SOLUN MAZİSİ KARANLIKTIR

19.11.2020
A+
A-

Mazisi olmayanlar, elbette kudretli ve şanlı mazi sahiplerine hırlayacaktır. Mazi kelamının, muhtevasından habersiz olanlar bu derinliğin manasını idrak edemez. Mazi evvela ; Şan ve şeref ile dolmuş ve taştığı anların ati için yeni adımlar olduğunun bilinmesidir. Türk Milleti bu hususta kutludur. Şanlı geçmişi ; Kutlu mücadeleler ile doludur. Ecdat yadigarı her olgumuz bizim için namus ve şereftir. Maddi manevi her husus bizler için nişan taşıdır ve şeref abidesidir.

Emperyalizmin çarkı durmadan işliyor. Ne acıdır ki bu çarkın dişleri ; Türk ve İslam’ı parçalamak gayesi ile dönüyor. Biz bunun asırlardır farkındayız. Asıl dişli, Kızıl Çizmeleri giyen ve Bozkurtların diyarına, Ayı sokan zevatların ellerindedir. Çarkın dişleri kanla beslenir. Çar’ın dişlerinin kanla beslendiği gibi. Çekiç ile ezip, orak ile biçmeyi hedefleyen bu ayılar, her daim Bozkurdun hesabını geç yapıyorlar. O vakit bir hesaplaşma yapalım.

Evvela Kızıl Solun mazisi karanlıklar ve bataklıklar içindedir. Çünkü her daim kan ve vahşet ile beslenmişlerdir. Faşizm Aryan hayali ile Komünizm Proletarya hikayeleri ile kan akıttı. Emperyalizm bir kan havuzudur ; Sosyalizm, Marksizm, Komünizm gibi İzm akımları, akınlar yapmıştır insanlığın üzerine. Hepsinin beslendiği tek kaynak Emperyalizm olmuştur. Bildirgeler ile süsleme yapan ve vahşetler ile nihayetlenen bir tekrarın sürüp gitmesidir. Ne İtalyan Faşizm’i , Ne Almayan Nazizm’i, Ne Rus Komünizmi velhasıl kelam Avrupa’nın Emperyalizm “Kanlı Senaryoları” hiç bir zaman Asil Türk Milletine yer, yön, mekan gibi işaretlemeler ve göstermeler yapamaz. Türk Milletine hiç bir zaman bu eli kanlı vahşiler, bu leş kargası yamyamlar, bu medeniyetin tek dişi kalmış haydutları, bu tarla fareleri yön tayin edemez. Kıymetli okuyucularımız ; Bu dünya düzeni dahilindeki söylemlerimiz. Bir de Vatan toprağımız üzerindeki söylemlerimize hassasiyet buyurmanızı rica ediyorum. Kalemimizi Karantina dahi durduramıyor.

 

Sol, her daim mazi ve atisi ile zifirinin ve zemherinin altında kalmıştır. Ağa babalarından gördükleri ders ile sadece ve sadece Vahşet ve zulüm ile peyda olmuşlardır. Türkiye de Sol kendi geçmişinde bihaber midir? Yoksa Sol İçlerindeki Şeytan edebiyatçıları ile başka bir fraksiyon kazanma gayesinde midir? Sol nereye de varsa, nerede yeni bir fraksiyon da yaratsa her daim ; Karanlığın kanlı dişleri arasında, vahşetin ve zulmün kolları arasındadır.

1944 Türk Düşmanlığı ve Türk Milliyetçilerine işkenceler, Suçsuz günahsız Turan sevdalısı Üniversite gençlerinin kafalarının patlatılmaları, 1968 kuşağının darbe merakı, aynı kuşağın ağa babaları tarafından verilen silahlar ve kan emici aletler ile Ruhi Kılıçkıran şehadeti ve aynı şekilde Üniversitelere çöken ve kurtarılmış bölge ilan eden bu halk çocukları denilen Yamyam çocuklarının Ülkücülerin kanlarını sebil edip akıtmaları.

