DOLAR 5,6541
EURO 6,3405
ALTIN 259,1
BIST 101.849
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Parçalı Bulutlu

TÜRK MİLLETİ YENİLMEYECEKTİR. TÜRK DEVLETİ YIKILMAYACAKTIR.

14.07.2017
3.123
A+
A-

15 Temmuz 2016; alçakça saldırılarla milletimizin birliğini bozarak yeni bir kardeş kavgası başlatmak, Türkiye’yi iç savaş ortamına sokup ülkemizi karıştırmak, Türk milletinin ve Ehl-i İslâm’ın kutlu kalesi Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi yıkarak vatan topraklarımızı ele geçirmek amacındaki Fetullahçı Terör Örgütü ve yandaşlarının darbe ve işgal girişimine karşı Türk milliyetçilerinin, Türk milletiyle bütünleşerek geçit vermediği, satılmış çapulcuları ve işbirlikçilerini darmadağın ettiği tarihtir…

Kimse alınmasın, gücenmesin… Kararlı duruşuyla bir destan yazan, haince planlanmış darbe girişimini paramparça ederek savuşturan milletimizin her kişisine ve kuruluşuna saygı duyduğumuzu da vurgulayarak bir kez daha hatırlatmak ve şerefle haykırmak istiyoruz ki: Azınlık bir görüşün, şiddet kullanarak ve de Türk milletine rağmen kendini kabul ettirme dayatması olan NATO-CIA-PENTAGON-ALMANYA-HOLLANDA gibi düşmanlarımızın kuklası aşağılık, hain FETÖ’nün Türk milletini yok etme, ülkemizi işgale yönelik 15 Temmuz darbe girişimini önleyici siyasî iradeyi herkesten önce ortaya koyan, cesâreti gösteren devlet adamı Türkmen Beyimiz, Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr Devlet Bahçeli’dir…

Bir kez daha iyi niyetle, güzel düşüncelerle hatırlatıyoruz. Duymayanlar duysun, bilmeyenler bilsin, anlamayanlar anlasın ! 15 Temmuz, Türk milletinin uyanış ve yeniden diriliş çığlığıdır. 15 Temmuz’da; istiklâlimize, istikbâlimize göz diken, varlığımızı yok etmek isteyen asker kılıklı bir avuç satılmış ve sivil hainlerin heveslerini kursaklarında bırakırken şehitler kervanımıza katılan 249 vatan evladımızı rahmetle anıyoruz… 2193 gazimize şükranlarımızı arz ediyor sağlıklı bir hayat diliyoruz…

Yüreğinde vatan aşkını taşıyan her ferdimiz gibi bizler de biliyor ve yürekten inanıyoruz ki; şehitler kervanımız, her ne pahasına olursa olsun Türk milletini yaşatmak ülküsü uğrundaki yürüyüşünü; milletimizin, Mehmetçiklerimizin, güvenlik güçlerimizin, korucularımızın önünde ve de sonsuza kadar sürdürecektir.

Söz konusu vatan ve millet olunca fedâkârlıkta sınır tanımayan Türk milleti ve onun yiğit evlatları Türk milliyetçileri; Her zaman olduğu gibi 15 Temmuz’da, hep birlikte ayağa kalkarak yalnızca içimizdeki hainleri değil aynı zamanda onların arkasındaki dış güçleri de darmadağın edip bırakmış, yerle bir etmiştir.

Milliyetçi Hareket partisi ve Ülkücü Hareket; ederi bir dolar olan şerefsizleri durduran salâlar okundukça, canlarını hiçe sayarak, hayatlarını umursamayarak tankların önüne yatan yiğitlerimiz var oldukça her türlü hain darbe girişimine asla geçit vermeyecektir.

Her zaman Türk milletinin, millî irâdenin, kesintisiz demokrasinin yanında olacağız ve yine her zaman da darbelerin, demokrasi düşmanlarının karşısında dimdik duracağız.

