ŞEHİTKAMİLE YAKIŞACAK GENÇ VE BAŞARILI MECLİS ÜYESİ

ŞEHİTKAMİLE YAKIŞACAK GENÇ VE BAŞARILI MECLİS ÜYESİ
13.11.2018
A+
A-

Deniz DOĞRU, MHP Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için başvurdu.

Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi iken MHP GAZİANTEP’te ÜYE BEREKETİ adlı projeyi hayata geçirerek sosyal medyada adından sıkça söz edilen Deniz DOĞRU MHP il binasına gelerek Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurusunu yaparak şu açıklamalarda bulundu;

Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylığına başvurmuş bulunmaktayım. Sizlerin de desteği ile bu göreve geleceğime ve liderimin her zaman söylediği gibi ‘Önce Ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyerek; dil, din, ırk siyasi görüş ayırt etmeksizin halkım için 7/24 çalışacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum ve desteklerinizi bekliyorum.”

Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olarak temennim hemşerilerimizin teveccühü ile Gaziantep büyükşehir dahilinde tüm ilçelerimizin belediyeliklerini almaya ve yönetmeye Milliyetçi Hareket Partisi olarak talibiz.

Ayrıca ilçemize ait bütün mahallelerimizin yapılması gereken çalışmalarını,projeleri ve sorunlarını meclisimizin gündemine taşıyarak en kısa sürede çözümü için ilçe halkının meclisteki sesi olacağım dedi.


DOĞRU, “ŞEHİTKAMİL’İN AYNASI OLACAK BİR MECLİS OLUŞTURACAĞIZ”

DOĞRU,Partim ve şahsıma açısından önemli bu günde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Türkiye kritik bir süreçten geçiyor. Yerelin siyasal yapısı, Türkiye’nin genel siyasal yapısını oluşturmada çok büyük etken. Şehitkamil,Gaziantep’in en büyük 2.İlçesi ve büyük bir yerleşim birimi haline gelmiştir. Bu bağlamda yerel seçimler Şehitkamil büyük önem taşıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak gerek partimizin ilkelerini benimsemiş, gerek teknik açıdan donanımlı, homojen bir yapı içerisinde belediye meclisini oluşturacağız. Bu noktada ben de Şehitkamil belediyesi meclis üyeliğine partimizden başvurdum” diye konuştu.

Doğru;Amacımız ve gayemiz Şehitkamil’i yaşanabilir huzurlu ve sorunsuz bir ilçe yapmaktır. Son olarak Gaziantep geneli ve Şehitkamil Belediyesi için destek istedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.