Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Rüzgarlı

Serdar Turgut Uzmanlık Alanın Mı Degisti

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
12.12.2012
116
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK
Ortadoğu Bölgesinde adım adım “Büyük Kürdistan” kurma hayallerinin gerçekleştirilmesine doğru ilerliyoruz. ABD’nin adını koyup uyguladığı Büyük Ortadoğu Projesi’nde en büyük planlardan birisi de Büyük Kürdistan’ı kurmak üzerine şekillendirilmiştir. Yaşanan işgaller ve işgal edilen ülkelerde görevlendirilen taşeronlara bakarsanız bu gelişmeyi çok net görürsünüz. Büyük Kürdistan kurma hedefinin merkezi Irak seçilmiştir. İşgal edilen Irak’ta küresel emperyalist güçlerin uşaklığını yapan Barzani her fırsatta Irak, İran, Suriye ve Türkiye’den toprak parçası alarak Büyük Kürdistan’ı kuracaklarını ifade etmektedir. Irak’tan toprak parçasını alıp sözde Kürdistan için her türlü verimli hale getirdiler, Suriye’nin kuzeyini peşmerge sürüleri istila ediyor, İran şimdilik direnişte ve Türkiye’yi yönetenlerde Barzani’nin bu hedefine zaten hizmet eden bir misyonu yüklenmiş haldeler.

Türkiye “Kürdistan” ifadesini kullanan bir Cumhurbaşkanı ve “Özellikle Irak ve Kürdistan’dan gelen bilgiler bizi memnun etmektedir.” cümlesini kurmuş Başbakan tarafından yönetilmektedir. Yani Büyük Kürdistan kurulması için büyük uğraş veren emperyalist güçler Türkiye’yi yönetenler nazarında hiçbir engel görmediği gibi aksine sürekli destek görmektedir. Bugün eğer Kürdistan kurulursa bu konuda en çok emeği geçen AKP İktidarı olacaktır. ABD ve Kürdistan kurmak için tutulan uşaklar AKP’ye ne kadar teşekkür etse azdır.

AKP’nin yarattığı bu atmosferde artık herkes Kürdistan’ı kabullenmeye, “Kürdistan kurulsa ne olur?” gibi herkesi alıştırmaya yönelik propagandaları yürütmektedirler.

Medyada da bu türler artık rahat rahat “Kürdistan’ı ağabeylik yaparak biz kuralım” demeye başlamışlardır.

Cinsel organ uzmanlığı dillere destan Haber Türk gazetesinin yazarı Serdar Turgut’ta geçtiğimiz günler bu manada bir yazı kaleme alarak, adeta kurulacak Kürdistan’ın bize cennet olacağını vurgulamıştır. Türkiye’yi bölmek için PKK’lı teröristleri Irak’ın kuzeyinde besleyip, Türkiye’ye acılar yaşatan Barzani ve Talabani’yi en büyük dostumuz olarak gösteren Serdar Turgut’un yazıyı okuyan der ki, “hiç zaman kaybetmeyelim hemen Kürdistan’ı kuralım” der.

“Büyük Kürdistan Devletini Türkiye Kurmalıdır” diyen Serdar Turgut, emperyalist güçlerin elini rahatlatacak propagandayı yapmaktadır.

Eskiden “Kürdistan kurulsun” demeyi içinden dahi düşünemeyenler, şimdi rahatlıkla Serdar Turgut gibiler “Kimseye bırakmayalım Kürdistan’ı biz kuralım” diyebilmektedir. Kürdistan kurulduğunda Türkiye’nin bölünmesi bir gerçek iken, Serdar Turgut ABD’nin, AKP’nin, Barzani’nin ekmeğine yağ sürmektedir. Serdar Turgut ve benzerlerinin yaptığı ihanetin cesaretli sunumudur.

Türkiye’de bu atmosferi yaratan AKP iktidarıdır. Türkiye’yi böleceğini söyleyen Barzani’yi el üstünde tutan AKP iktidarı Serdar Turgut gibilere besin kaynağı olmaktadır.

AKP, Türkiye’den toprak parçası alarak Kürdistan’ı kuracağını söyleyen Barzani’yi kongresine getirip “Türkiye seninle gurur duyuyor” sloganları ile karşılayınca Serdar Turgut ne yapsın? Çünkü böyle bir iktidar bu ülkede tek başına iktidar koltuğunda oturmaktadır. Serdar Turgut hipnoz edilmiş topluma bakarak şimdi rahat rahat Kürdistan’ı Türkiye’nin kurmasından bahsedebilmektedir. Ama bu toplum uyandığında ilk hesabı günümüz Ali Kemallerinden soracaktır. Bundan hiç şüphemiz yoktur.

Günümüz Ali Kemal misyonuna soyunan Serdar Turgut’a tavsiyemiz kendi bildiği konularda uzmanlığını sürdürmesi yönündedir. Cinsel organ uzmanlığı onu meşhur eden alandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.