DOLAR 5,9483
EURO 6,6806
ALTIN 291,2
BIST 114.425
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Yağışlı

Türkiye’nin Her Alanda Bağımsızlık ve Varlığını Koruyabilmesi İçin Mhp Başarılı Olmak Zorundadır

13.02.2015
134
A+
A-

‘YENİ TÜRKİYE” yalanında Türk’e ait bir şey yok!
Türkiye’nin tek sorunu siyaset ve siyasetçi değil.Türkiye her alanda kuşatma altında.Ama şu bir gerçek ki,Türkiye’nin geleceğini siyaset ve siyasetçi belirleyecek..Bu yüzden siyaset çok önemli.

TÜRKİYE’NİN HER ALANDA BAĞIMSIZLIK VE VARLIĞINI KORUYABİLMESİ İÇİN MHP BAŞARILI OLMAK ZORUNDADIR
Türkiye’de yaşanan kavgayı kimse siyasi bir mücadele olarak değerlendirmemelidir.Siyasi partilerin sandık kavgası falan değildir asla yaşanan.Mesele, seçim günü, çekirdek çıtlatarak geçiştirilecek bir pazar sefası etkinliği değildir.Tam tersine aileniz,çocuklarınız,ülkenin geleceği için bir kader günüdür.
Türkiye üzerinde,çok boyutlu-uluslararası imha projeleri uygulanıyor.Türkiye’nin genleri ile oynuyorlar
.Ve bu faaliyetlerin tek alanı siyaset değil.

TÜRKÇEMİZ YOK EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Mesela dilimiz,güzel Türkçemiz yozlaştırlıyor.Cadde ve sokaklarımızda asılı olan tabelalara bakan bir insan bu ülkenin Türkiye değil,bir AB-ABD eyaleti olduğunu sanar.Ne kadar yabancı kelime var!..Gençlerimizin konuştuğu internet diline bakın..İçinde ancak kaç tane Türkçe kelime var?Yazın hayatımıza bakın…
Son dönem edebiyatımızın gelişmesine bakın…Dilimiz,türkçemiz adına ne kadar az şiir,roman,hikaye vardır.Ve var olanları da kaçımız okuyor.Örnekleri çoğaltabiliriz.Ama sonuçta göreceğimiz gerçek şudur:”Türkçemiz yok oluyor.”

TÜRK KÜLTÜRÜ ERİYOR

Türk kültürü artık ”Türk”etiketi taşımıyor.Bayramlarımız NOEL kutlamaları kadar ilgi görmüyor.Milli bayramlarımız artık kutlanamıyor.Folklörümüz,musikimiz Batı rüzgarlarının etkisi ile darmadağan..Türk’ün en büyük özelliği olan ”Büyüğe saygı,küçüğe sevgi”geçmiş yılların saygı duyulmayan zenginlikleri haline dönüştürülmüş.Türk Milletini vasıflı kılan ”Aile yaşamı ve dayanışması”yok ediliyor.Bu konuda da daha pek çok örnek sayabilirim.

TARİHİ İNKAR

Türk tarihini bazı mihraklar yeniden yazıyorlar.Yazılan yeni tarih de Selçuklu ”Yayılmacı”,Osmanlı”Emperyalist”,Türk ”Barbar”,Kurtuluş Savaşı ve Atatürk ”Yalan”Hani bazı siyasiler ”Yeni Türkiye”diyorlar ya..Yeni Türkiye’nin yeni tarihinde Türkler Ermeni-Kürt-Arap katliamcısı.

TÜRK COĞRAFYASI

1000 yılık Anadolu yaşamından ”Türk”mührü silinmeye çalışılıyor.Türk Anadolu’da ”Medeniyet”yaratan bir millet olarak değil, işgalci bir güç olarak gösterilmeye çalışılıyor.”Türk”kelimesini kullanmaktan kaçınan ”Yeni Türkiye”ciler Milli,üniter yapıyı yok edip çok uluslu ”Türkiye vatandaşı”kavramını geliştirmeye çalışıyorlar.

