Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu

Peygamberimizi PKK’nın Şer Emeline Alet Eden Erdoğan!

15.04.2013
A+
A-

Neval Kavcar

İktidarında 10. Yıla giren AKP, döneminde PKK’yı hortlattılar şimdi yüz veriyorlar. Ardından başka ne verileceğini İmralı canisi kendisi açıklıyor. ‘Özgürlüğümüze kavuşacağız, bölgede Irak, İran ve Suriye’de yaşayan özgürleşmiş Kürtlerle AB benzeri sistem kuracağız’ derken, ülkücüler ‘buna izin vermeyiz, barış denilen oyun vatanın parçalanmasıdır’ diyor.

Üniversiteler yine AKP döneminin istikrarsız, vatandaşları etnisiteye ayırıcı sözler sebebiyle karıştı. Allah beterinden korusun.

Buğday, şeker pancarı, tütün öldü. Hayvanların yiyeceği saman dahi ithal edilir oldu.

Yabancıların İMKB’daki payı %90’ı aştı. Bankacılık sektörü aynı oranda değilse bile %80’e yakın yabancının kontrolünde. Haberleşme, savunma, Dünya siyasetimiz AKP sayesinde %100 kontrool altında. Yetmezmiş gibi eğitime el attılar, ezberci, düşünemeyen, kolay kontrol edilebilir yeni neslin oluşturulmasının önünü açtılar. Ki batı emperyalizmi rahat sömürsün.

Kutlu doğum haftası adı altında yapılanlar ise ‘Allah adıyla milleti sömürmekten ibaret.’ Erdoğan yaptığı konuşmayla herkesin aynı ezanla camilere koştuğunu söyleyip, bölge insanına barış adı altına istedikleri özgürlüğü vermemiz gerektiğini mealen söyledi. Ülkede yaşayan devletin din görevlilerini, topyekûn akil din görevlisi ilân etti.

‘Kavimcilik’ vs diyerek MHP’nin ‘PKK’ya taviz verilemez’ demesini eleştirdi. Yüzyıllar boyunca İslâmın sancaktarı olmuş Türkler ırkçı olsa, dilinden düşürmediği 36 etnik köken kalır mıydı? Türk Milletinin toprak bütünlüğüne sahip çıkması ırkçılık, PKK ve bebek katilinin ‘devlet kurma amacı’ İslâmi öyle mi? Hem de topraklarımız üzerinde. Hepimiz Müslümanız, topraklarımızın bir kısmından Müslüman kardeşlerimiz için vazgeçelim sakat mantığını gütmemizi istiyor Erdoğan.!!!

Kutlu doğum haftasında Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’i PKK’nın şer emeline alet etmekten çekinmeyen, Erdoğan yüce dinimizi kullanmada nereye kadar varacağını göstermiştir. Kardeşlik, hoşgörü dini İslâm’da, vatan sevgisi de vardır. Türk Milletinin ferdi olan ülkücüler ‘Vatan sevgisi İmândandır’ diyerek, vatanlarını Amerika istiyor diye bölmek ve üzerinde devlet kurmak isteyen PKK’ya hizmet edenlere karşı çıkıyor.

Ateist, dinsiz Kürtlükle ilgisi olmayan Öcalan’ı Kürtlerin hamiliğine soyundurmak, kanlı elle tokalaşarak müzakare yapmak ve hep taviz vermeye, bölgede 2. İsrail kurulmasına hayır demek, İslâm dairesinde kalmaktır. Mayınlı araziyi gizlice İsrailli şirkete vermek isterken yakalanan ve orada ‘İzak değil, Ahmet çalışacaktı’ ters mantığını güden Erdoğan şimdi yine aynı durumda yakalandığı için MHP’ye saldırıyor.

***

Amerikan askerleri için duacı olan Erdoğan önce tövbe etsin

İçinde Amerikalı askerlerin olduğu Koalisyon güçleri, Irak’ta bir buçuk milyon müslümanın kanına girdi. Binlerce kadına tecavüz ettiler. Ülke zenginliklerine ey koydular, sözde Kürdistan’ın temelini ‘Irak’ın kuzeyinde attılar.’

Hâl böyle iken Tayyip Erdoğan ne yaptı? Minareleri süngü yapıp haçlı ruhunun karşısına mı dikildi? Nerde? Kalben bile buğz etmedi efendim. Ona da razıydık. Bakın ne yaptı?

“ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız.” (31 Mart 2003 – By Recep Tayyip Erdogan – The Wall Street Journal)

Amerikan askerleri için dua eden Erdoğan şimdi, PKK’nın en az zayiatla Kandil’e çekilmesini temenni eder halde. Her şeyi siyasete alet etmekten çekinmeyen, emrindeki basın ordusu ile vatandaşı yanlış yönlendiren Erdoğan ve AKP’sini Yüce Allah’a(c.c.) şikayet ederken Türk Milletinin fertleri olarak vatanımızı korumada azimli olduğumuzu söylemek istiyorum.

57. hükümet döneminde MHP icraatlarını araştırma komisyonu kuracağını söyleyen Erdoğan demek milletten ümidini kesmiş ki, şimdi elindeki devlet erki gücünü kullanmak istiyor. Yeni Silivriler peşinde.

57. hükümetin ekonomi alanında aldığı kararlar olmasa (AKP’li bakanların itirafı) AKP ilk dönemini öyle şaşaalı geçirebilir miydi? Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz bu dönemde geçecek.

Önümüzdeki zaman diliminde iftiranın en sunturlusunu, kara çalmanın en onur kırıcısını velhasıl akla gelen her fenalığı göstereceklerini ilân ediyorlar. Hiçbirine inanmayalım, vatan sathına dağılıp, MHP’ye yapılan saldırının ‘PKK açılımının vatanı parçalamak olduğunu açık ettiğimizden’ saldırıya uğradığımızı anlatalım.

Gün MHP saflarını sıklaştırma günüdür. 12 Haziran genel seçimi öncesi başaramadılar. Bu defa da öyle olacak. Yedi düveli yanlarına da alsalar, basın ordusu ile karalarda çalsalar, Türklüğün mayası ülkücüler olarak yılmayacağımızı gösterelim.

Allah(c.c.) yardımız olsun. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.