Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli

TÜRKİYE VE TÜRKMEN BEYİ

25.10.2018
A+
A-

15 Temmuz kahpe darbe girşiminde bastırılan, yitirilen,  unutturulmaya çalışılan; Türklük duygusu, Vatanseverlik hissiyatı, aidiyet duygusu şahlanmış-(dı). İhanet süreci dediğimiz açılım-saçılım sürecinde Türk olduğumuzu unutturmaya çalışan, Kandilin ve okyanus ötesinin leş kargaları, talepleri istekleri doğrultusun da; T.C ibresi  kaldırılmış, vatan hainlerinin meydanlarda hırlaması ile andımız kaldırılmıştı. Türklüğü taşıyamayan yürekler, Türkçülüğü ırkçılık olarak gören kafasız kafatascılar, bu süreci kültürel emperyalizmin sözcülüğünü yaparak Aziz Türk milletinin başında bu türlü oyunları kurgulamaya devam ettiler. Feto denen tapınakcı ve şövalyelerinin darbe girişiminin ardından Milli Devlet ,Milli Ülkü gereği duruşunu sergileyen ; Lider Devlet BAHÇELİ ,elini değil gövdesini taşın altına bırakarak, olması gereken desteği tamamıyle vermiştir. Bu desteği bastonculukla itham eden çantacılar olmuştur. Bu desteği ;  koltuk derdi ile yaptığını beyan eden, Pensilvanya’nın uzaktan kumandalı araçları olmuştur. Lider Devlet BAHÇELİ, devlet töresince daima yapması gerekenleri Türk Milletinin vermiş olduğu güçle kudretle yapmıştır. Lideri anlayabilmek ; Türkiye’yi anlayabilmek demektir. Lideri anlayabilmek;  topyekun konulara hakim olmak demektir. Türklükden nasipsiz şuurlar Lideri nasıl anlayacaktır ? Haburda davul zurna ile karşılama yapanlara Kızıl elmayı öğreten Liderdir.Türkiye’yi 36 etnik unsura bölenlere, Milli duruşu, Milli birliği dayanışmayı öğreten Liderdir.2011 yılında Feto denen baykuşun ne idüğü belli olmadığını haykıran Lider Devlet BAHÇELİ; ülkemize ve milletimize bu faaliyetlerin zararlı olduğunu Fetonun bağlantısının kesilmesi, faaliyetlerinin durması gerektiğini beyan ettiği vakit, özlemle hasretle Fetoya methiyeler sergileyenler vardı. Kandile taviz verilmemeli taş üstünde taş, omuz üstünde baş olmaması gerektiğini vurgulayan Lider;  sizlerin yeni hatırladığı Musul’u Kerkük’ü yeni sahiplenmemiştir. Milliyetçi Ülkücü hareketin Hak davası olduğunu beyan etmiştir.  Bir zamanlar TRT’ de yayınlanmayan Mustafa YILDIZDOĞAN’ın bestelediği Türkiyem parçası 15 temmuz sürecinden sonra, her yerde yankılar bulmuştur. Peki bu süreci tamamlayan, olgunlaştıran ; Lider Devlet Beyden başkası mıdır ? tabiki değildir. Peki bugün o türklük hissiyatı ile sözde yanan yürekleriniz bugün neden buz tuttu ? Türklük şereftir dediğiniz o vakitler nerede kaldı ? bölmeyeceğiz böldürmeyeceğiz diye and içen Lider Devlert BAHÇELİ Türkü Kürtden, Kürdü Türk den hiç bir vakit ayrı tutmamıştır.Şimdi sizler gibi bir kimlik dağıtımına başvurmamıştır. Türkiye’de tek kimliğin Türklük olduğunu alayına haykırmıştır. Ancak bugün andımıza düşman olanların beyanı ırkçı bir söylemdir ! en büyük ırkçı Türkiyede kimlik dağıtanlardır.  Bizler ırkçı değil Ülkücüyüz Ülkü Ocaklıyız. Vatana ihanetin hesabını soran isimsiz kahramanlarız.

Ayrıca ; Uyuşturucu ile her daim mücadele eden; Milliyetçi Ülkücü hareket, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız , MHP Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ Bey tarafından başlatılan ‘’Damarlarındaki asil kanı kirletme’’ projemize tam desteğini veren, her alanda uygulanması gereken mücadele olduğunu beyan eden Liderimizin talepleri anlaşılamamakta be bugün MHP ile uyuşturucu illetini bir arada tutanlar gaflet içerisindedirler. Bugün uyuşturucu ile mücadelede Miliyetçi Ülkücü hareket kadar kararlı kimseler mevcut değildir. Bu milletin teminatı Milliyetçi Ülkücü harekettir Ülkü Ocaklarıdır.

Bugün MHP ye parmak sallayanlar! Türk Milletine parmak sallamıştır. MHP Türk Milletinin gür sesi adam gibi duruşudur. Atatürük’ün partisi hükmü çoktan düşmüş olan CHP aklını başına almalıdır. Sosyalistlerin,Marksistlerin sözcülüğünü bırakmalıdır.Bizim siyasetden tek muradımız; Devletimizin ve Milletimizin bekasıdır. Milletimizin huzurudur,iç ve dış emperyal hainlere karşı fırsat vermemektir. Biz daima devletimizin ve milletimizin ardındayız, isimler gecici ,lakin; devletimiz ve milletimiz bakidir. Türkiye’nin refahından başka, ne bir talebimiz oldu, ne bir arzumuz. Tek ülkümüz; Türk milletinin refahı ve huzurudur. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Aziz Türk Milleti düşmanları kahrolsun.

Artık yeniden Kandile selam  mı gönderirler? yoksa Hdpkk lıların sevinç naralarına alkış mı tutarlar? buna da aziz Türk milleti karar versin. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen Lider Devlet BAHÇELİ  beyefendiye Cenabı Hak ; hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.