Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Gök Gürültülü

SERDENGEÇTİ KAVGASI VE GÜNÜMÜZ

16.03.2019
A+
A-

Ey İslam’ın nuru, Türklüğün gururu Ayasofya!
Şerefelerinde fethin, Fatih’in şerefi,
Işıl ışıl yanan muhteşem mabet!

Osman’ın kavgası sardı dört yanımı. Aynı kuşatılmış İslam coğrafyası gibi. Aynı darmadağın etmeye çalıştıkları Türk’ün diyarı gibi. Ama benim içimde bu kavga bir kuşatma değil asla ; İçimdeki bu sevda Aşkın sahibine teslim olmaktır, Sevdanın mimarın esir olmaktır. Bu dava Serdengeçti davasıdır. Ayasofya diye haykırdığı için “Mebus Osman mı Mahpus Osman mı? “ şeklinde tabir ettiği bir çilekeş Osman davasıdır. Türk demek İslam demektir dedikçe kulaklarını bizlere tıkayanlar ;Ne Serdengeçti’yi ne de Arvâsi hocamızı anlamamışlardır.

Peki nedir bu Serdengeçti davası ; bir dünya inşa etmişti o derin ufkunda. Bu ufkun adı Türk İslam Ülküsü idi. Serden geçmişti bu Ulu dava için. İslam Türk’ün omuzlarında yükselmeli derdi. Biz sizleri bir dişi ve bir erkekten yarattık. Üstünlük yalnızca takvadadır  emri üzerine Şiar edinmişiz Hak yolu. Peki Osman’ı Osman yapan davasının kudretinin ;esrarı neydi? O esrar muazzam bir tılsımın içindeydi. Nizamı alem kavgası için vuruşan ;Alemi nizamla intizam edecek Türk İslam Ülküsü ışığında bir Hak davadır Serdengeçti davası..

Türk’ün kudreti artıkça İslam’ın da kudreti artacaktır. Türk Milleti ve Türk Devleti ne kadar güçlü ise İslam da o kadar güçlü olacaktır. Türk İslam Ülkümüzün bizlere tuttuğu ışık budur. Şiarımız ; Nizamı Alem kavgasıdır. Bu kavganın sancaktarıydı “Açın Kapıları Osman geliyor” diyen Yiğit davanın Yiğit adamı. Bugün; Osman Yüksel Serdengeçti ve Seyyid Ahmet Arvasi ; Dünkü yaşanan vahşetin sebep ve derinliğini yıllar evvelinde bahsetmişlerdi. Cihan Türk’e düşmandır ve Acun İslam’a düşmandır. Hele bir de Türk ve İslam girer ise kol kola o zaman katlanır düşmanlıklar.

“Allah” demenin yasak olduğu dönemde “Allah Vatan Millet yolunda” kelamını haykıran Serdengeçti mahpuslarda çile çekerken bugün Allah dediği için kurşunların hedefi olan acunun farklı yerlerindeki Müslümanların kavgası derindir ve birdir. Konumu şuraya net bir şekilde getiriyorum Kavgamı olan Milliyetçi Türkiye ve Kızıl Elmamız olan Turan ile Nizam alemin kapılarının açılması ;Mazlum milletlerin imdadına yetişecek ve Türk’ün töresi ve İslam’ın ahlakı aleme nizam verecek.

Bu fikriyatımı Yeni Zelanda da yaşanan o kahpe saldırı ile birleştirdiğim zaman ; Tabanı yanmış köpek gibi haykıranlar olacaktır. Evet o nara atan kuyruğu basılmışlar iyi dinlesin. Bugün Türklüğünü unutanlar bugün Türk olduğu için karşılaştığı hususları unutanlar. Elçibey’in dediği gibi Sen Türk olduğunu unutsan da düşmanın asla unutmaz!  

Bugün bunu unutanlar dünkü hain saldırının temel hususunu idrak edemez. Marksist zihniyetin, Haçlı zihniyetinin artıkları ile oluşan bu düşmanlık;  alemde Türk’e düşmanlıktır. Dolayısıyla İslam’a düşmanlıktır.

KURULSUN TURAN KAHROLSUN BU DEVRAN

Serdengeçti’nin kavgası olan Ayasofya bugün Haçlının rüyalarını süslüyor. O rüya bugün kendisini vahşice zuhur ettiriyor.   Putperest Roma’ya yeni bir mezar kazacaklar, sessiz ve öksüz minarelerinden yükselen ezan sesleri fezaları yeniden inletecek! Şerefelerin yine Allah’ın ve O’nun sevgili peygamberi Hz. Muhammed’in aşkına, şerefine ışıl ışıl yanacak; bütün cihan Fatih Sultan Mehmet Han dirildi sanacak!

 Bugün Fatih’in evlatları kinlerini yüreklerinde hissederek bu Materyalist leş kargalarına gerekli tavrı ve atağı yapmalıdır. Bu gereken şudur ki Yıllardır kılıçlarımızı kanlarıyla süslediğimiz; Türk İslam düşmanları  halen aynı kancıklık ve hainlikle pusudadır. Aynı şeref yoksunluğu ile aynı ar yoksunluğu ile eylemler kendilerini göstermektedir.

Ey Türk titre ve özüne dön! Cihan sana düşman ; Sen acuna hükümran. Türk ve İslam düşmanlarına karşı Türk gençliği uyanık olmalıdır.

YÜKSELMELİ TÜRK GENÇLİĞİ SERDENGEÇEREK YÜKSELMELİ..!

Hain saldırı sonucu ruhlarını Hakka teslim eden şühedalarımızın ruhları şad olsun.

ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.