ŞUAN SUSUZ VE GIDASIZ KALMIŞSINIZ…

21.09.2021
A+
A-

Siz ne yaparsanız yapın hiçbirşeye gücünüz yetmeyecektir. Çünkü siz ve sizin gibilerin söylemleri toplum nezdinde itibar görmeyen, karşılık bulmayan bir durumdasınız. Yani kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

Ülkücülük; MHP içerisinde giyebileceğiniz markalı bir üniformadır. MHP’den gittiğiniz gün kapı arkasına çıkarmanız gerekir. Yanı başka yerlerde giyemezsiniz. Unutmayın çok kısa zamanda siyasetin tozlu raflarında yerinizi alacaksınız…

Herkes siz ve sizin gibilerin nasıl göründüğünü bilir; daldan dala konarak, maymun iştahlığı yaparak, her yerde bu harekete hakaret ederek, çirkin söz söyleyerek, Lider Devlet Bahçeli’ye ağıza alınmayacak hakaretler ederek bir yere varamazsınız!..

MHP’nin bölünmesi için küresel güçlerle birlikte hareket ediyorsunuz. Bana göre şuan çırpınıyorsunuz.. Çırpındıkça batıyorsunuz. Çünkü küresel güçlerin oyuncağı ve uşaklığını yapıyorsunuz.

Yani, hayatınızın yönetmenliğini başkasının yapmasına izin vermişsiniz. Küresel güçlere oyunculuğunuzu beğendirmek zorunda kalmak için MHP’nin hançeri ile MHP’yi hançerleyen satılmış piyon olarak kalırsınız.

Kırıldığını belli etmeyen insanları üzmeyin. Çünkü onlar sizi kaybetmemek için susar, aptal oldukları için değil. Ama sizler kırmaya, dökmeye devam ediyorsunuz. Şunu unutmayınız ki, ne yaparsanız yapın silinip gideceksiniz. Eskisi bile olamayacaksınız!

Doğruluk, adalet, merhamet; imanın kilit taşı gibidir. Bunlar yıprandığında, tüm maneviyat çöker. Bedeniniz; insansız hava aracına benzer. Şuan susuz ve gıdasız kalmışsınız, ne yaptığınızın farkında olmayarak sarhoş olmuşsunuz.

Allah aşkına birilerini küçümseyecek büyüklüğü nerden buluyorsunuz siz? Sizin alayınız MHP’den gitse ne olur ki? Kimler geldi kimler gitti bu hareket yok mu oldu? Alayınız gitse zerre kadar bu hareket etkilenmez bilesiniz.

Bazen bazı durumlarda yaptığınız bazı davranışlar sonucunda oluşacak bazı şeyler bazı nedenlerden dolayı bazen istediğiniz gibi olmaz. Çünkü niyetiniz halishane değil. Allah herkesin kalbine göre verir.

Bazı insanları gözümüzde çok büyüttük. Neyse ki sonrasında onlar olabildiğince küçülerek dengeyi kendileri kuruyorlar bize gerek kalmıyor..

Varın MHP’ye ve Lider Devlet Bahçeli’ye saldırın.. Ama gücünüz yetmeyecek, hüsran olacaksınız.

Varın MHP’nin Hançeri İle MHP’yi ve Lider Devlet Bahçeli’yi hançerleyin. Varın küresel güçlerin oyuncağı olun, varın küresel güçlerin taşı ile MHP’yi ve Lider Devlet Bahçeli’yi taşlayın, varın uşaklık yapmaya devam edin.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.