Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Az Bulutlu

Terörle Mücadele’de Türk devletine destek mesajı verdiniz mi

Terörle Mücadele’de Türk devletine destek mesajı verdiniz mi
08.05.2019
A+
A-

Bizler doğru olanı yaptık biraz da vicdan muhasebesiyle lütfen sizler kendinizi sorgulayın, “neden AKP ile koalisyon olmadınız” dediniz

Devlet Beye hayırcı diye yüklendiniz oysa hayır dediği Anayasanın ilk dört maddesi değişmesin, çözüm süreci bitsin, Cumhurbaşkanı anayasal çizgilerine çekilsin, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edilsindi, yoksa erken seçime gidilsin demişti gidildi, o günlerde Davutoğlu CHP ile 35 gün görüşmüş sonuç alamamıştı, içinde uhde kaldı demek ki şimdi Abdullah Gül’le birlikte CHP’nin yanındalar.

K. Kılıçdaroğlu “ Sayın Bahçeli siz başbakan olun bizde sizi destekleriz” demişti

HDP’nin işin içinde olması bir yana oyunu gören Devlet Bey yine hayır demişti ve oyunu bozmuştu.

Darbe gecesi seçilmiş hükümetin yanında oldu, sonrasında terörle amansız mücadele eden Cumhurbaşkanı’na destek oldu, 16 Nisan halk oylamasında “Özerklik, Eyalet, Fedarasyon gelecek Türkiye bölünecek” dediniz sonrasında Afrin’e girdik, o dönemde K Kılıçdaroğlu “Sayın Erdoğan ABD tipi Başkanlık sistemini getirin sizi koşulsuz destekleriz” diyordu, sonrasında Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi gelince hepsi ters köşe oldu çünkü bu sistem Türk tipi Başkanlık sistemiydi, Başbuğ Alparslan Türkeş’in 9 Işık kitabında ve Atsız Hocanın otorite makalesinde yazdığı ve benimsediği sistemin ta kendisiydi, emperyalistlerin, komünistlerin, sosyalistlerin velhasıl Türk düşmanlarının en büyük karşı çıkma sebebleri de bunlardı onlar karşı çıksa da sistem oturdu.

Terörle mücadelede bir kez elinizi vicdanınıza koyup PKK’nın üst kadrosu da dahil 20 bin hain imha edilirken Türk devletine destek mesajı verdiniz mi?

DEAŞ, Türk Devleti tarafından yok edilirken takdir ettiniz mi? FETÖ’yle mücadelede Türk devletinin yanında oldunuz mu?

HDP eş başkanları içeri alındı tebrik etmek bir yana CHP İP ve SP olarak Demirtaş’a eşit şartlar sundunuz demek ki sizler onlarla eşit olduğunuzu düşündünüz, düşünmek bir yana son seçimlerin hepsinde FETÖ oylarına talip olarak, HDPPKK ile yoldaş oldunuz, bunu Cumhurbaşkanı ve AK parti karşıtlığı olarak gördük demeniz sizin hainliğinizi de hinliğinizi de örtmez bilesiniz.

Masumiyetle muhalif olanlara sözümüz yok “Oslo, Habur, Dolmabahçe, balyoz, Ergenekon, Milliyetçiliği ayaklar altına aldı, Türkçülük bölücülük dedi, TC’yi kaldırdı, Ne mutlu Türk’üm diyene sözünü ve andımız yok saydı” derler anlarız, Eyvallah der onlara da Cumhur ittifakının yaptıklarını anlatırız, anlayan anlar, anlamayan da bu saydıklarından daha beterlerini yapan PKK’yı meşru sayan HDP ile yol yürüyen, Hakkari’de özerklik sözü veren, ABD tipi bölünme olan başkanlık sistemi isteyen, geçmişte Başbuğumuzu, Atsız Hocayı ve dava arkadaşları olan Türkçüleri ceza evine atan tabutluklara koyan, Türk milleti töresiz ve İslamsız kalsın komünist olsun diyerek Ülkücü katleden CHP’nin Marksist/Leninist kanadı ile hemhal olursunuz tıpkı İP gibi.

Sonra “Neden AKP ile bir oldunuz” edebiyatı yaparsınız, sahi siz niye Ülkücü katilleri Marksist/Leninistlerle bir oldunuz?

Bebek katilleri ile aynı adaylara oy verdiniz?

MHP kaybetsin diye gece gündüz çalıştınız CHP’yi kazandırdınız? Stockholm sendromuna mı maruz kaldınız?

Bölünmenin ilk adımının tarihte Balkanlar’da, günümüzde ise Orta Doğu’da yerel yönetimler üzerinden olduğunu unutmamak gerekirken, Ekrem İmamoğlu’nun “İstanbul’un Anayasasını yazacağız” diyerek sonra “yanlış anlaşılma oldu” sözünü düşünmek ve yabana atmamak gerekir, “145 yıldır demokrasi adına mücadele ediyoruz” diyenlerin darbecileri alkışlamaktan öte destekçileri oldukları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk sonrası CHP tarihinde sık sık görülmüştür, zira darbeci FETÖ ve özerklik isteyen bölücü bütün güruhların millet ittifakın da toplaması bunun da tesadüf olması imkansızdır.