MİLLİ AHLAK KATLEDİLİYOR

Ahlaki değerlerin çürütülebilmesi için elden gelen yapılıyor.En önemlisi ve en tehlikelisi de şu:”Hırsızlık,yolsuzluk”gibi en alçak kavramlar nitelikli bir enginlik kaynağı ve üstün bir meziyet gibi takdim ediliyor.
VE DİĞERLERİ..
Ve daha pek çok konu var.Adaletin yaralanması,ekonominin dışa bağımlı hale dönüştürülmesi,sömürgecilere teslimiyet vb.gibi..

TÜRKİYE’NİN SORUNU SADECE SİYASET VE SİYASETÇİ DEĞİLDİR

Şunu söylüyorum:
”Bugün Türkiye’nin sorunu sadece siyaset ve siyasetçi değildir.Türkiye’nin varlık kavgası sadece siyasi alanda değildir.Mesele salt particilik mücadelesi değildir.Türkiye her alanda kuşatılmaya ve yok edilmeye çalışılıyor.Ancak şu da bir gerçek ki;bu kuşatmayı neticelendirecek tek alan da siyaset alanıdır.
Farklı siyasi renkler varmış gibi görünse de Türkiye bugün 2 kutuplu bir siyaset yaşamaktadır.

TÜRK MİLLİYETÇİLERİ VE DİĞERLERİ..

Bir tarafta AKP-CHP-HDP vb.vardır.Zaman zaman farklı söylemler içinde olsalar da ”Enternasyonel inançlar”anlamında ortak değerleri vardır.
Öte yanda ise sadece ve sadece Türk Miliyetçileri vardır.Milli değerleri(yukarıda saydığım Türkçe,tarih,sanat-kültür,ahlak,ekonomi,adalet)Türk’e göre,Türk tarafından,Türk için savunan Türk Milliyetçileri vardır.

TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE VE MHP’YE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Ve Türk Milliyetçilerinin yegane temsil organı MHP(Miliyetçi Hareket Partisi)dir.Bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi büyük sorumluk altındadır.Siyaset dışında(Kültür-Edebiyat-Tarih-Coğrafya-Ahlak-Sosyal yaşam vb.)alanlarda da Türk’ün ve Türklüğün öz değerlerini koruma görevi Ülkücülere-MHP’ye düşmektedir.
İnanın bu çok zor bir Milli görevdir.Saldırıların bu denli büyük olduğu bir ortamda Ülkücüler-MHP’liler saflarını sıklaştırmalı,mücadelelerini bu sorumluluk içinde vermelidir.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ MHP’NİN BAŞARISINA BAĞLIDIR

Şu noktadan,şu dakikadan itibaren herkes şunu iyi bilmelidir:
”Türkiye’nin geleceği bundan böyle sadece ve sadece MHP’nin başarısına bağlıdır.
Genel seçimler yaklaşıyor.

Bu seçimler MHP için deği(MHP her ortamda,muhalefet olarak dahi olsa kendisine inanan kitlelerle varlığını sürdürebilir)l belki ama topyekün Türk Milleti için bir varlık ya da yok oluş anlamı taşımaktadır.

HATTI MÜDAFA YOK,SATHI MÜDAFA VARDIR

Bugünden itibaren Türk Milliyetçileri-Ülkücüler-MHP’liler için ”Hattı müdafa yok sathı müdafa vardır.Ve o satıh bütün vatandır”Ne demek bu?MHP sadece belirli bölgelerde değil Türkiye’nin her bölgesinde başarılı olmak zorundadır.Türkiye’nin hangi bölgesinde bir Ülkücü varsa bulunduğu bölgede MHP’nin başarısı için canla başla çalışmalıdır.Aynı Kuvay-ı Milliye döneminde olduğu gibi.Atalarımız başardı.Biz de başaracağız.Başarmak zorundayız.
İnanın bugünün dünden hiç bir farkı

HAFIZA DEFTERİ

Ve Türkiye bu halde iken..Hangi görünümde olursa olsun,isterse MHP’li görünümünde olsun,kim ki; MHP’nin gücünü zayıflatma çabası içinde ise bilsin ki onu bu hareketin ve bu milletin hafıza defterine ”Bölücü”olarak kaydedeceğiz.

Sıtkı ŞEREMETLİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.