PENDİK MHP TEŞKİLATI KAHVALTIDA BULUŞTU.

PENDİK MHP TEŞKİLATI KAHVALTIDA BULUŞTU.
19.02.2018
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik 2.bölge başkanlığı tarafından kahvaltılı toplantı organize edildi.


Düzenlenen kahvaltı programına MYK üyesi Musa Küçük, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Şahin, İstanbul 1. Bölge Başkanı Ümit Gürbüz, Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Pendik Ülkü Ocağı Başkanı Kerim Kaya, Ilçe Kadın Kolları Başkanı Ezgi Çakar, Yöneticiler ve çok sayıda partili katıldı.


Kahvaltı programında kısa bir konuşma yapan MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe kahvaltı programı düzenleyen 2. bölge başkanlığına teşekkür etti. Cebe birlik ve beraberlikten söz ederek hep birlikde partimize ve liderimize sahip çıkıp Pendik’de Partimizi hak ettiği yere getireceğiz dedi.

Gün birlik günü gün kenetlenme günü ilçe başkanlığı ve Kadın kollarımızla mahalle ziyaretlerimiz esnaf ziyaretlerimiz yoğunlaşacağız  çalmadık kapı bırakmayacağız dedi.


Ülke ve millet olarak zor günlerden geçiyoruz, birlik ve beraberliği en çok ihtiyaç olduğu bir süreçteyiz.Biz Parti olarak ülkemiz ve ülkülerimiz için çalışmalarımızı daha fazla artırarak milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi .CEBE “şer odaklarının ihaneti bizi asla ve asla yıldırmayacak aksine daha da cesaretlendirecektir” dedi .

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.