TİP’li tipsize sahip çıkan PKK sever CHP !

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
12.06.2021
A+
A-

Türkiye’deki solcular, devrimciler, komünistler hain oldukları kadar biraz da akli dengelerini yitirmiş, ideolojik deli gibiler… Hainlikleri çıldırtsa da delilikleri aynı zamanda büyük bir mizah örneği olmaktadır. Türkiye’de faaliyet yürüten sol örgütlere bakın hepsi silahlı terör örgütleridir. PKK, DHKP-C, MLKP, TİKKO ve bunların uzantıları… TİP’li tipsize sahip çıkan PKK sever CHP !

          Bunların ana gövdesi PKK’dır. Diğerleri de yan kollarıdır. Hepsinin ortak özelliği asker ve polislerimizi şehit etmek, masum insanları öldürmektir. Terör kafasını uyuşturucudan yapıyorlar, ideolojik aletleri silah, bomba, kurşun ve mayından oluşmaktadır. Hâl bu iken, bu terör örgütleriyle düşüp kalkan Türkiye’deki solcular, devrimciler, komünistler mahallenin delisi gibi suç örgütleri, çeteler, mafyalar üzerinden bol bol nutuk atmayı seviyorlar. Ya yüzsüzlükten, ya hafızasızlık rolünü oynadıklarından oluyor…

          Dünyanın en büyük uyuşturucu üreticisi ve ticaretini yapan, on binlerce insanı öldüren, sakat bırakan, askerimizi, polisimizi şehit eden, halkın malını yağmalayan, devletin malını yakan-yıkan (Hendek-Çukur- Kobani olayları örnek), dağlara gençleri kaçırıp tecavüz ve uyuşturucu batağına saplayan terör örgütlerini savunan, koruyan, onların gönüllü avukatlığını yapan Türkiye’deki solcular, devrimciler, komünistler gerçekten değişik bir ideolojik yaratık sınıfındadır.

          Çünkü bunlar dünyada en fazla insan öldüren terör örgütlerinin kucaklarına oturup, “mafya düzenine, çete düzenine karşıyız, bu düzeni yıkacağız” diye slogan atıyorlar. Suç örgütlerine, mafyaya karşısın da dünyanın en büyük terör örgütlerine niye karşı değilsin?

          Bunların anti-emperyalist sloganları, şiirleri, şarkıları, yazıları da yalandır, aldatmacadır. Dünyanın en büyük emperyalizm odağı olan ABD, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’ye tonlarca silah yardımı yaptı, bir tane solcu, devrimci, komünist artığı çıkıp tepki gösterdi mi?

          Savundukları ve sırtlarını dayadıkları terör örgütleri on binlerce insanı öldürmede, yaralamada ve sakat bırakmada, uyuşturucu üretiminde ve ticaretinde, yağmada, talanda, dağa genç kaçırma ve onlara tecavüz etmede sicil sahibi ama CHP ve HDP utanmadan mafya ve çete nutukları atabiliyor.

          CHP, HDP korosu bu propagandayı yaparken bir de HDP’den milletvekili seçilen sonra TİP’li tipsiz olan Ahmet Şık “Bu devlet katil, bu devleti yıkmamız gerekiyor, evet, Türkiye Cumhuriyeti devleti bir katil devlettir” diyerek solo konser vermek için sahnede yerini aldı. Türk devletine katil diyen bu adam, on binlerce insanın katili terör örgütü PKK’ya toz kondurmayan solcu-devrimci bir yaratıktır.

          Bu kafayı nasıl yaptığını öğrenmemiz için terör örgütü PKK’nın uyuşturucu sevkiyatından pay alıp almadığını bilmemiz gerekiyor. Ahmet Şık isimli PKK borazanı, Kandil’e gittiğin vakit mi beynini uyuşturdular?

          Ahmet Şık, Kandil anılarını ve tespitlerini “2015 seçimleri öncesi Kandil’e gittim. Cemil Bayık ile görüştüm. Bilerek söylüyorum. HDP ile PKK arasında görüş ayrılığı yok. Demirtaş’la PKK arasında görüş ayrılığı yok” şeklinde dillendiriyordu. 2018 yılında da terör örgütü PKK ile hiçbir görüş ayrılığı olmayan HDP’den milletvekili olarak, PKK’ya hizmetini taçlandırmış Ahmet Şık acaba “Türkiye Cumhuriyeti devleti bir katil devlettir” derken Türk ordusu tarafından öldürülen PKK’lı yoldaşlarını mı işaret ediyor?

          “Çeteler, mafyalar” nutukları atarak Türk devletine katil diyen bu süzme PKK’lı Ahmet Şık, kucağına oturduğu terör örgütü PKK’yı “hümanist, hayırsever” bir örgüt mü sanıyor?

Çetelerin de, mafyaların da, terör örgütlerinin de ve senin de Allah belanı versin Ahmet Şık…

          Ahmet Şık bir de utanmadan “Türkiye Cumhuriyeti devleti bir katil devlettir” sözlerine “HDP’lilerin fütursuzluğundan cesaret alan bu suçlu bilmelidir ki, Türkiye Cumhuriyeti katil olsaydı, bugün bulunduğu yer TBMM değil, mezarlık olurdu” şeklinde tepki gösteren MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunmuş… Şu yüzsüzlüğe bakar mısınız?

          PKK sever CHP’nin tipitip Özgür Özel’i de Ahmet Şık’ın alçaklığına tepki göstermek yerine ona tepki gösteren MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin tepkisine karşı “Ahmet Şık’a karşı kullanılan ifadeleri son derece endişe verici buluyoruz” eleştirisinde bulunmuş, bir devlet düşmanı CHP’li Sezgin Tanrıkulu da “Ahmet Şık canımızdır ve dostumuzdur nokta” diyerek ihanet oyununda yerini almıştır.

          Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası CHP’de siyaset yapan bu zavallılar “Türkiye Cumhuriyeti devleti bir katil devlettir” diyene sahip çıkıyor. Şu rezalete bakar mısınız?

          Kemal Kılıçdaroğlu inan senin yatacak yerin yok. Elbette CHP’yi bu hâle getirmenin bedelini bir gün ödeyecek ve hukuk önünde hesap vereceksin…

          “Mafya, organize suç çeteleri” nutuklarıyla Cumhur İttifakı’na saldıran CHP’liler, HDP’liler ve yancıları önce oturduğunuz PKK kucağından kalkın da biraz inandırıcılığınız olsun. On binlerce insanın kanını döken bu örgütlere sahip çıkarak attığınız nutuklar alçaklığınızın fotoğrafıdır. Fotoğrafınızdan kan damlıyor kan…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.