Belediyelerde beka sorunu olmaz diyenlerin bu kadar birbirine benzemeyenleri aynı hedefe kilitleyen güçleri mutlaka incelemesi ve görmesi gerekir, İmamoğlu’nun HDPPKK eş başkanına “Çizgisini beğeniyorum” demesi ve ölüm yıl dönümünde Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan gibi banka soyguncusu, asker polis ve Ülkücü katili olan teröristleri överek onların Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda olduğunu söylemesi kukla olduğunun kanıtıdır, ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi Türk milliyetçisi büyük önder kim benzettiğin devrimci bölücü teröristler kim?

El insaf koskoca Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile bu hainlerin aynı cümlede geçmesi bile ahlaksızlıktan öte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve kurduğu Türkiye Cumhuriyetine ihanettir, hainliktir, DHKP-C’li CHP il başkanını yanından ayırmaması da tesadüf değil talimattır, bunlarla birlikte devrim hayali kuran devşirilmişleri incelemek ve gerçek yüzlerini görmek Türk milleti adına yapılacak en hayırlı işlerdendir.

Birde şunu cevaplayın kendi vicdanız da, neyinden rahatsız oldunuz Cumhur ittifakının? Sokaklarda PKK şarkıları ile gezen, canları sıkıldımı molotoflu saldırı yapan bir çok masumu yakan hainleri mi özlediniz? Bir çok uyuşturucu Baronlarının yakalanması mı zorunuza gitti, 6-7 Ekim olaylarında sokağa dökülen iç savaş çıkarmak isteyen katilleri mi özlediniz, Barzani paçavrasının havaalanı asılmasına mı hasretsiniz?

Kayyum atanan PKKHDP belediyelerine mi üzüldünüz? Fırat Kalkan’ı mı? Afrinde yazılan destan mı zorunuza gitti? Hadi sizi anlıyorum yüz çeşit farklı fraksiyon Türk İslam düşmanlığı hasebiyle bir araya geldiniz, ya siz kendine Türk milliyetçisi diyenler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinde olanlar bu kadar hainin olduğu yerde sizin ne işiniz var?

Köprüyü geçene kadar birbirine dayı diyenler, aynı eksende onlarca kayık ekseni bir araya getirenler, komünisti, siyonisti, emperyalisti, kapitalisti, sosyalisti, nasyonal faşisti, siyasal İslamcıyı bir hedefe yöneltenler ve bunlara taşeronluk yapan birbirine benzemeyen ittifak halinde olan siyasi partilerin üst kadrosunu da, yasa dışı örgütleri de görmezden gelmeyin.

Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyetine bağlı herkese teşekkür ediyor, bunlara oy veren herkese de hain demiyoruz, ama hainlerinde o tarafta saf tuttuğunu görmeyecek kadar seçimlere masum bakan, AK parti ve MHP karşıtlığını siyasi kin haline getirip, Türk milletinin düşmanlarının demokrasiyi kullanarak sızmalarına ve siyasallaşmasına zemin hazırlayanlar vicdanen rahatsız olduğunuzu da farkediyoruz.

Çünkü bu gemi su almaya başladı mı hepimizin sonu aynı olur, Kaptanı beğenmedim diye denize atlayıp yılana sarılmak çözüm değil, kurtarmaya gelenleri de yardım sever denizciler sanmakta akıl karı değil, çünkü onlar Türk İslam düşmanı korsanlar sen ben ayırt etmezler, Çanakkale’de etmediler tarihin hiç bir sayfasında da etmediler.

Zaten Türk gemisi batsın Türk İslam medeniyeti yer yüzünden silinsin diyerek her türlü yolu denediler denemeye de devam ediyorlar, edecekler de.

Siz İP’liler HDP ile birlikte CHP belediyelerin de verdiğiniz oylara karşılık rant peşinde koşarken, yoldaşlarınız olan sol örgütler, PKK,FETÖ ve üst aklı bölmek adına haince planlar yaparken, bizler dün olduğu gibi karşılık beklemeden mücadelemize devam edeceğiz, toplumsal barışı sağlayarak Türk milletinin İstiklal ve İstikbal mücadelesine gece gündüz demeden katkı sağlayacak, her türlü emperyal oyunu bozacak, ilelebet Türkiye Cumhuriyetini payidar kılacağız.

Bu mücadelemize Türk milletinin bekasını düşünenleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Ne mutlu Türk İslam medeniyeti var olsun diye mücadele edenlere ve Ne mutlu Türk’üm diyene..!

SUAT YILMAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.