DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Çok Bulutlu

Rahmetli Ali Bülent Orkan “İki Elim Yakanızdadır”

15.08.2018
3.196
A+
A-

“Boşuna uğraşmayın Amerika’ya bel bağlayanlar, bize karşı açılan ekonomik savaş, her şeye rağmen bizim tarafımızdan kazanılacaktır”

Hiçbir Ülkücü şunu unutmasın ki davadan sapanlar şehidimiz Ali Bülent Orkan’ın sözünü diğer tüm şehitlerimizin sözü olarak kabul ediyorum: “Size hakkımı helal ediyorum. Fakat davadan saparsanız iki elim yakanızdadır” İşte Ülkücü Hareket dualarla korunduğu gibi şehitlerimizin de bir yeminidir. Ülkücü Hareketten kopan, menfaat peşinden koşan kişilerin kurtulması imkansızdır. Bu yüzden partilerinden, Allah Rahmet eylesin Başbuğun kurduğu evden ayrılıp gitmek Ülkücülüğüm bitti demektir. Ülkücülüğünü sahip oldukları makam, mevki ile değiştirenlerin düzelmesini beklemek asla ve kata mümkün değildir.

Şehit ağabeyimiz ve arkadaşımızın dedikleri tüm şehitlerimizin sözüdür. Ülkücü hareket böylesine kutsal bir davadır. Kutsallığını bir kenara atıp vekil ya da başka bir şey olanlar ne söyleseler, ne yapsalar asla Ülkücü olarak kabul edilmeyecek, bir zamanlar Ülkücüydü diye anılacaklardır. Milliyetçi Harekette dimdik duranlar her zaman Ülkücüydü diye anılacaklardır.

Kendileri için bir zamanlar Ülkücüydü denilenler bugün ihanet senaryosunun oyuncuları olmuştur. Ve bu ihanet içinde bulunanlar düne kadar Ülkücüydüler diye bile asla anılmayacaktır. Bu ihanet tablosunun içinde bulunanlar Ülkücülük yeminlerini satmışlardır. Bu saatten sonra Ülkücülük onlar için değer taşımaz, taşımayacaktır. Reislikleri de geçmişte yaşadıkları bir anlık bir şeymiş. Ömürlerini Ülkücülük anılarıyla bir film gibi anlatanlar anlattıklarıyla kalmışlar, Ülkücü hareket için bir dönem içinde yer alan dönekler olarak anılacaklardır.

İşte bu yüzden Ali Bülent Orkan’ın sözü olan “Size hakkımı helal ediyorum. Fakat davadan saparsanız iki elim yakanızdadır” sözünü tüm Ülkücülerin sözü olarak kabul ediyoruz ve onun söylemediklerini de söyleyerek bu sahte kabadayıları kötülemek zorunda kalıyoruz. Bilinsin ki Ülkücü hareket Liderimiz Devlet Bahçeli öncülüğünde Başbuğ Türkeş’in izinden gidiyor. Yani yolumuz aynı yol. Yolda kavi bu yolda yürüyenlerde kavi. Ülkücülük Türkiye için kavi olmak zorundadır. Ülküleri gibi ülkeleri de Amerika ve tüm dünyanın karşısında, hatta içeride bulunan hainlere karşı güçlü olmak zorundadır.

Türkiye’yi karşılıksız seven Ülkücüler Başbuğları Türkeş’in yanında asla çizgisinden çıkmayan Bozkurtlardı bugün de Liderleri Bahçeli’nin yolunda yürüyenlerdir. Çünkü Başbuğun çizdiği Ülkü yolu Lider Devlet Bahçeli’nin devam ettirdiği yoldur. Bu yolun yolcuları “Korkma sönmez bu şafaklarda …..” diyerek rahmetli Mehmet Akif gibi düşünmektedirler. Ve asla yenilmeyeceklerdir. Ne içeriden ne de dışarıdan ısırmaya çalışan kuduz köpeklerin oyunlarına asla düşmeyeceklerdir.

Ülkücü Milliyetçi hareket, ülkenin üzerine oynanan Amerikan patentli oyunları bozacaktır. Ve Türkiye Türkiye olarak kalacaktır. Ne Amerikan sevicileri ne de uşakları bunu asla başaramayacaklardır.

Bugün Amerika’ya güvenip Türkiye aleyhinde konuşanlar her şey bitip düzeldiğinde hala Trump’ı mı savunacaksınız?

Türkiye, bu ekonomik durumdan vatandaşlarının yardımıyla Allah’ın izniyle kurtulacaktır. Tarih bir kez daha bizden söz edecektir. Bize karşı açılan ekonomik savaş her şeye rağmen bizim tarafımızdan kazanılacaktır.

Bu oynanan oyunun sonunda Amerika değil belki ama Trump mutlaka hak ettiği yere yani tarihin çöplüğüne atılacaktır.

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.