SAYIN GENEL BAŞKANIM …

24.03.2021
A+
A-

Saygı değer Genel Başkanım biz Ülkücüler, sizi bu hayır nedenlerinle seviyor ve takdir ediyoruz. Allah razı olsun. Bizi bu yolda, Allah yolunda doğru adımlarla temsil ettiğin için binlerce kez sağ ol. SAYIN GENEL BAŞKANIM …

İşte bunun için istemezler sizi Batı ve Amerika sevdalıları, BOP’çular, Diyalogçular, dinciler, mezhepçiler, etnikçiler, bölücüler, hümanistler, liberaller, omurgasızlar, kemiksizler, tabi ki istemez sizi.

Bilge Lider Devlet Bahçeli rahmetli Alparslan Türkeş demektir. Lider Devlet Bahçeli demek Amerika’dan uzak bir siyasi çizgi demektir. Lider Devlet Bahçeli demek Türk Dünyasının Lideri demek. Lider Devlet Bahçeli, Ülküye sevdalanmış koca bir yürek demektir. Ülkücüye vefayla bakan bir ağabey demektir.

Ülkü yolunda 1969 yılından beri Başbuğun yanında yürümeye başlayan, ömrünü maddi manevi bu yolda harcayan, gerektiğinde tek başına partiyi taşıyan, gençliğe çok önem veren bir elinizde Kuranı Kerim, diğer elinizde bilgisayar olsun diyerek teknolojiyi iyi kullanmamızı, dinimizi iyi anlamamızı söyleyen, vatanı canından aziz bilen, önce ülkem diyen ilkeli, dürüst bir Liderdir.

Ülkücü Ülkücüyü her koşulda ve ortamda bilir ve tanır. Ömrü Ülkücü Harekete hizmetle geçmiş olan Bilge Lider Devlet Bahçeli’ye ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bilge Lider Devlet Bahçeli uyku oruncundayım demişti. Neden? Ülkesi zor süreçten geçtiği için, Neden?Davası üzerinde hesap yapanları fark ettiği için, Neden?Kendi içinden vefasızlık hançerin sırtına saplamak istendiğini anladığı içi, Neden?Ülkeyi, davasını şer düşünceden karanlık odaklardan korumak için.

Bilge Liderimiz ile birlikte… Sonsuza kadar bu duruşumuzdan ayrılmayacağız. Nice badireleri aştık, 52. Yıla ulaştık.. Bu ülke için yeminimiz var dönülmez.Kutlu olsun, bereketli olsun, mübarek olsun..

MHP’yi yazaneye benzetmek, Devlet Bahçeli’nin beka mücadelesini koltuk bekası şeklinde yorumlamak iğrençlik, edepsizlik, utanmazlıktır.

Ülkemiz zor bir süreçten geçerken sakin olalım… İlerde elbette maskeler düşecek… Bilge Lider Devlet Bahçeli’ye karşı yapılan “asimetrik paralel” saldırıların birçok sebebi var… Hal böyle olunca Lidere sadakat ülkücü hareket için daha önemli hale gelmiştir.

Kendince Ülkücülük yapanlarla, köyde kavga ediyorduk diyenlerle kendilerine Ülkücü geçmiş yazmaya ve bu konuda ‘şiracının şahidi bozacı’ sözünde olduğu gibi onlara Ülkücü geçmiş yazmaya kalkışan, dava adamı diye bildiklerimizi Allaha havale ediyoruz. Onları Bilge Lider Devlet Bahçeli’yle mukayese hadsizliğine bile giremem!

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.