siz bu vatan için ne yaptınız ?

15 Temmuz’da Lider Devlet BAHÇELİ bey sayesinde; Milliyetçiliğin ne olduğunu gördünüz.Dersinizin ezberi yaptınız. Ezber yaptınız çünkü yaşayabilecek bir ruha sahip olmadığınızı sizlerde biliyorsunuz. En azından Kızıl Elmanın ne olduğunu öğrendiğiniz. Kiminiz bahçesinde yetişen elma olarak düşünsede en azından ufku uzak olan zihinlerinize; Kızıl Elma kodu nakledildi. Milli bir kimliğinizin varlığından haberdar oldunuz. Bu zamana kadar Türklüğü unutturmaya çalışanlara sert bir şamar indirerek o leş kargalarını etrafınızdan bir süreliğine de olsa uzak tuttunuz. Bu vatan için idam sehpalarında ölümleri öldürenlerin, ciğerleri şişirilip patlatılanların, işkence ve zulüm görenlerin, kurşun yağmuruna tutulanların, tabutluklara atılanların, sürgün edilenlerin sancaktarları olan yani biz Milliyetçi-Ülkücü hareket olarak her daim Vatanımızın ve Milletimizin bütünlüğü için Serdengecerek koruduk ve korumaya devam ediyoruz. Ülkücülerin kavgası siyaset üstü bir kavgadır. Gömlek değişmeyi şiar edinmeyen ;Ahmet Yesevi ve Oğuz Kağanın beraber ; Adaletle, Liyakatla, Yüksek Vatansever şuuru ile ördükleri ve Türk İslam Ülküsü ile işledikleri hırkayı giyenleriz. Bizde kabuk değişme, renk değişme, kutup değişme ve eksen kaymaları asla mevcut değildir. O yüzden ülkücüler ile alakalı kelam ederken oturduğunuz koltuklarda neler yaptığınızı bir kez daha gözden geçirin.

Milliyetçi Ülkücü Hareket ve Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin bugün attığı her adım Türkiye’yi böl,parçala,yut zihniyetine karşı yapılan harekattır.Bugün Devlet BEYiN yapmış olduğu eylemleri; ağzına alan, kirli sokak siyaseti yapan ve sözde aydın diye gecinenler. Kalemlerinden nefret, kin, hadsizlik,densizlik, şuursuzluk ve yoksunluk akan. Mürekkebinin haznesi ; Kandil ve okyanus ötesi olan zevatlar bu Vatan için ne yapmıştır ? yaptıkları tek eylem kalemleri ile nifak tohumu ekmektir. Beyhude bir vaziyetin ardından arsızlık atı koşturanlar unutmasınlar ki MHP ülkenin sigortasıdır. Oturdukları yerden, köşe yazılarından ahkam kesenler bu vatan için zerre çaba gütmeyen idealsiz ve vasıfsızlardır. ‘’Gelecek seçimi değil. Gelecek nesili’’ düşünen bir hareketin Lideri ‘’ Önce ülkem ve milletim. Sonra partim ve ben’’derken siz o deri koltuklarınıza sımsıkı sarılan, milli şuurdan nasibini almayan,her devrin kişiliksizleri değilmisiniz ?

 

Gayemiz bir nesli ; Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve fazileti ile yetiştirmektir. Yetişen nesillerin yönetici kadrolarına gelebilmeleri için; Elimizden gelen bütün olanakları göstermekdeyiz.Bugün bu adap ve haya yolunu inşaa eden; Başbuğ TÜRKEŞ’in kıymetli emanetlerini koruyan Lider Devlet BAHÇELİ red ettiği her hususda, destek verdiği her hususda tamamen AZİZ TÜRK MİLLETİ İÇİNDİR. Bugün bunu idrak edebilmek kolay bir iş değildir. Liderimizin yaptıklarını idrak edemeyen, anlayamayan kişiler usulsüz ve hadsizce beyanlarda bulunmaktadırlar. Bu beyanları bulunanların sadece sabretmeleri ve görecekleri manzara karşısında pişman olacaklarını şimdiden söylemek istiyorum. Lider Devlet BAHÇELİ ; hiçbir fiil ve kararda Şahsi ve partisel çıkar gütmeyen ,tamamiyle Milli Ülkü-Milli Şuur doğrultusunda hareket ederek şer ittifaklara fırsat verilmeme gayesindedir. Ülkücülük zaten her türlü mevzuların üzerinde, derin bir şuurun olduğu yüksek Milliyet ve Vatan sevdasıdır. Bugün Milli hususlara karşı söylenen her söz ya fitne içindir ya bölmek içindir. Gayesi hizmet olmayan adalet ve liyakatden uzak beytülmal nedir bilmeyenler Milliyetçi Ülkücü hareketi ağızlarına alamazlar. Evet beytülmal nedir bilmeyenler asla ama asla Devlet bey ve evlatlarını zikredemezler. Çünkü kut alan bu millet ; Devletin ve Milletin himayesinde olan hiçbir varlığı kendi şahısları için kullanmayacak kadar onurlu, ÇALMAYACAK KADAR DA ASİLDİR..!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.