Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Gök Gürültülü

TÜRKMEN BEYİ DR. DEVLET BAHÇELİ’NİN EMRİNDEYİZ

05.03.2019
A+
A-

Şimdi anladık Enternasyonallerin bir arada olmasını elbette olağan karşılamaya başladım. Nasıl olağan ; HDP ve CHP Marksist bir zihniyetin ürünleridir ve bu aşikardır. Batıda sol jargon doğuya gelince de Kürtçü hareket Kürdistan naraları atarlar işte bunun adı olur solun gücü. Osman Yüksel Serdengeçti ağabey “Yaşadıkça Sağım” derken bunlara sesleniyordu. CHP Halkçılık ilkesini Atatürk’ün derlediği fikriyat üzerine değil ; Komünizm de “Yığın” olan halk manasında not etti partisinin tüzüğüne. Hiç Ulu önder Atatürk’ün İlkeleri arasında yer alan Halkçılık ile CHP Halkçılığı arasında bir ilişki varmıdır ? Asla yoktur. CHP  her zaman da bahsettiğim gibi parti çizgisinden ayrılalı çok oldu. Marksist ve Leninist düşüncenin Türkiye versiyonu olan HDP ve CHP’nin İpinin ucundan yeni bir parti de tutarak İP de bu akıma dahil oldu.

Biz Ülkücüyüz Marksizm  her vakit düşmanı olduğumuz Türk Milletinin Ahlak ve töresine uygun olmayan bir yapıya sahiptir. Tamamen maddeci bir yapıda yer alan iktisadi bir fikriyat olan  materyalistler Milli ve Manevi hususlardan yoksun bireylerdir. Tek proletaryanın gücüdür.  HDP ve CHP’nin bahsettiği Batıda MHP-AKP faşizmini yıkıp Kürdistan da ise gerekeni yapacakları hususuna İP de dahil olmuş oluyor. Klişe edebiyat ile bizlere savunmalar yapan İP bu nasıl bir hal olacak ki Kürdistan narası atan Mezopotamya sıçanlarına bu desteği verecek. Sonra da Milli hususlardan bahsedecek öylemi ? Yok öyle bir sistem !

KÜRDİSTAN NARALARI ATANLAR VE DESTEK VERENLER KAHROLSUN

Sivas siyasi arenanın dönüm noktası çizgisi midir ? Sivas dan öte tarafa batıya doğru koşan Solcu oluyor doğuya doğru gelen ise kürtçü oluyor İP ise karma bir şekilde tüm gömlekleri çıkararak her şekilde bu akıma destek veriyor. Solun ortası mı Solun Solu artık bunun ismini de Aziz Türk milleti bırakır. Nerde Cumhur İttifakına köstek olacak bir durum varsa  orda şu üçlü bitiyor hemen. Ama bilmiyorlar mı Cumhur İttifakı demek Türkiye Cumhurun bekası demektir. Şimdi dillerinde bir Türkü zuhur etmiş “ Beka sorunu mevcut değil” bekanın en büyük sorunları zaten sizlersiniz. Meclise araştırma önergeleri vererek süreci uzatıp maddi ve manevi yıpranmayı artırıp bunu da sosyal medyada MHP Çekimser kaldı MHP Destek vermedi diyerek yutturma gayesindeler. Araştırılıp meclise sunulan bir konuyu neden bir kez daha araştıralım ?İP’ in bu manevraları “Muhalif Ol da ne olursa olsun” şiarının ta kendisidir.

VAROLSUN LİDER DEVLET BAHÇELİ

Türkmen Beyi Dr. Devlet BAHÇELİ atmış olduğu her adımda, yapmış olduğu her siyasi harekat ile tamamen ;Türk Milletinin akıbetini karanlıklara hapsetmek isteyen, bu illet eylemlerine karşı Tarihin şamarı olmuştur.

Türkmen Beyi Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Cumhur İttifakı şiarı ile Türkiye Cumhuriyeti ve Aziz Türk milletinin düşmanlarının soluğunu kesecek adımlar atmıştır.

Bizim siyasetten muradımız; Türk milletinin bekası ve refahıdır. Devletimizin her kademesine yerleşmeye çalışan Devlet ve Millet düşmanlarına fırsat vermemektir. Her bölgede bölgenin durumuna göre siyaset yapan;bazen Solcu, bazen Kürtçü, bazen İp’ci olan bu siyaset dansözlerine taviz vermemektir. Kuru bir siyaset , kuru bir cihangirlik kavgası gütmeyen Milliyetçi-Ülkücü hareketin tek gayesi : Kıymetli Türk Milletini ve Türk’ün Aziz devletini muasır medeniyet seviyesine yükseltmektir. Siyaseti Çarkıfeleğe çevirenler ; her arenada farklı gömlekler biçenler Hadsiz bir şekilde Milliyetçi Ülkücü Harekete saldıranlar Türk Milletinin evlatlarının canlarına kast edenlerle el eledir kol koladır. Bugün geçmiş elbette unutulmamakta elbette vakti zamanı geldiğinde tek tek hesap sorulmakta.

Bugün Liderimiz ile Sayın Cumhurbaşkanının bu birlikteliği Kandil soytarılarının kabusu olmuştur. Zebani gibi milletin yakasına çökenlerin korkulu rüyası olmuştur. Evet o korkularınızda haklısınız Allah’ın izniyle Türk Milletinin akıbetine kast eden her zümre, her güruh yerle yeksan olacaktır. Yerle yeksan olacak Marksist düşüncenin esiri olmuş üçlüdür.

Şimdi elbette tribünlere; Milliyetçi tavırlar güdecekler. Milliyetçi tavırlar güdenler 1944 senesinde Türk Milliyetçiliği temeli üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyetinde Türk Milliyetçilerine tabutluklarda  işkenceler etmişlerdir. Bugün o işkence eden ellerin, bugün eylül cuntasında darağacını gösterenlerin İplerinin ucundan tutanlar bu millete hesap verecektir.

Biz Milliyetçi Ülkücü hareketin neferleri olarak  malum üçlü gibi günlük siyasi hamleler değil ; Milliyetçi Türkiye’nin akıbeti için uzun ömürlü adımlar atan Dr. DEVLET BAHÇELİ Beyefendinin emrindeyiz.!

ERTUĞRUL SUBAŞI

05.03.2019

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.