Sedat Peker: Berat Albayrak beni yok etmeye çalışıyor

Sedat Peker: Berat Albayrak beni yok etmeye çalışıyor
08.05.2020
A+
A-

Organize suç örgütü liderliğinden hükümlü olan Sedat Peker, sosyal medya hesabından ve YouTube üzerinden yayınladığı bir videoda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la ilgili konuştu. Peker, Albayrak’ın kendisini yok etmeye çalıştığını iddia etti.

Sedat Peker yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

“Bir gün bana bir telefon yollandı bu telefonun kamerasında çekim yapılmış kamera çekiminin içerisinde bir dosya ve bu dosya bana karşı hazırlanan örgütlü bir suç dosyası. Ben bunu alınca dedim ki UYAP’a kaydedilmemiş. Sayın cumhurbaşkanımızın sözü var. ‘Fettullahçıların yapmış olduğu hiçbir şeyi yapmayacağız’ diye ancak UYAP’ işlenmemiş bu şekilde dosya hazırlamanın ne anlamı olabilir ki.”

‘BERAT BEY GÖZALTINA ALIN DEDİ’

Peker, yurt dışına çıkarken ‘Cumhurbaşkanının uçağı gelecek’ denilerek uçağının bekletildiğini söyledi. Yurt dışına çıktıktan sonra gelen telefonda ise kendisine ‘Berat Bey sakın yurtdışına çıkmasına izin vermeyin, gözaltına alın’ denildiğini öne sürerek, “Artık kafamın içinde bütün her şey netleşti. Kesinlikle Berat Bey beni yok etmek istiyor” diye konuştu.

“Oradan bakınca ben buradan gerizekalı gibi görünüyorsam bu benim için ölümden daha kötü…” ifadesini kullanan Peker, “Yani sizin planınız bu mu? Yani sizin zeka seviyeniz bu mu? Benim sinirlerim çelikten kardeşim… 80 milyonu çıkarın küfür ettirin isterseniz… İsterseniz 8 milyarlık dünya nüfusunu küfür ettirin” dedi.

İşte Peker’in açıklamasının tamamı:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.