Soylu’dan Bahçeli’ye teşekkür telefonu

Soylu’dan Bahçeli’ye teşekkür telefonu
13.04.2020
A+
A-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, istifasını sunmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden kendisine destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile telefonda görüşerek teşekkür etti

İstifası Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmeyince görevinde kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam saatlerinde Twitter üzerinden yaptığı çağrı nedeniyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi aradı.

Telefon görüşmesinde Soylu’nun Devlet Bahçeli’ye,”hem nezaketi hem de ülkenin zor süreçlerden geçtiği her dönemde olduğu gibi dün akşam da kendisine yönelik devlet sorumluluğuna vurgu yapan çağrısı için teşekkür ettiği”, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin de cevaben “devam kararından duyduğu memnuniyeti ve desteklerini” ifade ettiği öğrenildi.

Soylu dün akşam saatlerinde görevinden istifa ettiğini açıklamış, bunun üzerine Bahçeli, Twitter’daki paylaşımında “Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye’nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır.” ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.