Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

SURİYELİLER ACİLEN GÖNDERİLMELİDİR

28.07.2019
A+
A-

İnsanlık nereye gidiyor?

Bavulları toplamışlar dönüşü olmayan bir seyahatin heyecanındalar. Ama bu seyahat Gemileri yakmak değil. Zihinleri yakmak oluyor. Şuursuzca yapılan her hareket günden güne bir erimenin ve bir gafletin delaletlerini oluşturmaktadır. Kendi değerlerini unutup El yurtlarının emperyal elemlerini dert edinmeleri de o derece acı. Dillerinden düşürmedikleri Yüce dinimiz İslam bile önce yakınına şeklinde emreder. Öyle bir vaziyetin içerisindeler ki kafalar ve gövdeleri almış başını gidiyor. Ümmetçiler ve Sosyalistler garip bir kol kola halde hareket etmektedirler. Bulunduğumuz coğrafya emperyal sistemin ateş çemberi altında. Türk adından rahatsız olan Siyasal İslamcılar; Özgürlük adı altında Sosyalist kesim ile birlikte düzensizliğim adımlar atar oldular. Bunun en yakın örneğini son seçimde ülkemizde gördük. Komünizm ’in yeşil ve Kızılları bir aradalar.

Suriyeliler için meydanlarda kendilerini yırtanlar ;Türklük için, Türk Dünyası için, Komünizm tarafından işkence edilen Müslüman Uygur Türkleri için kaç kere meydana çıktılar. Kahrolsun Faşizm! Yaşasın kardeşlik sloganı atan sözde Halkların birliğini savunanlar kardeş dedikleri yamyamlar tarafından Ülke talan edilirken ve Vatan savunmasından asla geri dönülmez bu Dinin Emridir buyruğundan bihaberler herhalde.

Suriyeli mültecilerin yararlandığı hakların zerresini göremeyen Türk Vatandaşlarımız mevcut. Onların yamyam halleri karşısında kayıtsızlık mevcut. Vahşi bir eda ile yaklaşımları her bölgemizde mevcut. Son zamanlardaki tecavüz, darp gibi hususların baş rollerinde olmaları mevcut. Türk Milletine parmak sallayarak tehditkar söylemler mevcut. Hiç mülteci gibi değil tıpkı bir yerli gibi haller mevcut. Kendi bölgeleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin askeri kuvveti ile arındırılmakta onlarda buralarda cirit atmakta. Bunları dile getirdik mi Irkçılık oluyor.

Kendinize gelin! Ermeni ölür Alayınız Ermeni’yiz dersiniz. Papazı, papası ölür alayımız onlardanız dersiniz. Bir kere Türk olamadınız! Sınırlarımızın yanı başında olanı da görmediniz. Böyle ümmet anlayışı olmaz. Zulmün her türlüsünün karşısındayız. Nizamı Alem Ülkümüz bunun gerekliliğidir. Ama kalkıp meydanlar da duygu sömürüsü yaparak Devlet Ve Milletin bütünlüğünü tehlikeye atan Suriyeli mülteciler için bu denli had aşmak uygun değildir. Empati yapan bir milletiz biz. Bu konuda hiç kimsenin bir şüphesi olmasın. Ama Kızıl ve Yeşil düşüncelerin bir arada olup bu yaptıkları eylem yersizdir.

Liderimizi Devlet BAHÇELİ Beyefendinin dediği gibi  “Türkiye, Türk milletinindir. Anadolu Türk vatanıdır. Ülkemizdeki Suriyelilerin güvenli ve süratli şekilde asıl yurtlarına sevki acilen planlanıp hayata geçirilmelidir. Sınırlarımıza diktiğimiz duvarların aşılması, yeni göç akınları millet varlığının geleceğini karartacaktır”.

Türkiye Türklerin diyarıdır. Ne Donkişotların ne de başkalarının değil. Serdengeçti Ağabeyin tabiriyle Türkiye de Türk Milliyetçiliğine Irkçılık diyen o şuursuz ve ahlaksızlar. Milli ve mukaddes değerlerden nasipsizlerdir. Mazluma Yunus, Zalime Yavuz ülkümüz ve çizgimizden hiç bir zaman taviz vermeyiz lakin bu demek değildir ki kervansaray haline dönelim. Bu demek değildir ki Türkiye de Türklüğe hakaret edenlere ses çıkarmamak.

Suriyeli öğrenciden tutun diğer kesime kadar hepsi muazzam haklardan faydalanmaktadırlar. Söylemlerimi Irkçı bir şekilde niteleyen kafasını Kızıllığa gömmüş olan deve kuşları, ihanetin içerisindeler. Türkiye de Suriyeliler için hiç kimse kalkıp meydan okuyamaz. Ülkemizde onlara karşı bir zulüm, işkence, haksızlık olmamıştır. Aksine paşa paşa geçimlerini sürdürmekteler. Türk vatandaşlarımızdan daha iyi bir konfor içerisindeler. O vakit meydanlarda haykırmak yersiz ve şuursuz bir harekettir.

Müslüman Türkler zulüm görüyor

Müslüman Türklere soykırım uygulanıyor

Müslüman Türklere işkenceler her gün artıyor

Müslüman Türkler teker teker iade ediliyor

Müslüman Türklerin feryadı aeşı titretiyor.

Türklüğün düşmanları, Türk Milliyetçiliğinin düşmanları bunları neden söyleyemiyor!

Söz konusu TÜRK ise Lal olur dilleriniz.

Türkiye Türklerindir

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

ERTUĞRUL SUBAŞI

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.