Pkk Cenazesine Gitmekle Cumhuriyet Savunulmaz

29.01.2017
A+
A-

Anayasa çalışmalarını değerlendiren Hasan Topçular, CHP’yi bu sözle eleştirdirdi…

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanı Hasan Topçular anayasa çalışmaları hakkında açıklamada bulundu, ilk dört maddeye dikkat çekti, Kemal Kılıçdaroğlu’nu ise özerklik sözü vermekle itham etti.

Türkiye’nin içinden geçtiği süreci sıkıntılı olarak değerlendiren MHP İl Başkanı Hasan Topçular CHP’nşin partisine yönelik eleştirilerini kabul etmedi.

MHP’YE SATAŞMALAR VAR

Topçular, sözlerini şöyle sürdürdü;

Ülkedeki sıkıntılı günler devam ediyor. Birlik ve beraberliği ön planda tutan bir siyasi partiyiz. Anayasa çalışmalarında MHP’ye yapılan sataşmalar var, CHP’nin bize haksız eleştirileri var. Herkes aynaya baksın kendini öyle eleştirsin. Biz vatan diyoruz onlar başka bir şey söylüyor. Biz birlik diyoruz onlar başka bir şey söylüyor.
Biz diyoruz ki yaşayacak başka bir ülkemiz yok, onlar başka bir şey söylüyor.

ÖZERKLİK SÖZÜNÜ KİM DERDİ?
GETİRİLMEK İSTENEN SİSTEMİN ADI PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞIDIR..

Bizi başkanlık sistemiyle suçluyorlar,Cumhuriyet elden gidiyor diye cıyak cıyak bağırıyorlar, bizim başkanlık gibi bir derdimiz yok ki. İlk 4 madde bizim garantimiz altında demedik mi? İlk 4 maddeyle ilgili bir sıkıntı mı var, yok. Güney Doğu’ya gidip özerklik sözü veren kimdir?

 

 

CHP’nin genel başkanı değil midir? Özerklik sözünü nasıl yerine getireceksiniz ülkeyi eyaletlere ayırmadan?
CHP’nin sabıkaları büyükken böylesine hedef saptırmalar, işte ben bunu da anlamıyorum!

TEK DERDİMİZ BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZ

MHP neye ne zaman evet diyeceğini, neye ne zaman hayır diyeceğini çok iyi bilir. MHP, bunun aklını ne CHP’den ne de AK Parti’den alır.
Bizim yaptığımız şeyler devletin bölünmez bütünlüğü ile ilgilidir. Bunun dışında partimizin bir derdi olmaz, olamaz.

ERDOĞAN’I ERDOĞAN YAPAN BAYKAL’DIR

Recep Tayyip Erdoğan’ı, Recep Tayyip Erdoğan yapan CHP’nin eski genel başkanı Deniz Baykal’dır. Kimse şeytanca siyaset yapmasın, CHP önce kendine baksın.

KRİZLERİN ÖNCÜSÜ CHP

Seçimde, cumhurbaşkanlığında, şunda bunda memlekette bir sürü kriz yaşanır, bu krizlerin öncü partisi CHP’dir. Hep sıkıntı yarattılar. Bu sıkıntılar artık kalkmalı. Yaşanan krizler ülkemize sürekli sıkıntı yaşatmıştır.
Tüm bunlar yaşanırken devlet adamlığı ön plana çıkan, ülkenin başına 20 sene sonra ne gelecek ya da 20 sene sonra ne yapmalıyız düşüncesinde olan bir siyasi lider varsa, o da Devlet Bahçeli’dir.

BİRAZDA ASKERİMİZİ POLİSİMİZİ SAVUNSUNLAR

CHP, devletin bölünmez bütünlüğü için alınan kararlara ortak olmalı. Söz konusu devlet, cumhuriyet. PKK cenazesine gitmekle cumhuriyet savunulmaz. Böyle bir şey yok!

apo-posteri

Bizim evlatlarımıza kurşun atanların meclisteki temsilcilerine onlar seçilmiş demekle bu işler olmaz. Bıraksınlar onları savunmayı da biraz da askerimizi polisimizi savunsunlar.

ÜLKEMİZDEKİ ÜSLER KAPATILMALI

Terörü destekleyen ülkelere yaptırım uygulanmalı. El Bab’da şunu gördük, orada vurulan PYD’lilerin Amerikan bayraklarına sarılıp ülkelerine gönderiliyor. Bunlar Amerikalı terörist. Bu adamlar bize dost değil, biz de bunu yıllardır söylüyoruz.
Türkiye’deki üslerin kapatılması lazım, çünkü o üslerle bize vuruyorlar, Suriye’de.

Herkes elbirliği ile IŞİD’e karşı mücadele verecekti, herkes elini ayağını çekti, biz ateşin ortasında kaldık.
Ateşin ortasında kaldık ama sonuna kadar gideceğiz. Bu saatten sonra geri dönüş yok çünkü oraların teröristlerden arındırılması Ankara ve Diyarbakır için çok önemli.

İşin özetine gelince, Yaşananlar bizim (Türk Milliyetçilerinin) Ülkemizin geleceği ile söz sahibi olmamızı istemeyenlerin çaresiz feryadlarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.