SON DAKİKA

I, pet goat II

VİDEO GALERİ

Şahinbey MHP’den Mahalle Temsilcileri ile İstişare Toplantısı

Bu haber 17 Aralık 2018 - 20:11 'de eklendi ve 2.141 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey İlçe Başkanlığı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.İlçe Başkanlığı tarafından mahalle temsilcilerine yönelik değerlendirme, bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz birlik ve beraberlik duygusuna vurgu yaparak MHP’nin Üretken Belediyecilik anlayışı hakkında bilgi verdi;

MHP Şahinbey ilçe teşkilatı olarak 2018 yılının son ayında il Başkanımız Mahalle Temsilcilerimiz,kadın kolları üyelerimiz,Muhtarlarımız,Meclis üyelerimiz,Belediye Başkan A.Adaylarımız ve Meclis üyesi A.Adaylarımızın katılımıyla olağan aylık Mahalle temsilcileri toplantımızı gerçekleştirdik.

MHP Şahinbey ilçe teşkilatı olarak siz mahalle temsilcilerimizle birlikte 2014 yılından beri alanlarda ve meydanlardayız.Oysa ki MHP Şanlı tarihiyle gücünü aldığı milletimizin desteğiyle 49 yıldır alanlarda.Muhakkak ki Davamızın bizlere vermiş olduğu görev ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz.Şahinbey Gaziantep’in en büyük ilçesi olması münasebetiyle seçimlerde en ciddi başarı yakalayacağımız ilçeler arasındadır.

Daha önceki seçimlerde MHP ilkeleri ve ülküleri doğrultusunda bölgemiz de hep birlikte çalışmalarımız olmuş ve önümüzdeki 31 mart yerel seçimleri süresince aynı istek ve heyecanla devam edecektir.

Alnımız açık ,yüzümüz pak olarak gönlümüzde milletimize duyduğumuz derin inanç ve sevgiyle 31 mart 2019 yerel yönetimler seçimleri kapsamında Şahinbey’li hemşerilerimizin huzuruna çıkacağız.
Sayın Genel Başkanımızın açmış olduğu yolda ,birliğimizi ve dirliğimizi muhafaza ederek gece-gündüz demeden çalışarak 31 mart tarihinde Şahinbey Belediyesini Milliyetçi Hareket Partisi ile Buluşturacağız..Şahinbey Gaziantep’tir. Gaziantep Şahinbey’dir…

ÇIKMAZ, “Bulunduğumuz her ortamda, söylediğimiz bir söz var. Biz bu seçimlerde başarılı olacağız. Bu bizim yaptığımız çalışmaları değerlendirerek ortaya koyduğumuz bir iddiamızdır. Tabi ki bu iddiamızı gerçekleştirebilmek için hepimize büyük görevler düşüyor. Mahalle temsilcileri olarak sizlere ise daha büyük görevler düşüyor.Genel başkanımız sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin Belediyecilik ile ilgili açıkladığı vizyonu;”Milli birlik ve bütünlük” anlayışının en önemli uygulayıcıları olarak gördüğü belirtilerek, belediyecilik kapsamında benimsenen anlayışın, “Ayrıştıran değil birleştiren, devletle vatandaşı buluşturan, dayanışma ve huzuru sağlayan belediyecilik anlayışını halka anlatmamız gerekiyor her platformda dedi.

Partimizin vizyonu olan üretken belediyecilik ve insan odaklı sosyal belediyecilik programımızla , birbirinden değerli belediye başkan adaylarımız ve belediye meclis üyelesi adaylarımızla Şahinbey’li hemşerilerimize hizmet etmek istiyoruz.Disiplinli ve programlı bir şekilde bir olarak, birlik olarak mücadelemizden asla yılmadan , Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde Şahinbey de başarılı olmak için çalışacağız. Çalışacağız.

Toplantımızın öncelikle Şahinbey’imize ,Gaziantep’imize ve Tüm milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.
Katılımlarıyla bizleri onure eden tüm misafirlerimize saygılar sunuyorum dedi.

Rabbim bizleri mahçup etmesin..
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Ne Mutlu Türk’üm Diyene…

CAHİT ÇIKMAZ

ŞAHİNBEY MHP İLÇE BAŞKANI