Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Gök Gürültülü

Sen Adam Mısın?

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
24.12.2012
A+
A-

4 Kasım’da gerçekleşen MHP kongresinden 2 gün önce, resmi Facebook sayfasından aynen şu mesajı yazmıştı: “Koray Aydın kazanırsa Türkiye kazanacak / Devlet Bahçeli kazanırsa Türkiye kaybedecek”

Doğu Perinçek’in gazetesi Aydınlık’ta ise son yazdığı yazısında MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “Tayyip bile senden daha çok adam” şeklinde adamlıktan nasibini almamış bir şekilde yine saldırmıştır. MHP’de “Değişim” diye yola çıkanların en büyük destekçisi olan bu türlere karşı büyük bir mücadele örneği göstererek hepsinin maskesini düşürmüştük… 1980 öncesi Ülkücüleri hedef göstererek şehit olmasını sağlayan tescilli MHP düşmanı Doğu Perinçek’in gazetesinde edindiği köşesinin tek misyonu “Devlet Bahçeli ve MHP düşmanlığı” olan Sebahattin Önkibar yine sahibinin sesi olmaya devam etmektedir.

“Tüm Ankara Temsilcileri İş Takibi Yapar, Ben de Yaptım” şeklindeki sözleriyle “sözde gazetecilik , özde iş takipçiliği” yaptığını itiraf etmiş birinin kişilik profili zaten çok belirgin bir şekilde ortadadır. MHP’de “Değişim” isteyenlerin gazetesinde de Ankara temsilciliği yapmış Sebahattin Önkibar o dönem kimlerin işlerini takip etmiştir? Sürekli övüp göklere çıkardığı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile MHP’de “Değişim” isteyen kişiler arasında nasıl bir iş takibi yapmıştır? İş takipçiliği yaptığını itiraf eden, takip ettiği işi de adamsa itiraf eder.

MHP’de “Değişim” isteyen bir MHP Genel Başkan adayını Doğu Perinçek’in gazetesinde bile savunan ve MHP’de değişim isteyenlerin gazetesi Yeniçağ Gazetesi’nde Ankara Temsilciliği yaparken Melih Gökçek’i ” *Malum güruh suyu kullanarak mal bulmuş mağribi misali Melih Gökçek’e saldırıyor.Fotoğraf abartısız intikamı çağrıştırıyor. Gerekçe de aslında su değil, Melih Bey’in milliyetçi-muhafazakâr çizgisi ve o çizginin Başkent’in yerel yönetimindeki kesin hükümranlığıdır.

* Ankara’da sadece AKP’yi değil, bütün sağı temsil ediyor. Ve en önemlisi Gökçek, AKP’nin milliyetçi kanadını tutuyor.

*18 yıllık Ankara gözlemime göre, Melih Gökçek, yaptıkları hizmetlerle tarihe adını yazdıracak bir başkan hüviyetindedir… Gerisi laf-ı güzaftır…

*Sevin veya sevmeyin Melih Bey Ankara’da gerçek bir fenomendir ve azımsanmayacak ölçüde şahsi oyu vardır.” sözleriyle öve öve bitiremeyen birisi acaba patronu, destekledikleri ve övdükleri arasında hangi işin takibini yapmıştır çok merak ediyoruz?

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin adamlığını Türk milliyetçisi ve Ülkücü düşmanlarıyla kıyaslamaya kalkan takıntılı ve saplantılı Sebahattin Önkibar, bu haliyle Doğu Perinçekleri, Melih Gökçekleri, Recep Tayyip Erdoğanları ve MHP’yi ele geçirmeye çalışan tipleri mutlu eder ancak…

MHP düşmanlarını övüp, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ve yönetimine sürekli saldıran Sebahattin Önkibar’ı “Ülkücü Yazar” diye takdim eden embesillerin varlığı ise ayrı bir tartışma konusudur.

İşçi Partisi’nin kalemşoru, Doğu Perinçek’in en kıymetli kalemi Sebahattin Önkibar, MHP’ye attığı iftiralara kılıf bulamadığı için her zaman yaptığı manipülasyona başvurarak “Yazımda yapılan eleştirilere verilen tek bir cevap yok.” diyebilmektedir. Aylardır MHP’ye kaset tuzağı kuranların propagandasını yaparak, iftira atan Hüseyin Gülerce ve Ergun Babahan gibi AKP-cemaat odaklı yazarlara MHP tarafından dava açılmadığı yalanını da utanmadan söylüyor. Açılan davaların ve suç duyurularının belgesini-haberini yayınladığımız halde bunu yazabilmek için büyük bir karakter erozyonu yaşamış olmak lazımdır. Açılan davaların tüm belgeleri MHP’nin avukatlarından Metehan Özkan’da mevcuttur. İftira çamuru üretenler, o iftiralarını avukatın elinde bulunan o belgelerle kontrol edebilirler.

http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=20234

Geçtiğimiz hafta yazdığımız yazıda tekrar vurguladık. Sebahattin Önkibar birde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Cuma Namazı Kılmadığı” iftirasını atıyor. Bu iddiasını ispatlaması için namus ve şeref bahsi açtık. Ama yine de bunu ispatlayamadı. Sonra utanmadan , pişkince, yüzsüzce “Yazımda yapılan eleştirilere verilen tek bir cevap yok.” diyebilmektedir.

Gerçek Ülkücüler, Sebahattin Önkibar gibi türlerin kimlere hizmet ettiğini çok net görmüştür.Doğu Perinçek’in gazetesinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “adamlığını” ölçmeye kalkmak için ve adamlığı Recep Tayyip Erdoğan üzerinden yapmak için adamlık yanında akıl sağlığını da yitirmiş olmak lazımdır.

“Beni tehdit ediyorlar” ucuz kahramanlığa soyunan Sebahattin Önkibar seni tehdit eden yok ,sadece geçmişine ve mevcut davranışlarına bakarak adam olup-olmadığını test ediyoruz. Sen adam mısın Sebahattin ÖNKİBAR?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.