Suat Yılmaz “İP’liler hainliğe doğru son sürat gidiyorlar!”

Suat Yılmaz “İP’liler hainliğe doğru son sürat gidiyorlar!”
04.03.2021
A+
A-

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı ve MHP düşmanlığından beslenen İyi Parti’lilere seslendi. “İP’liler hainliğe doğru son sürat gidiyorlar!”

MHP’ye ve Liderimiz Devlet Bey’e muhalif hatta düşman olma noktasında ki sözde Türkçü/Milliyetçiler, bir zamanlar Ülkücüyüm diyenler/bilinen/tanınanlar ve yine sözde Atatürkçüler, hiçbiriniz neden kalkıp MHP ve Devlet Bahçeli’nin AK partiye olan desteği sayesinde 20 bin, bebek katili hain imha edildi, FETÖ’nün tüm yapılanması bir günde darmadağın yapıldı, binlerce HDP’li, eş başkanları da dahil bölücülük suçundan hapiste, PKK/KCK şehir yapılanması toz duman oldu, FETÖ’nün bir çok militanı cezaevinde müebbet almış, bir çoğu kaçak durumda, 15 Temmuz darbe girişiminin en büyük mücadelecilerinden birisi de Devlet BAHÇELİ’dir diyemiyorsunuz? Anayasanın ilk dört maddesini değiştirmek için gizli iş tutan millet ittifakına niye bir sesiniz çıkmıyor da koruyanlara karşısınız?

Kerkük’ten kaçan Barzani’yi, PKK’dan temizlenen Afrin’i, Suriye’de kurtarılan bölgeleri, girilmez denen Gara’yı, kuşatılan Kandil’i, Karabağ zaferinin de dahi neden Cumhur ittifakının irade eseri olduğunu, ABD’nin bir yılda bitiremediği İŞİD’i bir günde silen Türk silahlı Kuvvetlerinin darbeye karşı olan orgenerallerin ve bazı askerlerin referansı Devlet BAHÇELİ’dir niye demiyorsunuz?

Cumhurbaşkanının en güvendiği Liderin Devlet BAHÇELİ ve yine en güvendiği teşkilatın MHP olduğunu niçin idrak edemiyorsunuz?
Devletin kadrolarında Milliyetçi/Ülkücülerin olmasının müsebbipi kutlu Davamız ve Liderimiz Devlet BAHÇELİ demek kanınıza mı dokunuyor?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muassır medeniyetler Ülküsünün Cumhur İttifakı protokolünde olması mı? Yoksa İ’LAY-I KELİMETULLAH davamızın olması mı zorunuza gidiyor, yoksa “Demirtaşla aynı şartlarda yarış” isteyen, “HDP Kürt siyasi hareketidir” diyen ve Demirtaş’ı kahvaltıya bekleyen ablanız gibi saçma sapan Renan milliyetçiliğine mi yoksa sosyalizme mi evrildiniz?
Ablanız yakında “yaşasın halkların kardeşliği, kahrolsun faşizm” diyerek bağırsa sizde mi bağıracaksınız? Marjinal solun ne kadar Ülkücü katlettiğini, askerimize, polisimize kurşun sıktığını da mı unuttunuz? Boğaziçi’nde ki sosyalist öğrenci kılıklı terör örgütü üyelerini kutsayıp, CHP örgütünün yancısı, HDP ortağı ablanızın “Devlet Bahçeli Boğaziçi öğrencilerine terörist diyemez” diyerek utanmadan çarptığı sözlerini utanmadan kullandınız.

