ŞİMDİ ÖZLENEN VE YOLU HASRETLE BEKLENEN MHP’NİN İKTİDARIDIR…

25.05.2020
A+
A-

MHP Milletin karşısında boş laf, polemik içeren ifadelerle değil, projeleriyle çıkmıştır. İçeride huzurlu, dışarıda itibarlı bir yaşam vaadinde bulunmuştur. Gelmiş-geçmiş iktidarların oluşturduğu enkazı kaldırıp, milletin ihtiyacı olan atılımları gerçekleştirmeye zemin hazırlayacak proğramları hayata geçirmektir.

MHP: millete aydınlık, refah dolu, zengin ve huzurlu bir geleceği sunmaktır. Bu haliyle bakıldığında MHP son derece akılcı, sistemli, makul ve ayağını yere sağlam basan projeleri ile tarihin ve milletin karşısındadır. MHP’nin projelerinde garibanın, düşkünün, muhtaçın beklediği umut vardır.

MHP’nin projelerinde; evine ekmek götüremeyen babanın, siftahsız günler geçirerek güç bela dükkanının kapısını açık tutmaya çalışan esnafın, üniversiteyi bitirmesine rağmen hala iş bulamamış gencin yıllardır iş aramaktan bitap düşmüşlerin çareleri, dertlerinin dermanı vardır.

MHP’nin projelerinde; özümüz, inancımız, bin yıllık kardeşliğimiz, ülkülerimiz vardır. Emekli, çiftçi, esnaf, işçi, memur, atanamayan öğretmenler ve sorunlarının çözümü vardır.

MHP’nin projelerinde “Ben değil önce biz” diyen, yandaşı değil milleti kayıran, güce tapan değil güçsüzü koruyup kollayan bir anlayış vardır. Velhasıl milletin aradığı MHP’dedir. Milletin ihtiyacı, çaresi, ümidi olan ne varsa MHP’dedir.

Şimdi özlenen ve yolu hasretle beklenen MHP’nin iktidarıdır. Böylesine dolu ve her meseleye proje üreten ve her meseleye değindiğini görünce, MHP’nin iktidarına olan inancın daha da yükseleceğinden şüphem yok.

MHP’siz Türkiye; Türksüz Anadolu hayali görenlerin umududur. MHP her daim var olacaktır. Ve kim bu Mübarek topraklarda Türk’ü istemiyorsa sonu; daha önce istemeyenlerin sonundan daha acı olacaktır. MHP; Türk’ün savunma hattı, Üç Hilal Sancağı, Bozkurt armasıdır.

Yüzsüz, sehtekar, komplocu Batı, ne yaparsa yapsın Türk Milletinin geleceği ile oynamayacaktır. Devlet Bahçeli Liderliğindeki MHP, bu ülkenin istiklal ve istikbalinin garantisidir, Türk dünyasının ümididir.

Artık yedi düvel bir araya gelip ne yaparsa yapsın fayda etmeyecektir. DEVLET, MHP ve BAHÇELİ’nin kanatları altındadır. 2023’de müthiş bir TÜRK ASRI’nın temelleri atılacaktır.

Dün olduğu gibi bugünde yarında samimiyet, kararlılık ve inançla Partimizin başarısı için taşın altına elimizi değil gövdemizi koyduk. İnşallah Lider Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde MHP hedefe varır, Milletimiz huzur bulur, Türkiye’nin önü açılır, kervan yola düzülür…

İnşallah Lider Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde MHP hedefe varır, Ülkücüler huzur bulur, Türkiye’nin önü açılır, kervan yola düzülür…

İktidara kimler geldi, kimler geçti… Çoğu siyasetin tozlu raflarında yerini aldı. Özellikle CHP, İP kanadı günden güne erirken ve bu eriyişlerini itiraf ederken, yarınlar için ufukta doğan güneşin yeni bir iktidarı, taze bir başlangıcı, Mİlliyetçi Hareket’le doğacak şafağın müjdesini hepimize sunmaktadır.

Zakir TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.