Siz değil miydiniz Süleyman Özmen’in kanlı ceketini bizlere sunan, Siz değil miydiniz Yusuf İmamoğlu’nu Allah nidalarına rağmen şehit eden, Siz değil miydiniz Ertuğrul Dursun Önkuzu’nun ciğerlerini bisiklet pompası ile şişiren ve okulunun üçüncü katından aşağı atan. Siz değil miydiniz sağır ve dilsiz olan Ülküdaşımızı kurşun yağmuruna tutan. Siz değil miydiniz alnı secde gören başları, kızıl sopalar ile yaran. Siz değil miydiniz namusumuz ve şerefimizi kafeslemeye çalışan. Siz değil miydiniz Ülkücülerin üzerine zulüm yağdıran. Siz değil miydiniz Allah diyen Alperenlere işkence eden. Siz değil miydiniz Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ten bu yana; Zerre kaçakçılık ve yolsuzluk olmayan tek dönemin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak Beyefendiyi; Ailesinin yanında çapraz ateş ile şehit eden. Solun gücünü göreceksiniz, diyerek binlerce Türk Milliyetçisi Vatan evladını sizlerin zulmü ve kurşunları ile gömdük toprağa.

Siz değil miydiniz Başbuğ Alparslan Türkeş’i evlatlarından eden, ana ve babaların ciğerini solduran. Siz değil miydiniz Allah dostlarına düşmanlık eden. Şimdi neyin demokrasi yarışı içindesiniz.

Siz değil miydiniz; banka soyan, adam soyan, kadın soyan, papazların ve yobazların emrini alan. Siz değil miydiniz ;  Stalin ve Mao’yu göklere asan. Siz değil miydiniz demokrasi adına özgürlük adına Vatan toprağına tecavüz eden. Halk cephesi, şu cephesi, bu cephesi diyerek başını yediğiniz Anadolu’nun bağrı yanık çocukları toprak oldular. Ama bir öldüler Bin dirildiler.  Darwin ile beyinleri yıkayan ; Darbe ile saadet arayan. Kan ile beslenen ve kan akıtan. Solun yükselişi diyerek ;Komünizm ve Marksizm’e tekmil veren.

Siz değil miydiniz ulan Ülkücülerin kanını emen!

Solun Türkiye’de ve Dünya’da mazisi karanlıktır. Zulümdür ve işkencedir. Azap ve kıyımdır. Bölücülük ve fitnedir. Her türlü mozaik durumun sebebidir. Milli ve Manevi alemin karşısında ki çirkefliktir. Sol, tabutluktur Türk Milliyetçilerine işkence eden. Sol pensedir Türk Milliyetçilerinin tırnaklarını çeken. Sol; tabutluklarda Faşist ve Emperyalist leş kargalarından getirilen yüksek voltlu işkence ampulleridir. Hiç dönüp karanlık mazisine bakıyor mu Sol.

Hiç biter mi Sosyalizm anlatmakla..

Gerilla kamplarından, Anadolu sokaklarına bir kandır Sol ; MLKP dir. Sol DHKP-C dir.  Sol TİKKO dur. Sol TMLGB (Türkiye Marksist-Leninist Gençlik Birliği) dir. Sol Mafyadır. Sol hezimet ve yakımdır. Sol yıkım ve galeyandır. Sol kaos ve hezeyandır.

Ege koridorlarında PKK’lı Hainlere, Sosyalist budalalara, Kandil yosmalarına sizler göz kırmadınız mı? PKK ve sözcüleri ile aşk yaşayan siz Sol Severler değil misiniz. Üniversitelerde verilen canlar, Komünizmin yuvası haline gelen okullar, Türk Milliyetçisi oldukları için hunharca katledilen Ülkücüler. Hepsi sizin Sol’unuzun alçaklıkları!

İsimleri unutmadık, yapılanları unutmadık, bizzat partilerinizin, başındakilerine cinayet sualleri yöneltildiğini unutmadık. Milliyetçi Ülkücü Hareket balık hafızalı değildir. Türk Milletinin aklıdır ve hafızasıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletinin nazarında yeriniz ve durumunuz sabittir. Kanlıdır ve vahşettir. Ölüm ve yıkımdır.

4 Ocak 1968 Ruhi Kılıçkıran

20 Şubat 2015 Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Türk Milleti bu işkenceleri, zulümleri ve mafyalıkları unutmayacaktır. Türk Milletinin hafızası, Milliyetçi Ülkücü Harekettir. Türkmen Beyimiz, Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin emrinde Lider Teşkilat Doktrin töremizle Ebet  Müddet buradayız. Biz hep burada olacağız.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.