Terörist ile kahvaltı için sözleşenler şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır

Terörist ile kahvaltı için sözleşenler şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır
15.02.2021
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, PKK ağzı ile konuşan ve kendisine gösterilen tepkiyi ‘TSK başta olmak üzere tüm güvenlik kurumlarımıza hakaret’ olarak sunmaya çalışanlara resmi sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. Büyükataman, “Payına, terörist Demirtaş ile kahvaltı için sözleşenlere ‘hizmet etmek’ düşen nasipsizler, şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır” dedi. Terörist ile kahvaltı için sözleşenler şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Payına; PKK’nın siyasi uzantılarını ‘Kürt siyasi hareketinin temsilcisi’ olarak görenlere, terörist Demirtaş ile kahvaltı için sözleşenlere ‘hizmet etmek’ düşen nasipsizler, şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır.” ifadelerini kullanırken şunları kaydetti:

“Şanlı Türk ordusunun şerefli üniforması ile kazanılan itibar, emeklilikten sonra da aynı yüce değerleri savunmakla ebedîleşir. Üzerindeki şerefli üniforma ile beraber onun temsil ettiği yüce değerleri de çıkaran birinin bugününü sorgulamamıza bir engel mevzubahis değildir.

Kendini üniformadan daha değerli zannedenlerin, kahraman ordumuza hizmet etmekle şereflenenlerin elde ettikleri bu şerefi; 13 vatan evladını kaybettiğimiz dakikalarda PKK ağzı ile konuşarak pazara çıkarması gayrimillî, gayriinsanidir.

Hele hele kendisine gösterdiğimiz tepkiyi, “TSK başta olmak üzere tüm güvenlik kurumlarımıza hakaret” olarak sunmaya kalkan uğursuzların sözleri, sipariş üzerine kaleme alınmış bir fitne teşebbüsünden başka bir şey değildir.

Payına; PKK’nın siyasi uzantılarını “Kürt siyasi hareketinin temsilcisi” olarak görenlere, terörist Demirtaş ile kahvaltı için sözleşenlere “hizmet etmek” düşen nasipsizler, şerefli Türk ordusunun dostu değil, hasmıdır.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.