SON ÇAREDİR MHP …

26.04.2021
A+
A-

MHP var oldukça Türkiye’yi kimse bölemeyecektir. Zalime ve hainlere karşı dik duracağız. Yüce Türk milletine her zaman sahip çıkacağız. MHP merkez partisidir. Türk milletinin her değerinin sahibidir. SON ÇAREDİR MHP

2023 yılında yapılacak olan milletvekili genel seçimler milletimizin kurtuluşu olacaktır. Cumhur İttifakı zaferle çıkacaktır. Vatan sevgisi; MHP ve Ülkücü camia’nın yüreğini sımsıcak saran en nezih sevgilerden biridir.

Dinimiz’de de çok büyük önemi vardır. Varlığımız, Birliğimiz, Bayrağımız, Bağımsızlığımız ağır bir tehdit altındadır.

CHP’nin Kıblesi PKK-HDP olmuş, yoğun bakımda can çekişiyor…

CHP PKK’ya, HDP’ye yalvarmaktadır…

CHP’nin nefesi tükenmiş, maskesi düşmüştür…

Uyan Türkiye bunlara fırsat vermeyin…

Türkiye hak ettiği noktaya MHP ile birlikte gelecektir. Çünkü; Son çaredir MHP.. Tek çözüm yoludur MHP.. Türkiye’yi kurtarmak için 2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimlerinde MHP hak ettiği yere gelmelidir. Söz konusu seçimlerde mutlaka sandıktan MHP çıkmalıdır.

CHP hem Türk Milleti’nin, hem de Türkiye’nin sırtında koca bir kambur olmuş, ufkumuzu karartmaya başlamıştır.

Gün: Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olacağımız gündür.
Gün: MHP’yi Zafere taşıma günüdür…
Gün: Bulunduğunuz İl’de, İlçe’de, Belde’de ve Köy’de MHP’den milletvekili çıkarmak için sefere talip olma günüdür…
Gün: Türk Milliyetçileri olarak kendimize yakışan üslup ve edep çerçevesinde MHP için çalışmaktan ve fedakarlıkta bulunmaktan başka çaremiz yoktur.

Yürekleri bir atan, gönülleri bir coşan bir hareketi hiç bir güç durduramaz. MHP’den başka bir sevdamız da maalesef yoktur…

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun.. MHP ve Ülkücü camia… Asil, erdemli, samimi, dürüst, ahlaklı bir şekilde adam gibi çıkarsız ve beklentisiz emrinizde olup, sonuna kadar kararından vaz geçmeyecektir. Rabbim sağlıklı ömür versin. Yolun bahtın açık olsun Türkmen beyim…

Biz Türk-İslam davası aşkıyla yaşarız, Türk,Türklük, Türkiye Türk Dünyası ve Turan deriz. Bu sevda dışında her yolu yok sayarız. Hapsoluruz, idam oluruz, yok sayılırız ama yolumuzdan dönmeyiz. Vefa, bağlılık, şuur ve iman namustur, kirletmeyiz.
Türküz, Türkçüyüz, Türk Milliyetçisiyiz…

Riyadan, fitneden, kahpelikten uzak, halis hane duygularla bu davaya hizmet eden ve etmeye devam edenler: Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize, sevdiklerinize ve sevenlerinize huzur getirsin. ALLAH, MHP Mensuplarının ve Ülkücülerin yar ve yardımcısı olsun.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.