Ülkemizi yönetenlerin, hain darbe girişimine karşı bu güne kadar yaptıkları çalışmaları yeterli görmesek de, demokrasi düşmanlarına, hain darbe girişimlerine karşı yapılacak, zalimlere dur diyecek bütün çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz. FETÖ ile mücadeleyi her alanda ve hiçbir iç ve dış mihraktan korkmadan, etkili, kararlı biçimde sürdürmek için atılacak her adımda devlete olan desteğimizi sürdüreceğiz. .

Hukukun üstünlüğüne saygı göstermeden, masumlara ve mazlumlara adaleti sağlamadan; nerede ve kim olursa olsun darbecilere ve destekçilerine hak ettikleri en ağır cezayı vermeden Türk milletinin vicdanını rahat etmeyeceğini ülkemizi yönetenlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Bir kez daha hatırlatmak istiyoruz ki; Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü Hareket, milletinin muhteşem geçmişini temel alarak yine Türk milletiyle birlikte yükselen, geleceğe uzanan, şehâdet şerbetini kana kana içmiş binlerce gencini vatan toprağıyla yoğurmuş bir kutlu davanın adıdır. Vatanımıza göz koyan, milletimize kefen biçen her kim olursa olsun oyunlarını bozarız. Bizi dar alanlara sıkıştıracaklarını, karanlık sokaklara mahkûm edeceklerini, eli kanlı güçlerin tuzaklarına düşüreceklerini sananları uyarıyoruz ! Tarih sayfaları, şanlı mazimiz şahittir ki: Türk milleti, şerefiyle yaşamak savaşını, geçmişin sonsuzluğundan bu güne kadar alnının akıyla, yüreğinin gücüyle, bileğinin hakkıyla nasıl verdiyse, bugünden geleceğin sonsuzluğuna kadar da aynı biçimde sürdürecektir. Ezelden beri hür yaşamış milletimiz ebede kadar da hür yaşayacaktır. Türk milleti olarak, hainlerin bize vurmak istedikleri zincirlerini boyunlarına geçireceğiz, prangalarını da ayaklarına vuracağız.

Aldığımız yaraları sarmasını da çok iyi bilen milletimizle birlikte gerçeklere kulak vereceğiz, demokrasimize sahip çıkacağız, kaynağı ne olursa olsun nereden gelirse gelsin bir insanlık suçu olan darbe ve teröre karşı tavır almayı kararlılıkla sürdüreceğiz. Kahpe Eylülleri nasıl unutmadıysak 15 Temmuz’u da asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.
Türk milletinin bağrından çıkan Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silâh arkadaşlarıyla, şehitlerimizle, gazilerimizle birlikte kurarak bizlere emânet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin, milletimizin var olma ümidinin, sonsuza kadar yaşama mücadelesinin en büyük kaynağı; gücünü Türk İslâm ülküsünden alan Türk milliyetçiliği ve onun ebedî yuvası Milliyetçi Hareket Partisi’dir, Ülkücü Hareket’tir. Dünya durdukça, bedenlerimizde bu can, gönüllerimizde bu iman oldukça davamız sonsuza kadar sürecektir. Birlik ve bütünlüğümüz bozmadan, milletimizle dayanışma içerisinde olacağız. Ülkücü, millî bilincini her zaman canlı ve ayakta tutan; hiçbir zaman yılmayan, bıkmayan, usanmayan kişidir. Allah’ın rızasını kazanmaktan başka bir beklentisi olmayan iman erleriyiz ve mutlaka galip geleceğiz.

Türkmen Beyimiz, Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr Devlet Bahçeli’nin dediği gibi: “Yanılıp yenilip yeni bir darbe girişimini aklından, havsalasından geçiren varsa ölümü göze almış demektir… Türk milleti yenilmeyecektir. Türk Devleti yıkılmayacaktır. Şu tarihi seslenişi birlikte söyleyip beraber var edelim: Ne Mutlu Türk’üm Diyene !”

HASAN TOPÇULAR
MHP YALOVA İL BAŞKANI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.