PİS RUHUNUZU VE KİRLENMİŞ ELLERİNİZİ DAVAMIZDAN ÇEKİN

17.06.2019
A+
A-

Kinci, kibirli, ben varsam var, ben yoksam yok, insanlara tepeden bakan, mercimek tanesi kadar bu davaya teri akmamış, bir dönemler başka partilerde ikbal aramış, ikbal bulmuş, zaman tunelinde kaybolmuş, kendini ülkü devi ilan etmiş, her dönem birilerinin sırtında bir yerlere gelmeyi meslek edinmiş, konuştukları zamanda magalda kül bırakmayan.. Siz zavallılar; artık düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığını bırakında aslınıza dönün ve bu necip davayı fazla kirletmeyin!..

Dün beraber yürüdüğü insanları arkadan hançerleyen, ahde vefayı bilmeyen, nankörlüğü hayat felsefesi edinmiş, kene gibi, sülük gibi birilerinin sırtına yapışan ve kanını emen, emdiği kandan beslenen ve sürekli pis kan kusan siz ülküsüz insanlar artık bu davadan pis ruhunuzu ve kirlenmiş ellerinizi çekin.

Pamuk ipliğne bağlı, hamur gibi kalıptan kalıba giren, içki masalarında ahkam kesen, kahve köşelerinde fitne tohumu eken, değişik mekanlarda fitne ve dedikodu üreten, “Dünyada alçaklığı meslek edinmiş insafsız avculara ancak köpekler hizmet eder” ey ruhsuz ve ülküden nasibini almamış zavallılar artık salyalarınızı akıtmayın haddinizi bilin.

Uğruna bu zamana kadar sahip olduğumuz her değeri ve dahi canımızı bile feda etmekten geri durmadığımız aziz milletimiz ve üzerinden ezanın dinmemesi, bayrağın inmemesi için yeminli olduğumuz vatanımız yine büyük bir imtihanla karşı karşıyadır.

Bu kutlu yolda en büyük yardımcın Allah’tır! Çünkü haklısın, çünkü mücadelen millet içindir, çünkü sen mazlumların sesi olarak yeniden tarihin huzurundasın! Bu nedenle zaferle müjdelenmiş olan da sensin. Olur ya, yine de “NASIL” diye kendince düşünebilirsin. Sadece hatırla, çünkü muhtaç olduğun kudreti nerde bulacağını çok iyi biliyorsun! İşte bu nedenle başaracaksın.

Ülküsüz insanlarla, pamuk ipliğine bağlı olanlarala, egolarını tatmin etmek için olanlarla, onun-bunun sırtına kene gibi sülük gibi yapışanlarla, ben varsam var ben yoksam yok diyenlerle, kendilerinin olmadığı seçimlerde davanın başarısız olmazı için ellerini ovuşturan ve ellerine kına yakanlarla bu dava bir arpa boyu ilerlemez. Artık yeter diyerek bu şarlatanları sırtınızdan atınız ki, dava selamete uğrasın, dava rahat bir nefes alsın. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.