Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu

SON DÖNEMDE ÜYE BEREKETİ YAŞAMAKTAYIZ

SON DÖNEMDE ÜYE BEREKETİ YAŞAMAKTAYIZ
04.01.2018
A+
A-

Gaziantep’te Milliyetçi Hareket partisine gün geçtikçe ilgi artıyor.Son dönemde 2.274 kişi üye kaydını yaptırdı.

Milliyetçi Hareket partisi Gaziantep İl sekreteri Rıdvan KÜÇÇÜK konu hakkında  açıklamada bulundu;

Değerli Basın mensupları,

Milliyetçi Hareket partisi Gaziantep İl Teşkilatı olarak son dönemde üye bereketi yaşamaktayız. İl ve İlçe Teşkilatlarımızın özverili çalışmaları vatandaşlarımızın teveccühü ile son dönemde 2,274 kişi partimize üye olmuştur ve her geçen gün il ve ilçe binalarımıza çayımızı içmek ve üye olmak amacıyla dava arkadaşlarımız  akın akın gelmektedir. İlçe Teşkilatlarımızın yapmış oldukları üye kampanyaları stant açma, parti proğramları ve etkinliklerinde ki üye etme çalışmaları bu konuda çok etkili ve önemli olmuştur. Tüm  İl ve İlçe Teşkilatı mensubu arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Parti üyeleri; Parti içinde karşılıklı sevgi, saygı ve ahlâk kurallarına uygun olarak partinin dayandığı fikir ve idealleri paylaşmayı, parti tüzük ve programındaki ilke ve esaslara göre birlik ve beraberlik içinde çalışmayı, Partinin yetkili kurullarınca alınacak kararlara uymayı, verilecek görevleri kabul etmeyi, parti faaliyetlerinde kademe esasına ve disiplin hükümlerine riayet etmeyi, Partinin amacını, ilkelerini, politikalarını ve görüşlerini benimsemeyi ve yaymayı, Seçimlerde parti adaylarına oy vermeyi ve onların kazanması için güçleri nispetinde çalışmayı, Parti içinde ve dışında partinin amaç, ilke ve politikalarına aykırı fiiller ile huzuru, birlik ve beraberliği zedeleyecek ifade, tavır ve davranışlardan   kaçınmayı,  beyan ve açıkça kabul etmiş sayılırlar.

Bu anlayış ve ilke doğrultusunda tüm üyelerimize, üyeliklerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Liderimizin de vurguladığı gibi, Biz desteği aziz milletimizden, himayeyi Cenab-ı Allah’tan, kuvveti şerefli mazimizden, gücü şehitlerimizin aziz hatıralarından alarak inandığımız yolda kararlılıkla ilerledik ve fesadın bariyerlerini çok şükür ki devirdik.

Unutulmasın ki, Türkiye sevdalısı milli yürekler, bugüne kadar Yüce Allah dışında kimsenin karşısında diz çökmemiş ve inşallah bundan sonra da çökmeyecektir. Zorluklara teslim olmamış; çilelerle, saldırılarla, provokasyonlarla yolundan dönmemiştir. Biz milletimizin emanetine kayıtsız şartsız her durumda sahip çıktık, hayat ve varlık hakkını, birlik ve bütünlük hukukunu iğfal etmeye çalışan çürümüşlere karşı göğsümüzü siper ettik. Bunlardan dolayı ayrılmaya kapalıyız, dağılmaya uzağız, kavgaya mesafeliyiz ve Türkiye’yi dinamitlemeye çalışanlara tavizsiziz.

Türkçe bağımlısı, bayrak aşığı, Cumhuriyet savunucusu ve millet düşkünüyüz.Vatanın her insanını aziz bilir, her karışını kutsal görür, her nimetine şükür ederiz.Çünkü biz Milliyetçi Hareketiz.Çünkü biz Türkiye ve Türk milleti tutkunu gönül ve dava erleriyiz.

Değerli Dava Arkadaşlarımız ve Saygıdeğer Basın mensupları Üye etme kampanyalarımız Değerli ilçe Başkanlarımız ve Kıymetli yönetimleriyle birlikte  etkin ve artan sıklıkla 2018 yılında da devam edecektir.

Saygılarımla,

 

Rıdvan KÜÇÇÜK

 MHP GAZİANTEP İL SEKRETERİ

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.