Türker’den Halk Eğitim Müdürüne ziyaret

Türker’den Halk Eğitim Müdürüne ziyaret
03.02.2018
A+
A-

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve Beraberinde ki heyet Halk Eğitim Müdürü Osman Doğan’ı ziyaret etti.

Ülkü Ocakları ve Halk Eğitimin ortak faaliyetlerde bulunması gerektiğini söyleyen Başkan Ali Türker, ocak bünyesi altında öğrencilere yönelik açılan kurslar ve faaliyetler hakkında bilgiler aktardı. Halk Eğitim Müdürü Osman Doğan ise faaliyetleri gerek basın yolu ile gerekse sosyal paylaşım sitesinden yakından takip ettiğini vurgulayarak, Halk eğitim ve Ülkü ocağının ortak faaliyetlerde bulunması için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. Osman doğan daha sonra Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker’e ve beraberinde ki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gazeteciler ile Ülkücüler maç yaptı

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Nevşehir Ülkü Ocakları halı saha maçında karşı karşıya geldi.

Uçhisar’da bulunan halı saha da yapılan karşılaşmada Ülkücüler ile Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteciler futbol maçında karşılaştı.

Dostluk çerçevesinde yapılan maça; Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, cemiyet üyeleri ve ülkücüler katıldı.

Mücadele dolu geçen karşılaşmada kazanan dostluk oldu. Maç sonunda takımlar toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Meclis Üyelerinden Ülkü Ocağı’na ziyaret

Nevşehir Belediyesi MHP Meclis üyeleri Nevşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret ederek, Başkan Ali Türker ile görüştü.

Başkan Türker’e yeni görevinde hayırlı olsun temennisinde bulunan meclis üyeleri, Ülkü Ocaklarının faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve çok beğendiklerini söylediler.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker ise faaliyetlerin artarak devam edeceğini ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.