ŞAHİN,31 MART’TA BELEDİYEYİ ALIYORUZ

ŞAHİN,31 MART’TA BELEDİYEYİ ALIYORUZ
28.03.2019
A+
A-

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Kenan Şahin, “Gönülleri kazanmış birinci parti olarak seçimi kazanmaya en yakın partiyiz” dedi.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, şöyle dedi: “CHP’nin suskun ve sessiz siyasetinin verimli olmadığı geçtiğimiz 20 yıllık girdikleri bütün seçimleri kaybetmeleriyle malumdur. Yaşadığımız kampanya sürecinde AK Parti Çorum Belediyeciliğini eleştirirken bir haksızlığa sebebiyet vermemek adına şunu da söylemek istiyorum. CHP’nin adayı Sayın Özgür Kılıç geçtiğimiz dönemin belediye meclis üyesi değil midir? Çorum Belediyesinin yaptığı uygulamaların altında CHP grubunun ve Sayın Özgür Kılıç’ın vebali yokmudur? Kendilerini hangi hakla masum ve temiz göstermektedirler.

AK Parti Çorum Belediyeciliğinin yapılan bütün yanlış işlerinde az ya da çok Sayın Özgür Kılıç ve partisinin sorumluluğu vardır. Ve bu sorumluluktan kaçamazlar. Belki de CHP’nin bu suskunluğu yanlışı eleştirmeyen politikaları suç ortaklığı psikolojisinden kaynaklanmaktadır.

Biz Çorum halkı 16 yıllık belediyeciliğin sonunda AK Parti Belediyeciliğini yeni tanıdık, yeni öğrendik. Ama yine biz Çorumlular CHP Belediyeciliğini 40 yıldır bilmekteyiz ve emin olun hiçbir şeyi unutmadık. CHP ile AK Parti arasındaki kayıkçı döğüşünde taraf olmayacağız. Sadece ikisine de gülüyoruz. 31 Mart’ta MHP olarak belediyeyi devralıyoruz. Gönülleri kazanmış birinci parti olarak seçimi kazanmaya en yakın partiyiz. Kimse kendini darı ambarında görmesin.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.