Semih Yalçın : İpliği Pazara Çıkanlar Telaşlandı

Semih Yalçın : İpliği Pazara Çıkanlar Telaşlandı
26.06.2021
A+
A-

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın , MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi savcılık yerine ABD’ye şikayet etmeleri gerektiğini söyledi.

İzmir saldırısıyla ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi suçlamaya çalışan HDP’li Pervin Buldan’a tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, HDP’li Pervin Buldan’ın Ahmet Şık gibi yanlış adrese başvurduğunu belirterek, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi savcılık yerine ABD’ye şikâyet etmesi gerektiğini söyledi.

BAHÇELİ ŞER CEPHESİNİN İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARIP HER YOLU DENEYECEKLERİNİ ORTAYA KOYDU

Sayın Devlet Bahçeli son açıklamasında şer cephesinin ipliğini pazara çıkarmakla kalmadı. Bunların amaçlarına ulaşmak için kullanmayacakları sapık yöntem, başvurmayacakları iğrenç yol, denemeyecekleri çirkin provokasyon olmadığını da ortaya koydu. Boşuna çabalamayın; Türk milleti olgundur ve feraset sahibidir, bu ucuz tezgâhlara kolunu kaptırmaz. Kaşınmaya ve deşilmeye çalışılan hassasiyetlerini ayrılık pazarına düşürmez.

ŞER CEPHESİ TELAŞLANIP SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRMIŞ

HDP’li Pervin Buldan, İzmir saldırısı ile ilgili MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin katil ile dil birliği yaptığını ve katliamı açıkça üstlendiğini iddia ediyor. PKK muhibbi, buna senin saçlarında raks eden Kandil bitleri bile güler. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, şer ittifakının ve özellikle de HDP güruhunun ipliğini pazara çıkarınca Pervin Buldan telaşlanıp savcıları göreve çağırmış.

LİDERİMİZİ SAVCILIĞA DEĞİL AMERİKA’YA ŞİKAYET ETMELİYDİNİZ

Ahmet Şık’ın yaptığı gibi, o da yanlış adrese başvurmuş. Liderimizi Cumhuriyeti’nin savcılarına değil; kucağına oturdukları Biden’a, sırtlarını dayadıkları Pentagon’a şikâyet etmeliydiler. Modası geçmiş CIA düzenbazlıklarıyla, Beyaz Saray tezgâhlarıyla MHP’yi ve Cumhur ittifakını yıpratma çabasındaki şer cephesinin hesabı yanlış.

MHP’NİN ANLAYIŞINI İDRAK EDEBİLMEK İÇİN MERTLİK GEREKİR

MHP’nin insan ve siyaset anlayışını idrak etmek için her şeyden önce mertlik gerekir. MHP’nin fikir ve ilkeleriyle siyaset anlayışı, bu ülkede birlik ve kardeşlik hukukunun garanti belgesidir. Beka ve egemenliğimizin tapusu; Türk milliyetçilerinin ahlak, vicdan ve hakkaniyetle süslenmiş tertemiz yüreklerinde saklıdır. MHP ve Ülkücü Hareketin bütün Türk toplumunu sevgiyle kucaklayan insan felsefesi, vatandaşlarımızın can ve mal emniyetinin sigortasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.