Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Çok Bulutlu

Tarihi Yeniden Yazmaya Çalışan Yetersizler

28.09.2018
A+
A-

15 Temmuz gecesi gökyüzünün karartmasından yararlanarak olmayan vicdanlarının sahibi karanlık yüzlerini din ile maskeleyerek bir girişimde bulundular. Hep atraksiyon üzerine atraksiyon da bulunan grupların oyununa ortak olan Fettullah denilen din taciri kurduğu sinsi oyunla Türkiye’yi bitirmeye çalıştı, ancak; bu girişimi yarım bir darbe girişimi olarak kaldı. Hiçbir şey planladıkları gibi gitmedi. Sadece bu uygunsuz harekete karşı sokağa dökülen, canlarını bu pis hareketi durdurmak için feda eden vatan evlatlarından 250’si can verdi.

Polis okulları, MİT teşkilatı basıldı. Askerlerimiz kandırılıp yollara döküldü. Halkına karşı kurşun sıktı. Sahte imamların dediklerini yaptılar. Biz meydandaydık Lider Devlet Bahçeli Ülkücü’yü anlamayanlara Ülkücünün ne anlama geldiğini Amerika’nın idaresi altında olan Fetöcülere öğretti.

Kardeşi kardeşe kırdırarak Türkiye’yi ele geçirmeye çalışan gençlik hareketleri deyip ülkeyi karıştırıp böleceğini sananlar, baktılar ki bu işte başarılı olamayınca bu darbe olayı kapanır kapanmaz bu kez her taraftan yardım alan PKK garabetiyle yıllarca mücadele ettiler. Ülkede bütün bunlara eş olarak birde yıllardır büyümeye çalışan Fetöcülerle büyüdüler ancak foyaları çok erken olmasa da tam silahlı yıkım aşamasında ortaya çıktı. Bu günse yanı başımızda başta İdlip olmak üzere Suriye sınırımızda Amerika’nın silah yardımıyla dibimize konuşlandılar.

Bütün bu yapılan oyunlarda etnik kökenlerine mağlup olanlar, Komünistliği dünya vatandaşlığı olarak görüp iş kendilerini tanımlamaya geldi mi ırkçı bas baya bildiğimiz şekilde şovenizm içinde debelenip, Türkiye’ye acı çektirenler. Başka ülkelerin emri altına girip Türkiye’ye saldıranlar, PKK denilen vatan hainleri bize karşı büyük bir oyun içine girenler başımıza çok büyük işler açtılar.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi kendilerini ortak hainler grubu içine koyan politikacılar düşmanlarımızın emrinde planlanan darbe olayının içinden çıkamadan orada sıkışıp kaldılar. Maskeleri yüzlerinde takılmış olarak hala aramızda dolanıyorlar. Bazen aldıkları emir gereği ortada dolaşanlar sağa sola çatmayı ihmal etmiyorlar. Ve hala darbe girişimi engellenmiş olsa da bir daha darbe olacakmış gibi dik durmaya çalışıyorlar. Aslında oynadıkları oyunu uzatıyorlar. Türkiye’nin zora düşmesi için her türlü oyunu kuruyorlar.

Türkiye kendisi işin içine çekilerek Trump’a köle edilmeye çalışılsa da bunda başarılı olamadılar. Çünkü Tramp’a kul olacak bir Allah kulu bulunamadı. Ancak Türkiye karşıtı olan o soytarılar din adı altında örgütlenmeye başladılar. Fakat kurulan bu örgütünde Allah’a şükürler olsun ki oyunlara ortak oldular ama başarı sağlayamadılar. Çünkü Allah’ın adını kullanarak milyonları götürenler başarı sağlayamadılar.

Bazıları Amerikan bayrağı öperek yalakalık yaparken üstat dedikleri baş hain orada Amerika da saklanarak büyük bir toprak da korunuyor. Saklandığı yerden işleri yönetmeye çalışıyor ancak nafile. Ne yaparlarsa yapsınlar asla başarılı olamayacaklardır. Hak, düşmanların ve düşman niyetlilerin istediği gibi olmayacak kitapta yazdığı gibi gerçek iman sahiplerinin istediği gibi olacaktır.

Hak’ın hak olarak nail olacağına inananlar kazanacaktır. Onlar 5 olsalar da Kurtuluş Savaşında olduğu gibi Allah’ın inayeti ve izni ile Müslüman Türkler yeniden herkese ders olacak bir tarih yazacaklardır.

Allah’ın işine karışıp kıyameti getireceklerini sananlar kendi sonlarını hazırlıyorlardır. İmanları Mehdi ile Muhdu ile yer tutanlar bu batıl itikatlarına biz saf Müslümanları da alet etmek istiyorlar ancak nafile işlerle uğraşıyorlar. Armagedon savaşı çıkarıp o çukurda Allah’ın izniyle yok olup gideceklerdir. Bu böyle biline!

Devletine ve Milletine Allah’ın izniyle güvenen 15 Temmuz gecesi nerede olduğunu söyleyen büyük Lider aslında Ülkücüler adına konuşmuştur; “15 Temmuz gecesi nerede olduğumu millet biliyor, tarih biliyor, maşeri vicdan biliyor, vatan biliyor, bayrak biliyor, ecdat biliyor, devlet biliyor; sen bilsen ne yazar bilmesen ne çıkar. Emin ol ki, senin olmadığın her yerdeyim. Senin olduğun yerde de zaten yokum. Şahsım ve partim 15 Temmuz’da Türk ve Türkiye düşmanlarının tam karşısında bozkurt gibi duruş gösterirken, bunu sorgulamaya cüret eden, dedikoduyla, yalan ve dolanla piyasa değerini arttırmaya gayret eden müfteri ve alçağa millet hak ettiği muameleyi mutlaka yapacaktır.”

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.