Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Gök Gürültülü

Söz Konusu Olan Vatanın

21.08.2017
A+
A-

“Yeni devlet hayali kuran köksüzlerin de, devletini katillikle suçlayacak kadar şirazesinden çıkmış terörist sevicilerin de hakkından evelallah Milliyetçi Hareket gelecektir. Türk milletinin zarar görmesine milliyetçilerin tahammülü yoktur. Ülkücülerin ülkemizin yıkıma uğratılmasını seyretmesini, yaşananlara siyasi pencereden bakarak selden kütük kapmaya çalışmasını kimse beklememelidir. Söz konusu olan vatanın selameti olduğunda yapacaklarımızın sınırı yoktur. Hiçbir çıkar uğruna ülkemizden ve ülkümüzden vazgeçmeyeceğimiz bilinmelidir.”

İşte söz konusu vatan olunca her Ülkücüden beklenen açıklamayı Milliyetçi Hareketin Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Şefkat Çetin çok güzel ve anlamlı bir şekilde her Ülkücünün kabul edeceği bir şekilde ifade etmiştir.

Bu açıklamayla dış dünya da olduğu kadar iç dünyamızda da yaşananlara çok dikkat etmemiz gerektiğini Şefkat başkanın bu basın açıklamasıyla görüyor ve anlıyoruz. Bölücülerin Y-CHP’ye “Adalet” yürüyüşünde verdiği desteği, bunu cani gönülden kabul ederek Avrupa huzurunda Türkiye’yi şikayet etmekle Türkiye Cumhuriyetine düşmanca tavırlar içine PKK’lılarla kol kola yürüyerek anlayan herkese göstermiştir.

Yeni MHP oluşturulmadan hiçbir amaçlarına eremeyeceklerini anlamış olan ve dönüşümü en kolay bir şekilde yapan ve Y-CHP olan partinin bu değişim olurken yalnız kalması işlerinin, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarının işlerinin ne kadar güç olduğunu göstermiştir. Bunun üzerine iç ve dış terör güçlerinin yanında yer aldıklarını resimleyerek ve olmadık zamanda olmadık açıklamalarıyla ikrar eden Y-CHP bu konuda yaptığı çalışmalarla sadece PKK’dan değil, Ülkücülerden ayrılan koldan damar çıkarmaya çalışmaktadırlar.

Bu girişimlerle bu yıkım ekibi, Milliyetçi Hareket üzerinde bir yandan yıkım faaliyetlerini başlatmış, diğer yandan da kendilerinin başardıkları dönüşüm projesinin yardımcısı olarak Ülkücülerin içlerine zoka atmış, bu oltaya tutulmuş olanlarla hareket etmekte, Türkiye’nin aleyhine çalışmaktadır.

Aslında Şefkat Çetin’in ifade ettiği şekilde, “Terör canımızı yaksa da Türk Milletinin teslim alınamayacağını artık bütün dünya görmektedir.” Çetin’in bir Ülkücü gözüyle dile getirdikleri, savaşın daha bitmediğini ortaya koymuş, fakat içinde bulunduğumuz ihanetin, Ali Kemal’leri, Said Molların mumla aratacak ihanet düzeyinde olduğunu göstermekedir.

Allah’ın aslanı Hz. Ali gibi çağlayacak, Hz. Ömer gücünde olacağız, Atatürk’ün kurmuş oluğu milliyetçi Türkiye’nin rahmetli Türkeş’in başını çektiği Ülkücü Hareketin sonsuz takipçisi olan ve her an Ülkücü olarak yaşayan, “Ülkücüler, büyük ve şanlı Türk tarihinin doğurduğu Allah ve Resulü’nün hizmetine sunduğu ulvi kadrolardır!”diyen Lider Bahçeli her Ülkücünün tanıdığı ve başımda “Önce Türkiye!” var diyenlerin Allah’a sonsuz lütufta bulunanların eşsiz Lideri ve başkanlarıdır.

İşte Şefkat Çetin böyle bir Liderin yardımcısıdır. Milliyetçi Hareket gibi Türkiye ile bütünleşmiş tek partinin Teşkilat Başkanıdır. Düşünceleri de onun için milliyetçidir. O bazı kahraman görünen, ötesinde Ülkücü diye tanınan Milliyetçi Hareketten uzaklaşan sahte milliyetçilere benzemez.

Kapı gibi dimdik, Allahın huzurunda Ülkücülerin yanlarında Teşkilatlarının başında olan bir yiğidin söyleyecekleri, dediklerinin ötesinde olamazdı. Teşkilatın emanet edildiği kişi güvenilir kişidir. Dışarıda bekleyen düşmanlara karşı bir gözdağı demektir.

Ülkücü Hareket emin ellerde Türkiye için beraberce yürümektedir. Biz nasıl bir Ülkücü olarak eminsek, herkes bundan emin olmalıdır!

Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.