Bize katil diyen yayın organlarını okuya, okuya beyniniz bulanmış, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı değil bu ilerlemiş gaflet sendromu, ihanete kıl payı kalanından. Kendinize gelin bir silkinin, Adana’da Hüseyin Sözlü’nün yerine dev sol yani katil bir örgütün eski üyesi olan Zeydan’ı HDP ve sol örgütlerle başkan yapmak mı sizin milliyetçiliği içselleştirmeniz?
İzmir’de ÜLKÜCÜ katili bir babanın PKK seven oğluna destek olmak mı? İstanbul, Ankara, Mersin, Manisa, Isparta gibi bir çok şehirde MHP ve AK parti kazanmasın diye HDP’yle, PKK/FETÖ ve şer güçlerle aynı cephede olmak mı milliyetçilik paradigmanız?
Sözde NATO’ya karşı olan şimdi NATO’nun ve ABD’nin emir eri olmuş, ABD ve yeni Başkanından demokrasi kılıfıyla iktidar dilenen, kasetle gelen insan kadar mı Türk İslam kültürüne uzaksınız?

Hani siz, biz olmasın diyoruz Türkiye’de, biz olalım sadece biz, tek vücut, tek yumruk yedi düvele tokat atanlar gibi birlik beraberlik içinde yaşayalım, yaşamasına da Türk milletine kurşun sıkanlarla hem hal olmuşsunuz, kalkıp utanmadan yok çözüm süreci yok Habur yok Oslo bilmem ne üzerinden MHP’ye saldırmakta neyin nesi? Önce bir aynaya bakın kendinizi görün, bu Müslümanların içinde şeytan gömleği ile dolanan para ve ikbal aşkları için Davalarını satanlar sizler evinde eşinin dizinin dibinde otururken, Milliyetçi/Ülkücüler can siper hane mücadele ediyordu çözüm sürecinde ve Türkiye bölünmez bir bütündür diye haykırıyordu. Sen ve senin gibiler o zaman da sessizdi unutmadık. Sahi hani diyordunuz ya “referandum da evet çıkarsa özerklik federasyon eyalet sistemi gelecek” ne oldu bölündük mü?

Kaç yıl geçmiş aradan sayında bakın bölünmenin aksine kendi otomotiv sektörümüz olacak, SİHA, İHA, helikopter, tank, roket yapıyor, uzaya gitmek için canla başla mücadele ediyor Türk Devleti, Suriye’de, Libya’da, Doğu Akdeniz’de, Karabağ’da, Irakta gövde gösterisi yapıyor, destanlar yazıyor, virüse ve hainlere rağmen dim dik ayakta gurur duymanız gerekirken niye düşman gibi alay ediyorsunuz?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Racu’da ki karargahını koruyan Türkmenlere yardımı geçtim, millet ittifakı olarak hiç teşekkür ettiniz mi? Yüzlercesi Şehit oldu, CHP’si, HDP’si, onları sosyalist Esad düşmanı değil de insanlık düşmanı “Cihatçı katiller sürüsü” olarak nitelendirirken öyle de görüyor gerçekten de görüyor, hiç mi zorunuza gitmez bu? Türkmenler sizin neyiniz oluyor?

Türk milletini Alevi, Sunni diye ayırmaya, Türk, Kürt diye bölmeye kalkanlara daha ne kadar sabır edeceksiniz, tefekkürünüzde tevekkülünüzde sıkıntıda bilin, hani günahkar olsanız Eyvallah, yüce Allah affeder lakin hainliğe doğru son sürat gidiyorsunuz haberiniz olsun! Ve bunu yüce Allah’ta, Türk Milleti de affetmez, haberiniz varsa da yazıklar olsun der sizi de flu görürüz. Eminim içinizde ki vicdan denilen o kutsal duygu vardır hala ayaktadır sağlamdır da sonuçta Türk milletinin mensubusunuz “her şey aslına rücu eder” derler, CHP’nin gerçek sahipleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri özüne dönecek içinde ki komünistleri Moskova’ya, İP’in içinde ki samimi (kalan varsa) ablalarını kır atına bindirip Üsküdar’a süreceklerdir, sonra da Türkiye’nin büyüyüp Turan olmasına eminim ki katlı sağlayacaklardır.

Velhasıl her şey bir kenara bölücülere olan kininiz, Cumhurbaşkanına olan kininizden daha ağır basacak ve mutlaka görüş ve düşünceleriniz bir gün elbet değişecektir..!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.